Ankiety do prac magisterskich

borufka82

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zrobione :)


NoCom napisał:
Wypełniłam i będę wdzięczna za pomoc mnie w tej samej kwestii :)

lab.swps.edu.pl/badania/index.php/556219/lang-pl

Szanowni Państwo,
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Łódzkim. Chciałabym zaprosić Państwa do udziału w internetowym badaniu dotyczącym zjawiska agresji elektronicznej wśród użytkowników forów internetowych i mediów społecznościowych. Państwa udział w badaniu jest dla mnie bardzo ważny – uzyskane wyniki będą podstawą mojej pracy magisterskiej.

Badanie jest w pełni anonimowe. Ankieta składa się z trzech części, a jej wypełnienie zajmuje maksymalnie 15 minut. Do udziału zapraszam wszystkich użytkowników Internetu, niezależnie od wieku czy statusu zawodowego. Bardzo proszę o szczere odpowiedzi.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam,
Marta Borowska

docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe-3Nb-8-Srk8jzilwO9AtZCZUDWLvbzFrX-e5_KrPyetIgHA/viewform?c=0&w=1
Drodzy Forumowicze,

Zwracam się z prośbą o poświęcenie kilku minut na wypełnienie mojej krótkiej ankiety (zaledwie kilkanaście pytań). Wyniki ankiety posłużą mi do stworzenia nowego narzędzia badawczego w ramach mojej pracy magisterskiej.

Dla Was to tylko 7 minut, a dla mnie olbrzymi krok do uzyskania tytułu magistra :)

Z góry dziękuję !

lab.swps.edu.pl/badania/index.php/556219/lang-pl
 

Marta_pw

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2023
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzień dobry :) Prowadzę badania dotyczące wyglądu opakowania w sklepie internetowym i chciałam poprosić Was o wypełnienie ankiety:

Z góry dziękuję za poświęcony czas :)
 

Marta_pw

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2023
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzień dobry,
chciałam Was prosić o wypełnienie krótkiego badania (trwa 8 minut i są obrazki 😉).
Wasze odpowiedzi przybliżą mnie do ukończenia i obrony mojej pracy naukowej.

Link: https://app.useberry.com/t/6KXbA4a2b6bp/

Z góry dziękuję za poświęcony czas :)
 
Do góry