Aplikacja Cukierowo

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Czy ktoś z Was może w to gra? Bardziej chodzi o zainteresowanie naszego dziecka czymś konkretnym - ta nazwa pojawia się często w sieci, ale czy na pewno gra jest odpowiednia dla ucznia pierwszej klasy podstawówki?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Pobierzesz to z Google Play. Za darmo. Gra jest naprawdę bardzo fajna, ciekawa, kolorowa, a przede wszystkim odpowiednia dla dzieci.
A wiem bo... przeszłam całą. Temat jest prosty, przekaz również. Najlepiej sami sobie zainstalujcie i sprawdźcie kilka poziomów. Ale i tak nie ustrzeżesz się przed tym, że dziecko będzie grało w co popadnie ;-)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Pobrane i pograne. Tam się pojawia później jakaś płatna opcja? W sensie funkcje, za które trzeba będzie płacić?
Kilka poziomów przeszliśmy, ale czego można się spodziewać dalej? Na bank nie ma niczego negatywnego?
W sensie - nieodpowiedniego dla dziecka?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Za kasę można sobie ułatwić granie, ale nigdy z tego nie korzystałam, a tym bardziej dziecko nie ma możliwości skorzystania z tego ;-)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Ja też nie mam zamiaru. Dziecku się podoba, gra. Jeśli będziecie mieli nazwy jakichś innych gier, które są ciekawe, wciągają, a nie mają negatywnego wpływu, to proszę dawajcie na nie namiary - chętnie skorzystamy.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Nie ma tego jakoś wiele. Jeśli już jakaś gra jest ciekawa i grywalna, to zaraz pojawiają się opłaty. Zresztą - niech dziecko najpierw pogra w jedną grę i spróbuje ją przejść. To też ksztatłuje charakter - czy np. przy niepowodzeniach, dziecko sobie odpuszcza, czy jednak walczy dalej, o jak najlepszy wynik. Może i banalne, ale w praktyce bardzo istotne.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
W sumie to masz rację. Ja też mam problem z przejściem niektórych etapów i momentami... Sami wiecie, ale później wracam do tego samego poziomu wieczorem i jakoś sobie z tym wszystkim radzę. Tak więc to wszystko jest naprawdę do ogarnięcia - trzeba tylko odpowiednio podejść do tematu.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
I właśnie o to chodzi. Żeby próbować, pokonać kolejne etapy, tego samego oczekuj od dziecka. Niech się uczy zaangażowania i próbuje pokonać nawet zaawansowane poziomy. W grach wszystko jest do zrobienia.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Kto by powiedział, że wyjdzie taka dyskusja z małej gierki i tak banalnego tematu.
A swoją drogą - udało ci się przejść całe Cukierowo? Może komuś innemu to się udało?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Hehe... oczywiście, że tak. W tym momencie grę przechodzę już po raz drugi ;-) Nie wiem czy później jeszcze będę grała. Pewnie zrobię sobie przerwę i wrócę do niej po jakimś czasie.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Z kilkoma poziomami miałam już sporo problemów, ja ci patrzę wtedy do gry dziecka, a ta jest dalej ode mnie. Niezłe jaja co nie? ;-)
A na granie ma mniej czasu niż ja, a może mnie oszukuje? Bez znaczenia. Wciągnęło bez reszty.
 
Do góry