apteka internetowa

unikat1

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, dawno już nie kupuje leków stacjonarnie, ale apteka internetowa z której korzystałam do tej pory bardzo podrożała. Czy możecie mi podać z jakich Wy korzystacie? raczej nie mam możliwości przeglądać wszystkich w necie ;)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
To zależy, gdzie kupujesz. Czasem warto przeglądać kilka aptek, bo bywają różnice cenowe. Inna sprawa, że ta sama aspiryna dzisiaj może być tańsza w aptece A, a za tydzień droższa niz w aptece B. Zazwyczaj nie kupuję dużo leków, więc transport odgrywa znaczenie w ostatecznej cenie. Dla mnie najlepiej wychodzi doz.pl. bo łatwo zamówić i odebrać w stacjonarnej aptece, czyli bez kosztów transportu. Dla mnie to jest najlepsza opcja, bo jak uderza się z buta do pierwszej lepszej apteki, to czasem czegoś nie ma, a tak idzie się tylko odebrać.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Bardzo dobra ofertę ma apteka internetowa Apteka Mirowska. Najczęściej korzystam z zakupu supelemntów dla dzieci i dorosłych.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Ja dość często korzystam z takich aptek, ogólnie lubię sobie ułatwiać życie w taki sposób ;) Ostatnio nawet testowałam wideo konsultację z doktorem przez LekarzObok. Słyszeliście o tym? :)
 

Krzys_M

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja coś słyszałem, że to nowość i bardzo fajnie się sprawdza :) ale nie wiem czy przy jakichś cięższych doległościach to zadziała bez badania. Ale jako rozmowa na dystans z lekarzem jak najbardziej. No i receptę mozna dostać. Ale nie wiem też jaki mają zasięg.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Ja robię zakupy w doz online. Zamawiam sobie nie tylko leki, które w każdej apteczce muszą być, ale kosmetyki botame, tylko tam je mają a są świetne. Niestety z receptowymi jest trochę trodniej bo trzeba biegać do stacjonarnej po odbiór, mimo że zamówione, ale przynajmniej są i na nas czekają.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Też mam to przetestowane, a kupuję głównie rzeczy z zielnika i kosmetyki, bo mają rozbudowany dział z dermokosmetykami i w dobrej cenie moje Vichy. :)
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
U mnie niezmiennie najlepsza nie tylko przez niskie ceny ale też duży asortyment jest DOZ apteka. Teraz też wspierają seniorów. Moją oni w godzinach 8 - 12 zrobić zakupy i dostają zniżkę na leki 20%. Moja mama już dwa razy skorzystała i była mega zadowolona.
 

Joana85

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2020
Posty
14
Punkty reakcji
0
Był czas, że bardzo dużo robiłam zakupów w Gemini. Jakoś tak wszystko mi tam pasowało. Fajny podział na strefy więc łatwo było szukać i cenowo też ok
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
U mnie niezmiennie najlepsza nie tylko przez niskie ceny ale też duży asortyment jest DOZ apteka. Teraz też wspierają seniorów. Moją oni w godzinach 8 - 12 zrobić zakupy i dostają zniżkę na leki 20%. Moja mama już dwa razy skorzystała i była mega zadowolona.
od jakiego wieku oni uznają osobę ze seniora? :) starsze osoby to chyba najwięcej wydają na leki, moi rodzice dużo leków biorą na stałe i na pewno sporą część ich budżetu to pochłania
 

kaziuziuta

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
95
Punkty reakcji
2
U mnie niezmiennie najlepsza nie tylko przez niskie ceny ale też duży asortyment jest DOZ apteka. Teraz też wspierają seniorów. Moją oni w godzinach 8 - 12 zrobić zakupy i dostają zniżkę na leki 20%
W aptece internetowej? :p
Nie wiem jak wyglądają ceny w aptekach internetowych, ale nawet jeżeli jest taniej, to po doliczeniu kosztów dostawy (od 10 - 20 zł) wyjdzie na to, że wcale taniej nie jest, a czekać trzeba min 3 dni.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
od jakiego wieku oni uznają osobę ze seniora? :) starsze osoby to chyba najwięcej wydają na leki, moi rodzice dużo leków biorą na stałe i na pewno sporą część ich budżetu to pochłania

Z tego co mama mi mówiła to osoby 60+ tak samo jak w sklepach na godziny seniora jest ten sam zakres wieku :)
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
W aptece internetowej? :p
Nie wiem jak wyglądają ceny w aptekach internetowych, ale nawet jeżeli jest taniej, to po doliczeniu kosztów dostawy (od 10 - 20 zł) wyjdzie na to, że wcale taniej nie jest, a czekać trzeba min 3 dni.

Ogólnie DOZ jest apteka internetową tyle że ma też stacjonarne placówki :)
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Nie wiem czy juz widzieliście, ale apteka aptelia.pl ma właśnie wakacyjny weekend darmowej dostawy dla zamówień od 39 zł.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Ostatnio często zamawiam w doz bo buszuję po ich #strefaokazji :) Ogrom rabatów i nawet przyjemna oferta. Raz w miesiącu jestem też u nich stacjonarnie z mamą ze względu na ten rabat dla seniorów. Dalej jest i dalej korzystamy :)
 

Domik43

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2018
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja akurat mam bardzo dobre zdanie na temat zakupów przez internet jeśli chodzi o aptekę internetową, korzystam nawet jeśli chodzi o leki na potencje gdzie też można nie tylko wszystko dokładnie sprawdzić, ale też poczytać jak to dokładnie od strony działania wygląda. Pozdrawiam i oczywiście zdrówka życzę!
 

BetMan

Zbanowany
Dołączył
29 Grudzień 2021
Posty
119
Punkty reakcji
14
Np. na stronie apteki DOZ mają taniej jak w stacjonarnej i odbiór za 0 zł, z płatnością on-line lub przy odbiorze...
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
moi rodzice też w DOZ kupują regularnie, te 20% to całkiem sporo a w obecnych czasach trzeba się liczyć z każdym groszem
 
Do góry