Aplikacja do skanowania dokumentów

RainDrop1

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2022
Posty
1
Punkty reakcji
0
Multikonto, marketing szeptany.
Cześć wszystkim! Poszukuję aplikacji na telefon do której będę mogła zeskanować dokumenty czy wyniki badań od lekarza. Zdarza mi się często gubić je więc chciałabym to jakoś uporządkować i mieć wszystko w jednym miejscu.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
CamScanner - używam od kilku lat i sprawdza się bardzo dobrze.
 

AntyPolak

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2023
Posty
210
Punkty reakcji
7
Miasto
Kazachstan
Gressil, dzisiaj cały laptop, blaszak, tablet czy smartfon to jedno wielkie malware :D
Nie panikuj, jeśli używasz Androida lub iOS albo Windows i jeszcze:
  • nie posadzili Ciebie
  • nie okradli
  • żyjesz
bądź spokojny :D

Ja ostatnio robiłem test chcąc zobaczyć, z czym łączy się Android 12 tuż po włączeniu sieci, wrzuciłem andka na domowe wifi a na nim scaner portów i wszystkiego co się tylko dało seskanować. Tylko na "dzień dobry" tuż po włączeniu w smartfonie neta nawiązano 43 połączenia, z czego 75% to google. Podobny numer jest w iOS (tyle że tam waha się od 10 do może 20 połączeń) a rekordzista to jełop Windows11, ten to za chwilę i po 100 połączeń będzie robić. Co najlepsze, Windows11 umiejętnie omija wszystkie znane zapory sieciowe, ma na nie dosłownie w....bane. Pomimo blokad śle w neta co chce. Świat jest chory psychiczne pod tym względem.
Microsoft mówi : zczytujemy każde kliknięcie w klawiaturę u każdego w celu poprawy jakości tłumaczeń, nauk języków itp. Tylko po to?
Rozumiem, że:
  • prace magisterkie
  • doktoraty
  • kosztorysy prototypów i ich plany
  • biznesplany
to nie kradną, przeglądają i wyrzucają, prawda?

W dzisiejszcyh czasach chcąc tworzyć jakiś biznes to:
  • broń Boże internet pod sprzęt podłączać
  • broń Boże dokumenty smartfonami przenosić
  • brań Boże mieć BT/WIFI/MODEM w środku

Taka jest niestety prawda a Ameryce z dniem powstanie inwigilacyjnego Windows 8.0 tylko patentów na WSIO przybywa.
I niby skąd to?

Chińczycy i Putin już od dawien dawna mają zakaz używania amerykańskich systemów w urzędach i instytucjach a Polska ... będzie budować serwerownie Microsoftu u nas, ha,ha.

Ludzie myślą że WIFI w tle samo się nie włącza...
Ludzie myślą że w trybie samolotowym są offline...
Ludzie, nie wiedzą pod narodowy operator Orange na każdym nadajniku powiesił Orange-Hotspot i utrzymuje ten syf od dekady, w chwili w której prawie nikt tego nie uzytkuje...
Ludzie myślą, że producenci sprzętu z RZĄDAMI się nie dogadali, że RZĄD sobie byle fona zdalnie nie włączy, nie posłucha, nie podpatrzy, nie poczyta...
Koniec zabawy zacznie się w 2024, koncesje na GSM900/1800 lecą w kosz, wtedy będzie jadka za bandziorami :D ha ha
Będą mogli wstawić sobie leciwe Nokie 6310 za szybę do muzeum. Wtedy Kaczyński może wreszcie "dojdzie" choć z raz :D
 
Do góry