aparat na zęby

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
witam ja mam głównie pytanie do dziewczyn co sądzicie o aparacie na zęby u chłopaka??
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
A co to za różnica u dziewczyny czy chłopaka?Sam noszę,śmieje się pełną gębą i je.bie mnie opinia innych na ten temat.Wstydem jest mieć krzywe zęby,nie aparat na ząbkach.Poza tym przechodzisz swoje i będziesz miał naprawde :cenzura:iaszczy uśmiech a ząbki są tylko jedne...


Zresztą poczytaj sam opinie...klik
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
tak sie tylko spytałem z ciekawości bo od dzisiaj zaczołem nosić aparat i po prostu jestem ciekawy... :D
 

kartka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź / Warszawa
ja uwazam, ze aparat na zebach chlopaka to znak, ze zalezy mu na swoim wygladzie i dba o zdrowie!!! dlatego na pewno mnie nie odstraszy!
sama nosilam aparat, mialam chlopaka z aparatem. przeciez to jest tylko na ok. 2 lata, a potem zniknie... wiec nawet jesli nie do konca sie sobie podobasz - to pamietaj, ze to czasowe. teraz jestem dumna ze swoich zebow :)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
też chciałabym mieć aparat ale mam zęby proste tylko aparat ściągany nie stały :)
a czego podoba mi się :)
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
ja też mam ząbki proste dlatego rodzice powiedzieli ze nie powinnam niepotrzebnie niszczyć sobie zębów.
ale taki aparacik to podobno niezłe utrudnienie. po każdym posiłku trzeba umyć ząbki żeby zmyć resztki z aparatu
 

Capone

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
291
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Centrum
Nom i to jest chyba najgorsze w noszniu aparatu :( Nie raz zdarza sie po osiem razy dziennie myc :D
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
moja koleżanka ma stały i co 6 miesięcy ma zmieniane i rozcinane dziąsło i w ogóle..
 

Draniu78

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Piechowice (Doloślaskie)
Jeżeli Ma Ci to pomóc to go noś..Nie ma sie czego Wstydzić Lepiej ponosić przez 2 lata, niż straszyć ludzi :D (Nie no żart)..Tak na poważnie ma nic w tym złego.. :)
 
Do góry