Anarchiści

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Kto jest za Anarchią? Czemu ludzie tak mylą pojęcie anarchistów ?
Do mnie raz podszedł typowy tepy dresiarz, koleś ponad 25 lat i koksik, dlatego 0 mózgu:
- Jesteś anarchistą? A jak Ci przywale to nadal będziesz za anarchią?

Nie wiem czemu ludzie myślą iż anarchia jest za przemocą, jak ona jest przeciwna przemocy, w końcu w niej każdy jest wolny, ale nie może jak to ma miejsce teraz wywierać wpływu na innych bo tym samym ograniczy kogoś wolność..... Ale pewnie role odegrąły media i politycy, bo w końcu jakby nastała anarchia to politycy tracą swoje posady...... i cóż nic dziwnego, że oni są wrogami anarchi takimi......
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Pod osłoną haseł wolności czy tolerancji obijają sie nieroby, negując jakie kolwiek formy władzy (a już rodziecielskiej to juz wogóle przesada) i zależnosci. I wogóle zdemoralizowana hołota bez żadnych zasad.
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Bo każda władza ogranicza, tak samo powinny zostac zniesione granice i nie powinno być podziału na kraje, bo ziemia jest dla wszystkich....
Pozatym nie wszystkie instytucje bo anarchiści sami pomagają biednym ludzią, organizują demonstracje np przeciw zabijanią zwierząt itp....
Tak że każa organizacja która nie odbiera nam wolności dla mnie może pozostać....
A teraz masz tak moralną ludzkość którym słowo tolerancja i pokój jest zupełnie obcy......
Anarchiści dążą do całkowitej wolności jednostki, ale cieżko by było wprowadzić anarchie, bo od wieków liczy się pieniadz i każdy chce rządzić....
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Niektórzy mówią że jestem troszeczki anarchistką. Ale przeważnie mówią to ludzie którzy też tacy są. Jak dla mnie to nie jest złe. Każda sub. ma jakieś wady i zalety... a z resztą głupoty pisze... nie wiem... :p
 

Narya

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie anarchia to nic specjalnie złego, ale też nic specjalnie dobrego. Jeżeli jest - dobrze, jeżeli jej nie ma - też dobrze. Jeśli masz takie, a nie inne poglądy to chyba nic złego? Człowiek nie jest doskonały i myli różne rzeczy, tym bardziej jeżeli był to 'typowy dres'. Moja wypowiedź nic nowego nie wprowadza, ale co z tego? :]
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
NO to fuckme, zadaj sobie pytanie co by było gdyby władzy nie było?? nagle tak został zniesiony system prawny??, ludzie nie są idealni,, a władza jaka jest taka jest ale gwarantuje bezpieczeństwo ogólne, dzięki temu ludzie potrafią żyć jako społeczeństwo, inazcej bez żadnej odpowiedzialnopsci by sobie do gardeł skakali. I dobrze by sie to nie skońzcyło.
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ukson bezpieczeństwo? żartujesz sobie ? policja itp :cenzura: robi, nie ma żadnego bezpieczeństwa.
Oni bez względu czy kogoś złapią czy nie dostają taka samą kase, więc wolą nie ryzykować utraty swojego życia, bo i tak by nie dostali za to nic więcej a mogliby zginąć. Oni wolą spisywać ludzi, i aresztować przemytników narkotyków a dlaczego? Proste, bo państwo z tego nic nie ma i w dodatku by było, że coś robią.
Pozatym czemu np narkotyki sa nielegalne, a papierosy i alkochol legalny? Skoro więcej ludzi umiera przez papierosy i alkochol niż narkotyki!

Owszem ciężko sprawić by wszyscy ludzie byli pokojowo nastawieni, bo zawsze będą tacy którzy lubią agresje, ale skutecznie by tacy zostali zniszczeni, bo w końcu ludzie mogliby reagować, a nigdy dresiarzy czy innych grup atakujących nie ma więcej, zawsze gapiów więcej i wtedy by poprostu zostali zniszczeni, gdyby zaatakowali kogoś, i to na własne życzenie by zgineli...
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Niech wszyscy bedą tacy jak ty to kraj napewno kroku do przodu nie pójdzie. Tylko jeżdźić po wszystkich potrafisz. Co ty wogóle za głupoty pieprzysz?! Z policją nie jest dobrze, ale nie pieprz że nic nie robi, gdyby jej nie było, to byś miał dopiero bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo jako takie jest, jakby policji nie było to każdy mógł by ci bezkarnie pół dmu wynieśc i wybić pół rodziny, i nic. A ścifgać przestępców to nie jst takie hop siup, może najpierw wejdź do policji potem zaneguj całkowicie koniecznośc jej utrzymyweania. I jeszce narkotyków by ci sie chciało, no niech państwo pozwla, aby każdy niszczył se życie. Papierosy i alkohol tak nie uzależniają i nie są aż tak szkodliwe. I już to widze jak ludzie odrazu reagują.
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
Widzę, że jesteś człowiekiem o małej wyobraźni, bo tylko chcesz niszczyć i zabijać. Żal mi ciebie, jesteś ograniczony. Ktoś pisał wcześniej, że nie podba mu sie anarchia i pacyfka razem. Moim zdaniem, tylko taka Anarchia ma jakotaki sens, ale to trzebaby było zmienić myślenie całych społeczeństw ludzi, a ludzie od zawsze dążyli do chierarchizacji i podziału społeczeństwa, potrzbują być przewodzeni przez wodza króla czy prezydenta.
Doskonałą próbkę anarchii, dało nam to, co sie działo we francji kiedy imgranci protestowli, to jest wasza anarchia. Po 2, nigdy nikt nie zdobedzie takich uprawnień, aby to wprowadzić w życie, na szczęście to jest utopia i pożywka dla pancórskich zespołów...

ukson88 ktoś mógłby opatrznie zrozumieć te twoje 88

Podnieśmy sie by zniszczyć tych, dla których kraj nie znaczy nic" - Honor
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Hammer ale z Ciebie Patriota.... Tylko czy nie stajesz się fanatykiem patriotycznym? Może jesteś nazista ? A co do Patriota masz cytat fajny:

"Patrioci mówią o umieraniu za ojczyznę, lecz nie wspominają o zabijaniu za ojczyznę" - B. Russell

Zrozum Nasz jest Caly Swiat.... a nie ograniczony obszar !!!!

Pozatym nie chce zabijac, a dąże do wolności i pokoju, nie jestem za przemocą i za agresją, ale jeśli doszłoby do sytuacji iż podchodzi jakiś gostek i atakuje kogoś to należałoby go zniszczyć a nie przyglądać się jak zabija tą osobe, teraz oczywiście :cenzura: można zrobić bo za obrone pójdzie się siedzieć..... Ale nie latam jak kretyn i atakuje ludzi, tylko jestem pokojowo nastawiony do nich, poza dresami i skinami, a nie dlatego iż tak sie ubierają tylko dlatego co robią....


Ukson społeczeństwo byłoby skuteczniejsze niż policja i policja jest nie potrzebna. Papierosy i alkochol nie uzależnia ? Co ty pleciesz ? Toż znam dużo ludzi uzależnionych, i to nawet może od 1 papierosa się zacząć uzależnienie, a narkotyki nie widze przeszkód by ktoś kto chciał brać by brał, umrze to jego sprawa, ale będzie miał wybór.... ale co innego jeśli ktoś by zmuszał do brania....
Pozatym żaden anarchista by nie wszedł i nie wyniósł mi sprzętu, to nie dzikie bestie tylko wolni ludzie....

Owszem małe są szanse na anarchię bo za dużo wrogów anarchii jest i fałszywie uświadamiają ludzi.
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
39
anarchia=utopia

Nierealne i tyle. Wbrew prawom natury:)
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Oj, przyjdzie taki czas gdy ludzie sobie uświadomią iż są niewolnikami....
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
115
Miasto
Kraków
fuckme nie po:cenzura:... ci sie coś z tym avatarem to jest okładka Marduka szwedzkiego UH NS BM !!
 

Attachments

  • av_12520.jpg
    av_12520.jpg
    4,7 KB · Wyświetleń: 49

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Wiem że to marduk, słucham też metalu i lubie tą płytke.
A pozatym moge mieć avatar jaki chce...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Marduk to bardzo fajna kapela, niedawno nagrała nawet kawałek o Powst. Warsz.

A jeśli chodzi o tych niewolników, to Nietzsche właśnie wyróżniał dwa rodzaje osobowości - Pan i Niewolnik - i nie chodzi mi tutaj o faszyzm.
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
fuckme
Ukson społeczeństwo byłoby skuteczniejsze niż policja i policja jest nie potrzebna. Papierosy i alkochol nie uzależnia ? Co ty pleciesz ? Toż znam dużo ludzi uzależnionych, i to nawet może od 1 papierosa się zacząć uzależnienie, a narkotyki nie widze przeszkód by ktoś kto chciał brać by brał, umrze to jego sprawa, ale będzie miał wybór.... ale co innego jeśli ktoś by zmuszał do brania....
Pozatym żaden anarchista by nie wszedł i nie wyniósł mi sprzętu, to nie dzikie bestie tylko wolni ludzie....

Owszem małe są szanse na anarchię bo za dużo wrogów anarchii jest i fałszywie uświadamiają ludzi.

Żeby,s ise nie przeliczył na społeczeństwie. Akurat mamy takie które widzi akty wandlizmu itd. i spływa to po udziach jak po kaczce. I rzebyś sie na samych anarchistach nie przejechał, bylaby nie ograniczona wolnośc to nie jeden by sie wyłamał. I jeszzce popieraj narkotyki, tak dzieci chcą niech biorą, napewno coś z nich wartosciowego wyrośnie, zrsztą już sam twój nick świadzcy o twoim wychowaniu. Człowiek całkiem nieskrępowany zawsze będzie szedł na skróty o ile nie nauczy sie za młodu pewnych wartości, więc anarchia bylaby kuźnią niewychwanych gówniarzy.
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Jak dla mnie może i założenia anarchii są dobre.. ale to utopia..
Musi ktoś ludzi trzymać na smyczy.. A z resztą jak by nie było formalnej władzy to by była nieformalna co później z pewnością doprowadziło by do jej zalegalizowania :p
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Ukson tutaj można być kim się chce, nick o niczym nie świadczy, kryminalista może przybrać łagodny nick, a dobry człowiek kryminalisty itp.....

Mój nick nie oznacza że chce się pieprzyć z każdą laska, ja podchodze do tego bardziej romantycznie i wole tylko z jedną z którą będe na wieki (więc widzisz nie trafiłeś)

A co do narkotyków dla mnie powinny być legalne, bo jeśli ktoś będzie chciał to i tak je zdobędzie czy legalne czy nie. Ale nie toleruje zmuszania ludzi do brania, nie toleruje okradania by zdobyć na narkotyki, ani ludzi którzy są agresywni po nich. Powiem tak to zależy od usposobienia nie trzeba być po nich agresywnym sukinsynem, można poprostu mieć humor a pozatym dobrze czasem odskoczyć od tego szarego świata (ja czasami trawe jaram, ale to nie często), ale nie podchodze i robie awanture poprostu inny wspaniały stan świadomości wtedy jest....

Pozatym agresją nie tylko jest po narkotykach, także po alkocholu i to nawet częściej, no i niektórzy już się z nią rodzą i bez niczego są agresywni, dla mnie lepszy jest narkoman ktory nie atakuje nikogo niż szpaner czy ktoś kto atakuje innych!
 
Do góry