aparat cyfrowy do 1000zł

Status
Zamknięty.

Gośka20

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
hejka chciałabym kupić aparat cyfrowy do 1000zł... macie jakieś fajne propozycje? zastanawiam się nad Olympusem sp 800.
Najlepiej żeby aparat był dobry dla amatora... ale żeby miał też jakieś super funkcję...:) coś ala lustrzanka...
 

a1den

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
hejka chciałabym kupić aparat cyfrowy do 1000zł... macie jakieś fajne propozycje? zastanawiam się nad Olympusem sp 800.
Najlepiej żeby aparat był dobry dla amatora... ale żeby miał też jakieś super funkcję...:) coś ala lustrzanka...
A jakie super funkcje ma lustrzanka? Mit lustrzanki wiecznie żywy ;] Mit MegaPixela tez.
Sp 800, to będzie dobry wybór.
 

kikson

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2008
Posty
265
Punkty reakcji
10
ja pamietam jak kiedys chcialam kupic cyfrowke, to zdecydowalam sie na olympusa wlasnie jakiegos ale nie pamietam jakiego, kosztował ok.300 zł i byl juz w miare wypasiony
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Może A610, Canon oczywiście, Ja kupiłem używanego i służył mi 2 lata dobrze, potem przesadziłem się na lustro. Bardzo polecam, lepiej jak kupisz tańszy aparat, a dokupisz sobie statyw, lampy czy karty lub baterie.
 

klaudynaz1

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Olympus SP 600 wygląda całkiem nieźle jeśli szukasz podstawowych funkcji: (Gwarancja producenta - 24 miesiące (2 lata) Kod Producenta N3837492 Nazwa produktu APARAT OLYMPUS SP-600 ULTRA ZOOM SREBRNY Typ aparatu Aparat kompaktowy Matryca 12Mpiksel Maks. rozdzielczość zdjęć 3968 x 2976 Maks. rozdzielczość sekwencji video 720P Czas nagrywania: 29 minut Przetwornik 1/2,33 ’’ Sensor Live CCD Pamięć wbudowana 1024MB Obsługiwane karty pamięci SD / SDHC Zoom optyczny (maks.) 15x Zoom cyfrowy (maks.) 5x Prędkość migawki 1/2 - 1/2000 s / < 4 s (Sceny nocne) Ogniskowa obiektywu 5,0 - 75,0 mm ( dla 35 mm - 28 - 420 mm) Przesłona obiektywu 3,5 - 5,4 Format zapisu zdjęć JPG Format zapisu video MPEG-4 Nagrywanie dźwięku Tak Format zapisu dźwięku Wave (mono) Balans bieli Dla zachmurzonego nieba, Dla słonecznego dnia, Dla światła żarówek, Dla światła jarzeniowego 1, Dla światła jarzeniowego 2 , Dla światła jarzeniowego 3 Tryb regulacji ostrości Automatyczny i manualny Czułość ISO auto, 100, 200, 400, 800, 1600 Wbudowana lampa błyskowa Tak Możliwość instalacji zewnętrznej lampy błyskowej Nie Samowyzwalacz 2 i 12s. Wyświetlacz LCD TFT 230 000 pikseli Przekątna wyświetlacza LCD 2,7cale Złącza USB, HDMI, połączone wyjście AV i USB, zasilacz sieciowy). Wydasz na niego około pięciuset złotychdo tysiąca. http://www.kupujemy.pl/sp-600uz-olympus-cena-sklep.html
 

kadet12345

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
111
Punkty reakcji
3
Ja osobisćie polecam Nikona p100, bardzo dobry sprzęt ogólnie fajne funkcje, dobra cena
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
podpisuję się pod kadet12345 - miałem jeszcze niedawno ten aparat - spisywał się bardzo dobrze. Bardzo dobry zoom, niezła stabilizacja. Jeśli chcesz się już uczyć, żeby w przyszłości używać lustrzanki to warto postawić na ten model - sporo się na nim nauczysz.
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
Olympus to jest rzeczywiście bardzo dobra marka z tradycjami, dlatego warto sie zastanowić nad tym sprzetem ,a le ja znalazłam cos w sieci , tańszego a równie dobrego
KODAK Z981 HD 14 Mpix, zoom x26 , kosztuje 800 zł w sklepie wasserman, ale jest bardzo dobrej jakości
-- 14 megapixelowa matryca

- Optyczny zoom x26
- Duży wyświetlacz LCD
- Zachwycające zdjęcia o jakości HD
- Wyjątkowy zestaw dodatków
- Polskie menu
ma świetne parametry i do tego konkurencyjną cenę
 
E

ekspert_nokaut.pl

Guest
Kodak to już raczej historia... ;)
Jeśli ktoś szuka 'większego' aparatu do mimo wszystko bardziej amatorskiego użytku to Nikon P500 jest godny uwagi. Z mniejszych aparatów celowałbym w Sony, np HX7V - mały gabarytowo aparat, a zoom x10 i jak na Sony od jakiegoś czasu przystało filmy Full HD :023:. W Sony można też oznaczyć zdjęcia geotagami :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry