Anarchiści

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
ukson88 ale Ty jestes agresywny <_< chyba masz jakies problemy bo to z deka podejrzane nie mozesz kogos objezdzac za jego poglady zyjesz w kraju demokratycznymwiec mamy wolnosc slowa,to raz dwa co sie tak przejeles ta policja taka jest niestety prawda ze panowie wola jezdzic sobie samochodzikami w takich miejscach aby sobie jak najmniej problemow przysparzac i z lapaniem przestepcow tez im nie idzie najlepiej rzucile stam przyklad o wybijaniu polowy rodziny, czy okradaniu w bialy dzien czy cos kolo tego a przepraszam nie jest tak ?? nie mozna uogolnic w sumie bo nie kazdy policjant taki jest ale jakby sie przyjrzec to nie wyglada to dobrze,choc ostatnio jakos sporo akcji im sie udawalo no ale wiemy o nich bo medai je naglasniaja ile jest takich ktore swojego finalu nie znalazly i nie znajda. A co do anarchi sama w sobie nie jest niczym zlym to jest pewne tylko tyle ze ona jest zupelna utopia wiec nawet nie ma co sie w to zaglebiac. No a do tego strasznie slaba wiare w ludzi dostrzegam u Was chlopcy co sie dzieje?? <_<
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Spojrzałem na to z innego punktu widzenia, niestety w tym chorym świecie nie jest możliwa anarchia, bo niestety ludzie by się wtedy pozabijali, a obronić się ludzie nie mogli by przeciwko przestępcą bo oni mieli by dostęp do broni, to byłby koniec wszystkiego....
Ale założenia ma dobre ale nie dla tego świata..... niestety....

Także z podpisu znika znak anarchi...
 

ukson17

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Skądkolwiek zawsze z Polski...
Wcale agresywny nie jestem, tylko nazywam sprawy po imieniu. Ruda, ja na policji tez sie przejechałem i to bardzo ostro i nie mówie, że policja jest idealna i jakaś super skuteczna, ale mimo wszystko ona jest potrzebna.


Spojrzałem na to z innego punktu widzenia, niestety w tym chorym świecie nie jest możliwa anarchia, bo niestety ludzie by się wtedy pozabijali, a obronić się ludzie nie mogli by przeciwko przestępcą bo oni mieli by dostęp do broni, to byłby koniec wszystkiego....
Ale założenia ma dobre ale nie dla tego świata..... niestety....

Cały czas do tego dązyłem, komunizm też miął dobre założenia, ale w praktyce... :/
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Fuck you co za nagła zmiana frontu no widsz anrchia ci sie znudziła kto by pomyślał :D
podmno nielubisz Skinów to dlaczego słychasż marduka który gra uh NS bm ?? :p
"Ukson tutaj można być kim się chce, nick o niczym nie świadczy, kryminalista może przybrać łagodny nick, a dobry człowiek kryminalisty itp.....

Mój nick nie oznacza że chce się pieprzyć z każdą laska, ja podchodze do tego bardziej romantycznie i wole tylko z jedną z którą będe na wieki (więc widzisz nie trafiłeś) "
hehe jaki ty romantyk jetses no ale jednak to że masz tki login a nie inny cos o tobie świadczy
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Nie znudziła tylko jest niewykonalna, znaczy może i by udało się wprowadzić anarchie ale zawsze ktoś by chciał mieć władze i to by było już zagładą, bo od nowa przywrócić porządek to by nie dało rady..... ale i tak jestem przeciwny temu systemowi który mamy teraz..... bo on także zniszczy świat.....

A sluchać moge każdy rodzaj muzyki, słucham ska też.... nie daje sobie ograniczeń
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
anarchia to utopia, kretynski poglad. niemozliwy, absurdalny! i do niczego nie prowadzi. i nie bedzie prowadzic. zwyczajne oszukiwanie sie.


a anarchisci robia jakies tam akcje...? PCK jest stricte Anarchia prawda? A poza tym takie "protesty" to sobie mozna w d... wsadzic.
wielu z nich idzie tam tylko po to by sie nap... dolic/lac.
skoro sa za tym ze swiat byl okej i czysty, bez zasyfiania to czemu taka chamara ich goni zacpana, rozrzucajac syf dookola siebie? i jak padlo wczesniej... w wiekszosci przypadkow to sa nieroby ;/
A zalegalizowanie narkotyków spowodowaloby tylko deewolucje :/ zaczelibysmy sie cofac, bo ludzie - niestety - umiaru nie znaja. Jestem przeciwny temu i jestem naprawde zadowolony ze swiatem nie zadza anarchisci, a zwlaszcza Polska :).
Zdecydowanie sie zgadzam z Uksonem.

A Ty, 'fuckme', pleciesz banialuki. nie masz racji, ludzie po speedach dostaja takiego agresora ze dramat. ot chocby przejdz sie kiedy poogladac krakowskie derby. zobaczysz szczeniakow nacpanych ktorzy nic a nic nie sa agresywni, co? Daj spokoj, kazda urzywka potrafi uzaleznic, czy to jest piwo, czy fajki. Twoja opinia jest w pelni subiektywna.
 

zulwik

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
czesc wam widze że polemika zaje..ostra no to cos ja tez powiem :D
Anarchia nie jest żadnym innym ustrojem jest poprostu symbolem czegoś co może być wyzwoleniem a jednocześnie zniewoleniem , przez większość ludzi odbierana na różne sposoby,jeden jest słuszny, że anarchia to odcięcie śie od jakich kolwiek środków władzy i ucisku i Anarchiści nie tolerująwładzy bo ogranicza prawa człowieka ,prawa humanitarne .
Kto wie może w głębi serca wszyscy jesteśmy anarchistami sprzeciwjając sie jakiej kolwiek formie dyktatury???
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Cóż gdyby nie prawa humanitarne czy konst. to ludzie nie utrzymali by się w ryzach. Pozabijalibyśmy się na wzajem. A chcąc obalić dyktature nie przejawiamy anarchii, lecz chęć sprawiedliwości dla wszystkich, czy też zwykłej demokracji.
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
jestem jak najbardziej za anarchia!!!! wszyscy powinni byc wolni i miec prawo wyboru(tego nie ma niestety w naszym "pieknym" karaju)
 

Kometa

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Bez prawa i bez ograniczeń długo byśmy nie pożyli ....
 

Jana

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
0
Prawdziwa demokracja też jest utopią, podobnie jak każdy system w czystej postaci. :D
Osobiście uważam, że anarchia jest niezbędnym elementem przy zmianach systemu, bo żeby zbudować coś, najpierw trzeba zburzyć stare.
 

Punk_girl

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Toruń
"Pozatym agresją nie tylko jest po narkotykach, także po alkocholu i to nawet częściej, no i niektórzy już się z nią rodzą i bez niczego są agresywni, dla mnie lepszy jest narkoman ktory nie atakuje nikogo niż szpaner czy ktoś kto atakuje innych!"

zgadzam sie z tym...skini niekoniecznie po narkotykach napier*alaja ludzi za byle co...
to tylko maly przyklad.
 

basia2b

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
a teraz sobie gdybajcie co by bylo gdyby ... a wcale nie jest :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Niech sobie anarchiści będą, ale gdyby nasze państwo miało ustrój anarchiczny, to natychmiast wyjechałabym z Polski! Masakra by była! Róbta co chceta a my z nim nic nie robita! :mruga:
 
N

Nazer

Guest
Niech sobie anarchiści będą, ale gdyby nasze państwo miało ustrój anarchiczny, to natychmiast wyjechałabym z Polski! Masakra by była! Róbta co chceta a my z nim nic nie robita! :mruga:
Skoro tak myślisz to nikt by cię nie zatrzymywał. Ale o anarchii to nic nie wiesz, no może tylko to co powiedzą w TV.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
To rozumiem Nazer, że ty to przeczytałeś całego Bakunina i Kropotkina.
 

Asix

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
mój malutki raj
Kiedys uważałam siebie za anarchistke, wiedziałam co to anarchizm jedynie ze słownika i z czytanie o subkulturze punkowej z którą mocno sie utożsamiałam. Jednakże anarchia to dla mnie sposób bunty, odrzucanie porządku, a ja właśnie taka byłam.
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
34
anarchia to utopia, kretynski poglad. niemozliwy, absurdalny! i do niczego nie prowadzi. i nie bedzie prowadzic. zwyczajne oszukiwanie sie.
:eek:k: Brawa 100% racji ;) choc w wieku 13 lat sam bylem anarchista :p anarchia jest martwa w obencym swiecie...anarchia umarła razem z despotyzmem :p

poza tym nie istnieje pelna demokracja...to mit...

 

Zambezi

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Anarchia? ludzie? :D albo inaczej anarchia i ludzie? ludzie jak każde zwierze stadne na ziemi z anarchią sobie nie poradzi ;] takie moje zdanie. Zawsze musi być przywódca, zawsze znajdzie się ktoś kto chce mieć większe wpływy niż inni.

Co do narkotyków chciałbyś, żeby były legalne? wyjdź na miasto, zobacz ilu ludzi jest pijanych, palących i oni są dość agresywni prawda? teraz dodaj sobie do tego narkotyki, które uzależniają strasznie, są ludzie, którzy chcą na tym zarobić i rozprowadzają to, czasem bez wiedzy potencjalnych klientów. Prędzej czy później każdy człowiek byłby od czegoś uzależniony co za tym idzie agresywny, tak każdy byłby agresyywny bo po narkotykach ma się ten swój "piękny" świat w którym można wszystko ;] Grałeś kiedyś w neuroshime? byłby efekt jak po tej "pięknej" III wojnie światowej ;] ludzie wrócili by do kiji i maczug.

Ogólnie jestem przeciwny większości używek, choć np trawa, papierosy, czy dobry alkohol (wszystko w rozsądnych ilościach spożywane przez rozsądnych ludzi ;) :lol: ) nie włączają u ludzi agresora ;]
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Pomijacie to, że anarchia nie oznacza brak wszelkich instytucji, lecz tych, które nas ograniczają i odbieraja wolność.
 
Do góry