Angielski

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Moim ulubioną potrawą są naleśniki o to sposob na ich przygotowanie :
Składniki:
1/2 litra mleka
szczypta soli
2-3 jajka
1 łyżka oleju
mąki na tyle, aby ciasto było konsystencji gęstej śmietany
powidła jabłkowe lub inne do przełożenia naleśników
Przygotowanie:
Wszystkie skladniki (oprocz powideł) trzeba wymieszać.Po przyżadzeniu cista zabieramy sie do smazenia na rozgrzanej patelni.Ja osobiście po upieczeniu składam naleśniki dodatkowo w rulony lub koperty zależy od nastroju, można przełożycz dżemem , twarogiem lub zrobić coś oryginalnego np przekładane z truskawkami i na to bita śmietana. Nic tylko zajadać z rodziną, znajmymi, lub jako szybka przekąska gdy nie chce nam sie czegoś konkretniejszego przyżądzać.
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Kerio Ty te ciasto nalesnikowe musisz miec bardzo rzadkie.
Ja daje pol litra mleka, szklanke maki 2 jaja i sol.
I zadnej wody :>
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Kerio Ty te ciasto nalesnikowe musisz miec bardzo rzadkie.
Ja daje pol litra mleka, szklanke maki 2 jaja i sol.
I zadnej wody :>

no juz poprawilem z tą woda mineralna byl by ktos w stanie mi teraz to przetlumaczyc na angielski??
 

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
My pancakes are a favourite dish for it prepare to preparing them:
Elements:
1/2 litre of milk
the pinch is adding salt to
2-3 eggs
1 spoon of oil
flours enough so that the cake is for the consistency of the thick cream
apple or different plum jam to putting pancakes elsewhere
Preparation:
All elements (apart from the plum jam) it is necessary wymieszać.Po przyżądzęniu we are getting down to the cake I am placing pancakes after baking to frying in patelni.Ja heated up personally additionally into rolls or envelopes he is depending on the mood, it is possible to put elsewhere with jam, the curd cheese or to do something genuine e.g. put elsewhere with strawberries and to it whipped cream. To eat nothing heartily only with the family, familiar, or as the hurried snack when doesn't want for us sie of something more concrete przyżądzać.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
My pancakes are a favourite dish for it prepare to preparing them:
Elements:
1/2 litre of milk
the pinch is adding salt to
2-3 eggs
1 spoon of oil
flours enough so that the cake is for the consistency of the thick cream
apple or different plum jam to putting pancakes elsewhere
Preparation:
All elements (apart from the plum jam) it is necessary wymieszać.Po przyżądzęniu we are getting down to the cake I am placing pancakes after baking to frying in patelni.Ja heated up personally additionally into rolls or envelopes he is depending on the mood, it is possible to put elsewhere with jam, the curd cheese or to do something genuine e.g. put elsewhere with strawberries and to it whipped cream. To eat nothing heartily only with the family, familiar, or as the hurried snack when doesn't want for us sie of something more concrete przyżądzać.

a co znacza te pozostawione polskie wyrazy robiles to w translatorze ?????
 

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
Tych pozostawionych polskich wyrazów nie znam...

A po za tym Kerio! napisałeś najbardziej kolokwialistycnzy tekst z mozliwych.. bardziej juz nie mogłes... zarabiscie ciezki tekst, szczegole ze to bylo wiele idiomow ktore nie tlumaczy się tak jak powinno..
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Tych pozostawionych polskich wyrazów nie znam...

A po za tym Kerio! napisałeś najbardziej kolokwialistycnzy tekst z mozliwych.. bardziej juz nie mogłes... zarabiscie ciezki tekst, szczegole ze to bylo wiele idiomow ktore nie tlumaczy się tak jak powinno..

napisalem taki bo wlasnie taki potrzebuje niestety a twqoje tlumaczenie jest nie dokladne z translatora a takiego nie potrzebuje bo to zamiescilem tu pomoc zeby ktos mi wlasnie z tym pomogl bo innego nie moge
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Pancakes are my favourite dishes,to prepare them you will need:
-1/2 litre of milk
-a pinch of salt
-2-3 eggs
-1 spoon of oil
-enough flours to make the cake for consistency of the thick cream
-apple plum or other, to put into pancakes
Preparation:
All elements (apart from the plum jam) need to be mixed. After making a cake we need to fry it on frying pan. I personally make them into rolls or envelopes, it depends on mood. You can also put some jam,cottage chesse or something original like strawberries with whipped cream. You can eat this with your family,friends or make it when you don't have enough time to make something more time-consuming.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
H4sT3l niewiem co bym bez ciebie zrobil jak ja ci sie odwdziecze za te wszystkie tlumaczenia :eek: Mam nadzieje ze ci za duzego problemu nie sprawia to tlumaczenie DZIEKI WIELKIE
 

H4sT3l

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włocławek
Dla mnie to 5 minut dla innych uratowanie przed jedynką ;)
One_of_us masz racje z tym kolokwialnym językiem troche problemów z tym miałem ale conieco zmieniłem i jest luz :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
H4sT3l chodzilo mi tylko zeby ujac sens tego zdania nie calkiem doslownie ja musze zrobic z tego prezentacje 4-5 minutową i niestety tak musiało być DZIEKI ZA FATYGE :) one_of_us tobie też :eek:k:
 

FlooX

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Masz identyczne zadanie jak mój 13-letni brat :p któremu musiałem tłumaczyć <_<
 
Do góry