Aparat na zęby - Warszawa

SmithyGirl

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej wszyscy, jestem nowa na tu, ale czy ktoś z was z Warszawy ma do polecenia dobrego ortodontę?
 
P

PatrycjaAud

Guest
Ja polecam Panią Orzechowską z kliniki Dental-Design Jaworska. Leczę się u niej od dłuższego czasu i naprawdę widać efekty! W zasadzie odkąd pamiętam mam problemy z zębami, dopiero Pani Sylwia doprowadziła je do jakiegoś porządku. Jeszcze kilka wizyt przede mną, ale już każdemu serdecznie polecam tę klinikę. W Dental-Design w Pruszkowie mają najlepszy sprzęt w okolicy, sale są świetnie wyposażone, a to znacznie ułatwia pracę. Jednak wracając do Pani Orzechowskiej, to najlepszy ortodonta, jakiego spotkałem. No i w dodatku bardzo miła kobieta :)
 
N

Noc666

Guest
Potwierdzam, też jeździłam do dr Orzechowskiej do Pruszkowa, cud kobieta. Teraz wiem, że mają też nowy odział w Warszawie, na Ursynowie, ale ja już zakończyłam u niej leczenie i jakoś pomimo dużej empatii do Pani dr cieszę się, że przygodę z ortodontą zakończyłam ;)
 
M

magiczna

Guest
Ja leczyłam zgryz u dr Obłoj z Odentu, przed aparatem moje zęby to była tragedia;) a teraz są proste i ładne, wiec to najlepsza rekomendacja.
 

Monika Jacewicz

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie Pani Anna Tomaszewska z kliniki Impladent. Pół roku temu zakładałam tam aparat na górę, teraz chodzę co miesiąc na kontrolę, jakieś "pogrzebanie w drucikach" i zmianę gumek. Zadowolona jestem, choć nie podoba mi się wizja długiego noszenia klamerek :p
 

krystynkaQ

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Rock Your Smile, Warszawa. Mocno polecam! Naprawdę świetny zespół specjalistów a do tego nowoczesne techniki leczenia, dobrane indywidualnie do potrzeb pacjenta. Ja z leczenia jestem zadowolona naprawdę bardzo :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blaszanozeba

Zbanowany
Dołączył
3 Marzec 2016
Posty
89
Punkty reakcji
1
Flodental w podwarszawskich Ząbkach polecam. Leczenie ortodontyczne na bardzo przyzwoitym poziomie i w rozsądnych cenach.
 
Do góry