Antykoncepcja - ile to kosztuje?

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Hipcio87 napisał:
Dorka123, on 24 Apr 2013 - 12:40, said:


vibin mi służy, nie tyję, nie puchnę, nie mam problemów z cerą, no i nie zapominam ;)



wymieniłaś wszystko co jest dla mnie istotne w tabletkach... :) oczywiście oprócz kluczowej dla nich skutecznej antykoncepcji :)

A jak z jego ceną ? Mam nadzieję, że nie przedział cenowy to nie 40-50 zł ? :/
Pewnie wszystko zależy od apteki, ceny są zróżnicowane, ja widziałam za 24zł myślę, że to tak normalnie, ja miałam różne tabletki bo miałam kłopot z dopasowaniem i nie wiem czy płaciłam mniej niż 30zł.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja biorę tabletki Midiana i miesięcznie wydaje max 33 zł, ale to też zależy od apteki. Czasami też mają promocje przy zakupach wiekszej ilości opakowań.
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
No ja łykałam Yaz,.. kosztował 50 zł... masakra ile kasy poszło... ech...
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Oczywiście, że stosuję antykoncepcję. Generalnie to w przeliczeniu na 1 miesiąc wychodzą jakieś groszowe sprawy.
 

Arakia

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
PL
Jak to miawiał mój pierwszy mąż.... Szklanka wody kosztuje 30groszy - jak dla mnie był i dalej jest idotą :p
 
D

Dobrawa

Guest
Ja sie przestawiłam na Vixpo od jakiegos czasu , bo miałam dużo problem z PMS. Koszt Vixpo to troche ponad 20zł.
 

Majka00007

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
40
Punkty reakcji
1
Używam spirali domacicznej bez hormonalnej. Koszt owej spirali to około 100zł. Czas skuteczności to 5 lat. Chyba łatwo można wyliczyć, że to najtańsza metoda antykoncepcji.
 
D

Dobrawa

Guest
Gratuluję, ze Tobie można mieć spiralę. Ja jestem alergikiem i mogłam miec tylko spiralę z określonego tworzywa, która kosztowała mnie dużo więcej. Pomyślałam tak jak Ty , ze to i tak tańsze i wygodniejsze, ale po pierwsze miałam przy niej dość bolesne miesiączki, a po drugie odczepiła mi się po około roku i trzeba było ją wyjąć. Nie dla każdego jest to dobre rozwiązanie i też ma swoje plusy i minusy. Jeśli są odpowiednio dobrane tabletki tak jak u mnie udało się z Vixpo to wolę jednak przy nich zostać, bo koszt nie jest powalający.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
U mnie spirala odpada z powodu przebytej operacji. Mowy nie ma o założeniu, ale nie narzekam bo i tak wolę pigułki. Nie zaakceptowałabym świadomości czegoś obcego w sobie, tak mam.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Ja nie wyobrażam sobie mieć wkładkę, pigułki są ok, ale musiałam sobie aplikację przypominającą zainstalować bo był problem z regularnością.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
Nie wiem co tam koleżanka ma za aplikację, ale świetna jest " Rózowe Lusterko" Codziennie przypomina o wzięciu tabletki, można się dowiedzieć całkiem sporo ciekawych rzeczy na temat antykoncepcji hormonalnej do tego pomaga kontrolować wagę.
 
D

Dobrawa

Guest
U mnie koleżanka z tej aplikacji teraz korzysta. Bierze Vibin i akurat aplikacja współdziała z tymi tabletkami ;) zresztą Vixpo też, ale zmieniałam telefon i jakoś wyleciała mi ona z głowy. Dobrze, ze przypominacie.
 

akluska85

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2015
Posty
68
Punkty reakcji
0
ja stosuję antykoncepcję hormonalną, jakoś lateks do mnie nie przemawia, bo czuję się sztucznie...
 
V

Vaffik

Guest
Dobry temat. Antykoncepcja w pigułkach. He,he. Ubaw z żoną mamy gdy to wszystko czytamy.
 
Do góry