Aranżacja Wnętrz

juliettee1

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
30
Punkty reakcji
0
Mnie bardzo podobają się mele firmy Dutchhouse. Wszystko opiera się na holenderskim designie, który wyróżnia pomysł i prostota. Wystarczy zerknąć na ich stronkę, by się zainspirować minimalizmem, który jest niezwykle trendy :)
 
F

flavian

Guest
Jak szukałam tapety w stylu skandynawskim to przekopałam pół internetu, fajne inspiracje były na stronie fluggera szczególnie trendy kolorystyczne na 2013 rok i inspiracje do pokoju dziecięcego :)
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
flavian napisał:
Jak szukałam tapety w stylu skandynawskim to przekopałam pół internetu, fajne inspiracje były na stronie fluggera szczególnie trendy kolorystyczne na 2013 rok i inspiracje do pokoju dziecięcego :)
J atam sama się takimi rzeczami zajmuję, toż urzadzanie wnętrz, zwłaszcza własnych to sama przyjemność:)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Co prawda to prawda, ale też i fajnie jest jak ktoś coś podpowie. Ja na taką miłą osobę trafiłam w sklepie MIA Home. Przy którychś z kolei zakupach, bo zwykle szukam tam pomysłów na prezent, ale i na własne mieszkanie, zgadałam się z właścicielką i podpowiedziała mi naprawdę wiele ciekawych rozwiązań, na które (choć jestem kreatywna), po prostu bym sama nie wpadła. O, tutaj możecie znaleźć te rzeczy i tę Panią http://miahome.pl/ :) A może ktoś zna?
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
Przyznam, że ja do tej pory nie znałam tego sklepu, a na pierwszy rzut oka mają rzeczywiście ciekawe przedmioty. Samba_mamba, a czy ta Pani doradza tylko hobbystycznie bo pracuje w takim sklepie, czy zajmuje się tym bardziej profesjonalnie? Bo ja właśnie planuję całkowitą przebudowę sypialni i mam tysiące pomysłów, ale chyba potrzebuję kogoś kto by je trochę uporządkował :) - obawiam się, że podoba mi się zbyt wiele różnych rzeczy jednocześnie :). Tak więc gdybyście miały do polecenia kogoś kto jest w stanie w miarę profesjonalnie doradzić to dajcie znać. Chętnie obejrzałabym też jakieś ciekawe aranżacje, które mogłyby posłużyć za inspiracje do zmiany wystroju.
 

anija35

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2013
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja bym jednak wybrała coś jedynego w swoim rodzaju, najlepiej na zamówienie przez projketantów, aby wnętrze było całkiem inne niż te co mają znajomi. A skąd jesteś?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
chica - jak najbardziej zajmuje się tym profesjonalnie. Z tego co mówiła, kiedyś pracowała w korpo, ale... pasja okazała się silniejsza od niej, więc postawiła wszystko na jedną kartę i zaczęła robić tylko to :) Widziałam zdjęcia aranżacji, które robiła i bardzo mi się podobały. Odezwij się po prostu do MIA Home i zapytaj o panią Sylwię. Jestem pewna, że chętnie Ci pomoże i że się dogadacie. To bardzo otwarta i kontaktowa osoba :) Daj znać jak poszło!
 

borowik123

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
41
Punkty reakcji
1
Jeśli chodzi o wystrój wnętrz, to mogę polecić dobrą specjalistkę Annę Rossowską. Naprawdę kobieta ma niesamowitą rękę do aranżacji, rewelacyjnie urządziła mi kuchnię i łazienkę, tak że odmieniło to wygląd całego mieszkanka.
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
monaBETHA napisał:
Wiedzieliście, że Matt Pokora jest projektantem!?
wow, pierwsze słyszę, muszę zapoznać się z tym tematem :)))



samba_mamba napisał:
chica - jak najbardziej zajmuje się tym profesjonalnie. Z tego co mówiła, kiedyś pracowała w korpo, ale... pasja okazała się silniejsza od niej, więc postawiła wszystko na jedną kartę i zaczęła robić tylko to :) Widziałam zdjęcia aranżacji, które robiła i bardzo mi się podobały. Odezwij się po prostu do MIA Home i zapytaj o panią Sylwię. Jestem pewna, że chętnie Ci pomoże i że się dogadacie. To bardzo otwarta i kontaktowa osoba :) Daj znać jak poszło!
Poszło dobrze, choć dopiero niedawno zdecydowałam się na zakupy. Ale wszystko ok, tak więc z czystym sercem mogę polecić - teraz widziałam że na stronie mają nawet jakieś zniżki za zapisanie się do newslettera.
 

kometon

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2009
Posty
203
Punkty reakcji
1
Mi się mege podobają nowoczesne wnętrza i aranżacje, ale z wykorzystaniem jakichs skrajności, jaknp. surowa, czerwona cegła. Zerknijcie jak to świetnie wygląda. www.decoroom.eu/realizacje
 

Jamejski

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej, wiecie jak podmienić szafkę na zmywarkę w kuchni? Ja robię właśnie reserch bo chciałbym w końcu skończyć z kłótniami o zmywanie naczyń ale nie stać mnie na zmywarkę więc chce wziąć udział w nowym konkursie elektrolux. zamienszafkenazmywarke.pl

Macie jakieś pomysły co im tam napisać?
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
wow, ale super pomysły, ja teraz też kombinuje, jakby tu trochę zmienić swoje małe mieszkanko i bawię się kreatorem wnętrz na stronie śnieżki. Chciałabym diametralnie zmienić kolory ścian, ale, że krucho u mnie z wyobrażnią przestrzenną, to podpieram się takimi pomocami :)
 
D

Dobrawa

Guest
Niedawno byłam u znajomych i oni maja bardzo stylizowane wnętrze. Martyna jest miłośniczką koni i na środku ich wielkiego salonu na stoliku stoi rzeźba konia. Swietna jest i tak patrzyłam w necie, żeby też coś takiego kupić i znalazłam takie. Które według was jest najladniejsze?

kon-odlew-na-ametyscie.jpg

kon-odlewany-w-brazie.jpg


kon-odlewany-w-brazie.jpg


// źródło to galeria sztuki http://pelini.pl/11-rzezba
 
I

ItaliaAmore

Guest
ja szukam inspiracji w internecie w gotowych aranzacjach, to nic nie kosztuje, przegladam rowniez blogi
 
I

iwonka88

Guest
jak ktoś szuka dodatków do domu to warto poszukac w sklepach, które oferują pełnowartościowe produkty w zdecydowanie obnizonych sklepach. tak działa np storepedia ;) oni tam mają rzeczy przez 7 dni na przecenie nawet do -70% a potem zmieniają się te produkty na inne ;) duży wybór i tanio! osttanio za prawie 60% taniej kupiłam patelnię tefal!!
 

malinka1987

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2014
Posty
3
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś z was szuka ciekawego oswietlenia do swojego domu/mieszkania to śmiało mogę polecić lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl
Bardzo fajne ceny i mnóstwo inspiracji.
 
Do góry