Anarchiści

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 437
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Anarchiści to najbardziej cyniczna grupa jaka istnieje. Pokazuje to bardzo dobrze i dokładnie film Widziałem Naziola .

Tym filmie widać jak Anarchiści organizują pokojową blokadę. Kreują że miała charakter pokojowy a dominowały osoby zamaskowane . Kalisz i Biedroń chcieli przekonać że blokada jest pokojowa ale obok nich były zamaskowane osoby. Te zamaskowane osoby chciały obrzucić butelkami , petardami , kamieniami i znieważały ludzi którzy mieli tylko flagi własnego kraju.Później napadli osobę która miała Polską flagę. Sposób absurdalny kreowali że blokowali Faszyzm którego nie ma. Pomimo że chcieli atakować ludzi to organizatorzy kreowali że blokada jest pokojowa. Zamaskowane osoby według nich są pokojowo nastawione. Najbardziej Niemcy którzy zaprosili . Zamaskowani i pałkami byli bardzo pokojowi. Szczególnie gdy napadli grupę rekonstrukcyjną . Jak widać na tym filmie narkotyki poważnie szkodzą zdrowiu zwykłym ludziom bo wtedy widzą wszędzie Faszyzm i dla nich pokojowe jest zakrywanie twarzy. Film też udowadnia że są tym środowisku donoszenie policji jest podstawą. Zawsze za kordonu policyjnego znieważają ludzi. Na tym filmie widać że swobodnie znieważają ludzi , rzucają w nich butelkami , petardami , kamieniami a kordon policyjny ignoruje to. Ignorował Niemców grasujących po Warszawie. Nie reagowali gdy gonili osobę która miała flagę Polski i bili ją. Nie przeszukiwali zamaskowanych Anarchistów.





Widziałem Naziola - wersja poprawiona (2012) Full HD
https://www.youtube.com/watch?v=4ty1NtSG5iw
 
N

Naxxramas

Guest
FUCKME - wyrażaj siebie tak jak uznasz za stosowne i tak jak podpowiada Ci Twoja wyższa jaźń - ona wie najlepiej.

istota światła
 

Baskerville

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
78
Punkty reakcji
13
Wiek
45
Witam,

Pozwoliłem sobie na odświeżenie tego wątku z tego względu, iż punktem wyjścia powinna być etymologia słowa anarchia. Słowo to pochodzi z greki i można w nim wyróżnić dwa człony: an oraz arch. I w zasadzie to jest kluczem do zrozumienia istoty anarchii. Przedrostek an oznacza "bez", a arch to skrócone słowo archon oznaczające "władcę lub pana". Czyli anarchia oznacza stan, kiedy nie ma władców ani panów, aczkolwiek nie oznacza ono braku przestrzegania zasad i, co mnie najbardziej drażni, chaosu.

Jeżeli ktoś ma nadal jakieś wątpliwości, to proponuję poczytać materiały o libertarianizmie.

Pozdrawiam,
Baskerville
 
Do góry