Antifa

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
Nie jestem ulicznym kozakiem i nigdy nie zgrywałem takiego ani w realu ani w necie, dlatego zawsze mnie śmieszyli tzw "bojowi antyfaszyści". Sama nazwa bojowi jest śmieszna, a dodając do tego "antyfaszyści" którymi mianują się antifowcy to już w ogóle śmiech na sali :) Co się kryje pod nazwą antyfaszyści-najczęściej fanatyczni anarchiści i anarchokomuniści, warto dodać że Antifa jest z definicji BOJÓWKĄ, w przeciwieństwie do innych organizacji anarchistycznych. Normalnie nie zwracam na nich uwagi czasami poczytam sobie CIA i jakieś inne badziewia dla rozrywki, ale dzisiaj natknąłem się na filmik, który napełnił mnie dumą z bycia nacjonalistą! mam nadzieje, że w takiej sytuacji broniłbym się równie zajadle co ten grecki narodowiec:
http://www.youtube.com/watch?v=Ri-Tf-ubYj0&feature=player_embedded#at=28
Broni się niczym Leonidas! :p

a teraz zobaczmy co na ten temat mają do powiedzenia analchiści:
http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images02/10/l_61166128af0c4bb6aead9f9cae9fd8b3.jpg

antifa jak wszyscy anarchiści jest też przeciwko policji!
Nie akceptujemy żadnej współpracy z policją, służbami specjalnymi i partiami politycznymi.
http://www.youtube.com/watch?v=TyYymliEbHo&feature=related

ale gdy trzeba palić wroty to zapominają o tym że polcija jest "faszystkowska"(tutaj palą wroty przed nacjonalistami, by później obrażać funkcjoaniuszy)
http://www.youtube.com/watch?v=h3gvcDZqIBU
ale na tym nie koniec
http://www.nop.org.pl/old_www/?artykul_id=396

a to mój rodzynek: antifowcy "kurva jedziemy z nimi" atakują grupkę narodowców, aby później palić wroty krzyczeć z dumą antifa i... spi3rdalać dalej :] Policja niezorientowana kto jest kim nie reaguje, więc żądają interwencji, policja zacieśnia kordon, więc "antyfaszyści czują się dobrze i po chwili zaczynają znowu urągać policji, jak to mają wtedy w zwyczaju :]
http://www.youtube.com/watch?v=pPknz4wFEo8

"hymn"antify
http://www.youtube.com/watch?v=iQ4jtmHaFHA
strona antify
http://antifa.bzzz.net/site/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=9
żeby nie było że każda akcja antify kończy się porażką. słynna w środowisku akacja pobicia członków zespołu Tormentia(podobno "faszystowski" nie przypominam sobie faszystowskich kawałków tej kapeli, co najwyżej grali z takimi kapelami)
http://rutube.ru/tracks/3713206.html?confirm=f39bceb0b951d7d580ffb9d32c2c2480&v=5ecac2a6b5039d42d2eb70528ad35a14
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Często tu zaglądam, ale rzadko się udzielam. Zacznijmy od tego, że Antifa nie jest organizacją anarchistyczną, tylko jak sam powiedziałeś antyfaszystowską. To nie zawsze idzie ze sobą w parze. Nie będę starał się udowodnić Tobie, że nie masz racji, bo masz jej sporo. O ile samą teoretyczną koncepcję tego ugrupowania jestem w stanie poprzeć, tak jej praktyczny wizerunek nieco mnie odrzuca.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
zdaje się, że nawet na ich stronach jest, że są anarchistami. jedyne co w Polskiej antifie szanuję to to, że nie mają mordy Che Geuvary(ani tym bardziej innych morderców) na flagach/koszulach i odżegnują się od komunizmu, czego nie robią na np na zachodzie. Jakkolwiek wczoraj pisałem nieco nagazowany po Walę drinkach, to podtrzymuje moje zdanie że ten napinacki charakter tej bojówki jest dla mnie równie śmieszny co C18. kłamstwo na kłamstwie, hipokryzja itd. ja rozumiem że to dotyczy także naszego ruchu, ale oni już przeginają-pisali np o 300(!) kolesiach B&H nawet Wybiórcza pisała że nazile byli wyrzucani z marszu! przykładów w tej chwili nie będę mnożył.

Ponieważ wczoraj jak już wspomniałem byłem napruty i trochę za bardzo wzruszył mnie los greckiego kamrata :p zmieniam tytuł na nieco bardziej sprawiedliwy. dyskusję rozszerzam o Autonomicznych Nacjonalistów-ruch zbliżony strukturalnie. Późneij postaram się edytować też I post

Edit: aha moderator już zmienił temat. nie wiem czy rozpisujemy się o autonomach w tym czy w innym temacie? w sumie nie wiem jak popularny będzie ten.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
http://www.nop.org.pl/old_www/?artykul_id=396 "Ok. godziny 18.00, przy skrzyżowaniu ul. Marszałowskiej z Hożą kilku członków Narodowego Odrodzenia Polski i ONR natknęło się na 20-osobową grupę bojowców ANTIFY. Niestety, antyfaszyści nie chcieli wymieniać uprzejmości z nacjonalistami i niby na skrzydłach wiatru popędzili dalej Marszałowską, skręcili w Wilczą (nie zwalniając tempa – co jest pewnym wyczynem natury sportowej) i ... ukryli się w budynku Komendy Policji na Wilczej. I pomimo zachęty nie chcieli opuścić gościnnych dla nich murów. Widać jest coś w twierdzeniu, że anarchizm i antyfaszyzm bez policji obejść się nie może." normalnie popłakałem się :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Co do artykułu ze strony Nopków, oni też lubią koloryzować :) Jak był MWK (na rzecz legalizacji mj) w Krakowie doszło do małej konfrontacji między Nopkami (nie było ich więcej niż 30-50os.) i uczestnikami marszu (ok. 300 lub więcej osób) - takie tam skandowanie różnych haseł. Na filmach na YT z tego marszu widać, że NOPki byli przekrzykiwani przez tamtych, ale już na swojej stronie napisali o tym jak pięknie przekrzyczeli lewaków i w ogóle wyszli na bohaterów :D
Więc zbytnio nie wierzyłbym temu artykułowi.

Edit: aha moderator już zmienił temat. nie wiem czy rozpisujemy się o autonomach w tym czy w innym temacie? w sumie nie wiem jak popularny będzie ten.

Tak zmieniłem temat, troszkę uogólniając go. Rób jak uważasz, jeżeli są jakoś powiązani bardziej z Antifą to rozszerz o to tylko tytuł tematu, a jak nie to stwórz osobny temat.
 

RiddleBox

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
3
Antifa to zlepek ludzi o lewicowych zapatrywaniach, który łączy jedno. Walka o coś co nie ma prawa bytu i nigdy nie będzie służyło żadnemu człowiekowi. Walka o zupełną wolność(teoretyczne bezprawie) i wyzwolenie każdej jednostki spod ciężaru narzuconych norm i zasad. Przy tym jeszcze fajnie jakby nie było żadnych struktur państwowych, pedofile biegali po ulicach z własnym logiem na koszulce a psychopaci mordowali wedle uznania. Bo jak inaczej rozumieć anarchie ? (Tak, antifa podkreśla te słowo na każdym kroku[loga, napisy na murach, okrzyki na manifach]). Ileż razy historia pokazywała nam, że człowiek mając wolną rękę tworzy kolejne machiny zagłady. Póki istnieje w człowieku takie coś jak ambicja i progres nigdy nie będzie wolności. Ale zostawię to na inną dyskusje. Warto przejść do równouprawnienia mniejszości i antyrasizmu. Równouprawnienie mniejszości takich jak nekrofile, zoofile, pedofile etc. nie jest zbyt etycznym i pozytywnym czynnikiem wpływającym na rozwój społeczeństwa. Bo jak wyobrażacie sobie sklepy ze zwłokami, dom publiczny dla zoofilii czy handlowanie ciałem 6latków ? Dając wybór tym dewiacjom, zabieramy ten wybór 6latkom, które jeszcze nie maja możliwości świadomie o sobie decydować. Zresztą, kto by skazał swoje dziecko na taki los ? Dalej. Homoseksualiści, nie zaglądam nikomu do łóżka, póki robi co chce w swoim łóżku. Swoimi paradami i różnymi obrzydliwymi akcjami prowokują niechęć społeczeństwa. Jeśli w paradzie, podważa się normy, obyczaje i dobry smak większości nie dziw, że w tylko w paru krajach dali im prawa. A co do adopcji, skazywanie dziecka na ciężkie dzieciństwo (Szykanowanie w szkole, zaburzony model orientacji i funkcjonowania rodziny) nie jest chyba optymistyczną wersją w naszym społeczeństwie. Feministki :bag: o nich wypowiadać się nie trzeba. Rasizm, jedno z najbardziej piętnowanych postaw chociażby w Europie. Czy słusznie ? nie do końca. Wzrastająca liczba arabów i murzynów jest proporcjonalna do wzrostu przestępczości i zagrożenia terrorystycznego. Otóż powiecie, że nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Nie ? lepiej patrzyć jak się dzieje chujnia za naszym przyzwoleniem ? Zalanie Francji muzułmanami i murzynami. Nie mówi się o tym głośno w telewizji, ale tak wskaźnik przestępczości wciąż rośnie i to wśród ciemnoskórych. Wraz z napływem zwiększyła się ilość importowanych narkotyków, gwałtów. Francja postanowiła asymilować ich do swojego społeczeństwa i jak się odwdzięczono ? Walki na ulicach i niszczenie państwa od środka. To taki mały przykład. W każdym razie slogany promowane przez nich pięknie brzmią a inaczej wyglądają w praktyce

Ps. każdy kto chodź trochę jest prawicowy jest dla nich Nazistą. Ot taki mały przykład ich małej hipokryzji i traktowania indywidualnego.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
edytowałem wstęp, wymieniłem dwa ostatnie filmiki. zwłaszcza ostatni jest... ciekawy. teraz nie mam czasu na więcej, ale chyba połączę go z Autonomami, bo nie oszukujmy się sporo zerżnęli od lewusów :p
Co do artykułu ze strony Nopków, oni też lubią koloryzować :) Jak był MWK (na rzecz legalizacji mj) w Krakowie doszło do małej konfrontacji między Nopkami (nie było ich więcej niż 30-50os.) i uczestnikami marszu (ok. 300 lub więcej osób) - takie tam skandowanie różnych haseł. Na filmach na YT z tego marszu widać, że NOPki byli przekrzykiwani przez tamtych, ale już na swojej stronie napisali o tym jak pięknie przekrzyczeli lewaków i w ogóle wyszli na bohaterów :D
Więc zbytnio nie wierzyłbym temu artykułowi.
rzeczywiście koloryzują, ale to chyba akurat prawda. ktoś coś bliżej wie o tej sprawie?
 

wojtas032k

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2010
Posty
91
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Miasto
Brooklyn NY
Ja za bardzo nie rozumiem tej subkultury wiec może ktoś mi bardzie to wyjaśni z tego co wyczytałem wychodzi na to że,
oni są za tzn anarchią i swobodą bez żadnych zakazów,bronią homoseksualistów.
Do swoich przekonani używają siły demolując sklepy i niszcząc mienie nie nienawidzą faszystów,nazistów i narodowców to jak chcą stworzyć anarchie jak nie pozwalają jednym na wyznawanie ich przekonań..
Można ich porównać do pseudokibiców idą niszczą wszystko po drodze wykrzykują swoje hasła i bija swoich przeciwników walczą z policja,a jak co do czego dochodzi to uciekają lub kryją się za policja której nie nienawidzą może ktoś mi wytłumacz co na celu ma to organizacja bo mi się wydaje ze ona niszcz ''zło złem'' ...
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
lekko obok tematu ale komentarz wart uznania
i jeszcze to :

i komentarz z pod filmiku : " Dziadek Jana Geberta - Bolesław Gebert był współzałożycielem Komunistycznej Partii Stanów Zjednoczonych. Louis Budenz, sowiecki szpieg, który przeszedł na stronę Amerykanów, ujawnił iż Gebert był jednym z najbardziej wartościowych agentów NKWD w USA i zaufanym człowiekiem Moskwy, któremu powierzano pracę z siecią agentury sowieckiej w całych Stanach Zjednoczonych. Warto dodać, że przełożonym Geberta był Wasilij Zarubin - czołowy agentem rosyjskiego wywiadu i oprawcom polaków z Katynia. RestoOnTube 3 mies. temu 57
pixel-vfl3z5WfW.gif
"

" Prawie 3 min gadania a nie padł żaden najmniejszy fakt,jeżeli ktoś takie bzdury wygaduje to powinno mu się zabronić możliwości publicznej wypowiedzi. 1to nie faszyści zniszczyli Wwę, oni zMussolinim na czele byli przeciwko atakowi nazistów na Polskę.2ONR to się są faszyści,3.rok temu nie było żadnych pochodni, 4.ONR mają mundury w kolorze piaskowym a nie brunatnym, 5. narodowcy walczyli z nazistami w Powst. Warszawskim kiedy tacy"sojusznicy" jak brat Michnika czekali aż się Polacy tam wykrwawią Szczerbiec9 3 dni temu"

antifa jest zbieraniną młodziaków ze spranymi mózgami brak im celu w życiu i swoje rozczarowanie owym dołem wyładowują na ludziach który ów cel posiadają ...
 

RiddleBox

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
2
Punkty reakcji
3
antifa to nie subkultura nawiasem pisząc. ;) to jest bojówka polityczna.

Edit by Wloo: Owszem, ale nie ma lepszego chyba działu na tego typu tematy.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
W listopadzie 2007 roku około 50 lewackich ekstremistów próbowało zaatakować narodowego aktywiste Josue Estebanez de la Hija na stacji kolejowej w Madrycie.Duża grupa "antyfaszystów" wsiadła do pociągu, ktorym samotnie podróżował Josue.Miał na sobie bluze firmy Three Stroke co sprowkowało agresorów, niektórzy ściągali już pasy by "rozprawić się z faszystą"."Antyfaszyści" polowali na samotnie wracających z legalnego wiecu hiszpańskiej partii narodowo-demokratycznej.Po zamieszkach w okolicach wiecu "antyfaszyści" udali się na stacje kolejową, tam w jednym z pociągów spotkali Josue.Postanowił on nie być kolejną ofiara, postanowił bronić własnego życia.Sam przeciwko kilkudziesięciu lewackim bojowkarzom.Josue, 24 letni żołnierz, próbował wydostać się z pociągu lecz drzwi zastawił jeden z "antyfaszystów", Carlos Javier Palomino wypytując go o jego ubranie.Jasnym jest jak kończą się takie spotkania, zwłaszcza gdy "antyfaszyści" są w dużej grupie naprzeciwko pojedynczego osobnika.Rozmowa zwykle nie trwa długo, Josue postanowił nie podzielić losu zabitego przez "antyfaszystów" kilka lat wcześniej w Barcelonie Eduardo Garcia Gelbera, który zginął w podobnych okolicznościach.Otoczony przez agresywnych ekstremistów chłopak nie miał innego wyjścia jak obrona.Aby wydostać się z opresji zaatakował bojówkarza, który zastawił drzwi w wyniku czego "antyfaszysta" stracił życie.Udało mu się uciec, banda rzuciła się za nim w pogoń.Hiszpańskie media rozpoczęły nagonke na Josue, na każdym kroku podkreślając jego "neonazistowskie" poglądy, próbując uczynić z nich motyw działania choć Josue stanął przed wyborem: bronić się lub dać się zabić.Sam przeciwko 50 agresywnym anarchistom.Josue został uwięziony i oskarżony o morderstwo, choć zapis monitoringu z pociągu, skwapliwie pomijany przez hiszpańskie media, nie pozostawia złudzeń: Josue bronił się przed agresywną bandą!Hiszpańskie środowiska patriotyczne prowadzą kampanie na rzecz uwolnienia Josue i przedstawienia prawdziwej wersji zdarzeń, zniekształconej przez główne media.Kampania odbywa się pod hasłem "Obrona własnego życia nie jest zbrodnią".

 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
[quote name]
Antifa kontra Śląsk
28.04.2011

Flaga Śląska Wrocław "Bądź dumny z tego kim jesteś" towarzysząca kibicom na meczach reprezentacji oraz przy okazji uroczystości państwowych jest... neonazistowska. Tak przynajmniej uważa antyfaszystowska organizacja "Nigdy Więcej".

Działacze tej dość kontrowersyjnej organizacji dopatrzyli się podobieństw miedzy wrocławską flagą a logiem organizacji Blood and Honour. Według nich zastrzeżenia można mieć także co do hasła: "Znak Orła potęgi symbol prowadzi nas". To słowa z utworu "Znak orła" kapeli Honor, również posądzanej o neofaszyzm, bądź neonazizm - w nowomowie oba stosowane są przeciez wymiennie.

Konsternacja wśród kibiców Śląska. - Uważam tę flagę za bardzo patriotyczną. Towarzyszy kibicom w inicjatywach upamiętniających święta i bohaterów narodowych. Wywieszana jest na meczach reprezentacji Polski - wyjaśnia Przemysław Piwowarski ze stowarzyszenia Wielki Śląsk. Właśnie na meczu kadry flagę wypatrzyło Nigdy Więcej, a następnie ujęło w swoim raporcie o faszyzmie i nazizmie w Polsce i na Ukrainie.
[/quote]
Jak widzę takie coś ,zaczynam doceniać inkwizycję.Poważnie
 

Narodowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
6
a propos Śląska. zapraszam na marsz i na koncert.
http://marszpowstancow.pl/
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
http://www.farenet.org/resources/Hateful_monitoring_report.pdf
Nigdy Więcej w akcji. Jak ktoś nie ma problemów z angielskim to moze się setnie uśmiać czytajac te śledztwo o nazistach na polskich i ukraińskich stadionach. Pod faszystowską podeszła nawet flaga Pogoni Lwów na biało czerwonym tle... Jedno trzeba im przyznać chłopaki nie próżnują.
 

Narodowiec

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
37
Punkty reakcji
6
http://www.myspace.com/officialtheexploited/blog/448673900
brawurowa akcja hiszpańskiej antify w 12 w:cenzura:iła staremu wokaliście z... The Exploited! o co tutaj k.rwa chodzi? :D
wiem że sprawa stara, ale nie słyszałem o niej wcześniej.
 

Grabaz5

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
187
Punkty reakcji
6
Nie jestem ani po jednej, ani po drugiej stronie, ale Antifa w swojej obecnej postaci odbiega od swoich założeń. Dla mnie każde poglądy są do zaakceptowania, oby tylko nie godziły w wolność drugiej osoby. Prawica niech nie ściga Lewicy, Lewica niech zostawi w spokoju prawice. Takie jest moje zdanie.
 

Villemoo

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
6
Wiek
71
Miasto
Toruń
Ps. każdy kto chodź trochę jest prawicowy jest dla nich Nazistą. Ot taki mały przykład ich małej hipokryzji i traktowania indywidualnego.

Ośmielę się stwierdzić, że nazywają Nas faszystami, bo nie znają różnicy między faszyzmem a nazizmem. Im bez różnicy czy masz koszulkę z Hitlerem czy z Mussolinim i tak jesteś faszystą!
 
Do góry