Aparat na zębach a wygląd...

michall0

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Tychy
Głupie pytania, ale nie oczekuję głupich odpowiedzi. ;-p
Nie wiem czy do końca dobry dział, ale dobra...

W najbliższym czasie będę miał zakładany aparat ortodontyczny na górne zęby.
W związku z tym mam pytania (przede wszystkim do dziewczyn):
- Czy aparat na zęby odstrasza dziewczyny, a może jednak przeciwnie, hmy?
- Jakie macie zdanie na ten temat i jakie są wasze własne odczucia?

Dodam jeszcze że mam 17 lat (tak dla wiadomości) ;-D
Czekam na różne komentarze w tej sprawie. Z góry dzięki...
 

dastin

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
KRAKÓW
mmm dziewczyną nie jestem ale też miałem aparat na zębach i mi się podobało, zawsze to jakieś urozmaicenie a poza tym jeśli to ma pomóc mi to wygląd przestaje się liczyć ale Mi aparat nie przeszkadzał a wręcz fajnie było można powiedzieć... A jeśli chodzi o dziewczyny to wydaje mi się że im to nie przeszkadzało... Przynajmniej ja nie słyszałem żadnych skarg :D
Ogólnie to polecam bo ja miło go wspominam
 

Ursus91

Animożerca
Dołączył
19 Grudzień 2008
Posty
1 094
Punkty reakcji
66
Miasto
Średniowiecze
Moim zdaniem nie odstrasz to dziewczyn, no chyba, że jakieś "pustaki". Zależy także od indywidualnego podejścia każdej dziewczyny.
 

miszczunio

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2010
Posty
96
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Aparatu nie będziesz chyba nosił całego życia? więc w czym problem :p
Zresztą niektórzy zakładają sobie specjalnie aparaty że niby lepiej się w nich wygląda :sexy: Także wrzuć na luz i nie bój nic :eek:k:
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Głupie pytania, ale nie oczekuję głupich odpowiedzi. ;-p
Nie wiem czy do końca dobry dział, ale dobra...

W najbliższym czasie będę miał zakładany aparat ortodontyczny na górne zęby.
W związku z tym mam pytania (przede wszystkim do dziewczyn):
- Czy aparat na zęby odstrasza dziewczyny, a może jednak przeciwnie, hmy?
- Jakie macie zdanie na ten temat i jakie są wasze własne odczucia?

Dodam jeszcze że mam 17 lat (tak dla wiadomości) ;-D
Czekam na różne komentarze w tej sprawie. Z góry dzięki...


Nie bedę ukrywać- lepiej wygląda sie bez aparatu

Może nie odstrasza to aż tak bardzo, ale tez z pewnością nie działa to w drugą strone- nie przyciąga

Ale liczy się efekt końcowy, lepiej się troche pomęczyć a później cieszyc z efektów ;)
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Nie bedę ukrywać- lepiej wygląda sie bez aparatu
E tam :cenzura: prawda, za przeproszeniem :p Ciężko jednoznacznie powiedzieć, że faceci z aparatem są brzydcy. Właśnie 90% facetów z aparatami których znam, bardzo korzystnie wyglądają. No jeśli ktoś ma końską twarz, to żelastwo raczej nie poprawi jego wyglądu :D Myślę, że to dobrze jeśli zależy ci na posiadaniu prostych zębów. Sama noszę aparat i nie sądzę, żeby mi odejmował urody ;)
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
E tam :cenzura: prawda, za przeproszeniem :p Ciężko jednoznacznie powiedzieć, że faceci z aparatem są brzydcy. Właśnie 90% facetów z aparatami których znam, bardzo korzystnie wyglądają. No jeśli ktoś ma końską twarz, to żelastwo raczej nie poprawi jego wyglądu :D Myślę, że to dobrze jeśli zależy ci na posiadaniu prostych zębów. Sama noszę aparat i nie sądzę, żeby mi odejmował urody ;)

Nie wiem w jaki sposób aparat może dodawać uroku, co w tym jest fajnego, oprócz efektu, jaki daje? :)

Nie twierdzę znowu też, że aparat odejmuje urody, no, przynajmniej nie aż tak bardzo :p ale tez stanowczo nie dodaje- według mnie
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
A sam zadaj sobie pytanie typu ' czy dziewczyna w aparacie jest ładna?' (jak Ci się podoba to i z aparatem, i bez niego)
Jeżeli masz wporzo facjatę to i aparat w powodzeniu Ci nie przeszkodzi, a jeżeli do tego dodać jeszcze charakter to tym bardziej.
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Ja jestem dziewczyną, mam aparat na zębach. I wręcz przyciągam ^^ xD
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ani nie przyciąga ani nie odrzuca. Plusem jest to, iż kobietka wysnuje prosty wniosek - że dbasz siebie i zęby. A to na pewno zalety, gdyż poprawiasz swój wygląd.
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Głupie pytania, ale nie oczekuję głupich odpowiedzi. ;-p

Masz rację, głupie pytanie.

1. aparat na zęby nosi się rok czasu
2. masz dopiero 17lat, nawet jeśli aparat wygląda niezbyt ładnie to co z tego? nie wiążesz się z nim na całe życie
3. za rok będziesz miał ładne zęby, wtedy zapytaj dziewczyn czy podobają im się proste czy też krzywe zęby
 
Do góry