AquaSlim czy ktoś stosowal ?

elx

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2014
Posty
57
Punkty reakcji
0
Zgadzam się, nie należy przechodzić na dietę z dnia na dzień, należy się do niej przygotować i psychicznie i fizycznie, przede wszystkim udać się do dietetyka! Ja podzielę się pierwszą wskazówką jaką mi dał: Przygotować organizm, to znaczy oczyścić go i uregulować, w moim przypadku wystarczył trilac plus, bo problemem była zaburzona praca jelit, ale teraz odczuwam poprawę i rzeczywiście, po przejściu na dietę to chudnięcie jest skutkiem ubocznym, największą radość przynosi mi lekkość na ciele. Nie wspominając nawet o wybuchu euforii po nocnym bieganiu, które zaczęłam uprawiać by wmocnić działanie diety
 

oeaquaslim

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2014
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dobrawa napisał:
Wydaje mi się, że po prostu czegoś musiało zabraknąć. Ogólnie to suplement który wspomaga dietę i dodatkowe efekty wzmacnia ruch. Jeśli nie ma diety tak jak zrozumiałam u Twojej koleżanki to nic nie zdziała żaden suplement. To i tak dobrze świadczy, ze przy AquaSlim waga spadała jednak ;)
Suplement diety AquaSlim to źródło składników ułatwiających odchudzanie
i utrzymanie zgrabnej sylwetki. Jego stosowanie powoduje tzw. "efekt pełnego brzucha" czyli dzięki spożyciu go z woda apetyt zostaje zahamowany. Dzięki temu następuje redukcja zbednych kilogramów w połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dieta oraz aktywnością fizyczną.


Pozdrawiam,
Agnieszka Domańska
 
D

Dobrawa

Guest
Ja myśle, że jeśli mówimy o diecie a nie o głodówce to do niczego nie trzeba się przygotowywać. Dobra dieta to odpowiednio dobrane posiłki, które wystarczą naszemu organizmowi, dostarczą wszystkie składniki odżywcze i sprawią ze nie bedziemy głodni. Nie ma mowy o głodówkach bo one tylko moga nam zaszkodzic wiec do czego niby sie mamy przygotowywac? Supelemnty takie jak AquaSlim mają nam pomóc, więc to ogromny plus.
 

lelekitrelek

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
11
Punkty reakcji
0
jak myślę o odchudzaniu to przychodzi mi na myśl moja laska która się odchudzała, stosowała jakaś drakońską dietę, siłownie odwiedzała chyba z 4 razy w tygodniu plus w sobote jeździła na basen, brała suplement z Sinetrolem therm line fast. Schudła dużo bo 17 kg, 9 miesięcy.
 
K

kawann

Guest
Ja kiedyś miałem problemy z odchudzaniem sie, chyba brakowało mi samozaparcia, ale jakoś tak sie ułozyło ze wyszło mi moje wesele, i moja narzeczona starsznie narzekała za gruby jestem etc z resztą sam tez sie chciałem dobrze czuć... no i poszedłem na siłownie i jednocześnie brałem BPI B4, oczywiście wszystko pod okiem trenera. no i pomogło. w miesiąc schudłem +/- 6 kg! No ale to wszystko wymaga systematyki, a także oduczenia się jedzenia śmieciowego po prostu zmiana nawyków żywieniowych! No ale bez wysyiłku nie ma nic.
 
Do góry