Angielski na komunię?

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Drodzy! Mój chrześniak ma w tym roku komunię i przydałoby się już rozejrzeć za jakimś prezentem dla niego. Na początku myślałam o smartwatchu, ale jego babcia mnie wyprzedziła. Tablet ma. Poza tym nie za bardzo chcę mu dawać czegoś oczywistego i tak przeglądałam inspiracje i trafiłam na wakacyjny kurs angielskiego w empik school. To może być fajny prezent, bo mały lubi wyjazdy, więc pobędzie nad morzem, a przy okazji czegoś się nauczy. Czy ktoś wysyłał tam dziecko? Co sądzicie?
 

Marseille

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2017
Posty
77
Punkty reakcji
2
Myślę, że tego rodzaju prezent trzeba koniecznie obgadać z rodzicami. Ale pomysł fajny :)
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Marseille napisał:
Myślę, że tego rodzaju prezent trzeba koniecznie obgadać z rodzicami. Ale pomysł fajny :)
To koniecznie ;) Wydaje mi się, że to może być coś innego, a wiem, że Janek, mój chrześniak, lubi uczyć się nowych rzeczy i jeździć na kolonie, więc tu połączyłyby się te dwie rzeczy. A Ty się spotkałaś z tymi obozami w szkole empiku?
 

WandaKamecka

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2017
Posty
115
Punkty reakcji
11
Szkoda... Poczytam jeszcze dokładnie co oni tam mają i chyba powinno być OK ;) Młody pewnie będzie zadowolony, a i rodzice odetchną, kiedy pobędzie trochę z dala od domu :)
 
Do góry