Amy Winehouse

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Jak dla mnie – kobieta charakterystyczna, z ciekawym głosem i image.
Muzyka mi się podoba i śmiem nawet twierdzić, że pani Winehouse zajdzie bardzo daleko.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Ona już do niczego nie dojdzie, zbyt za daleko już jest by się wycofać z dnia na dzień wyjść na prostą.
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
HH, Deutschland
ma zaj.ebis.ty głos, jej utwory są boskie... najgorsze, że oceniana jest po wyglądzie i skandalach :/
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Uwielbiam.
Bardzo często słucham koncertu w Londynie z 2007 roku, wypadła tam wyjątkowo dobrze. ;p
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
Znam chyba 6 piosenek jej wykonania i bardzo przypadły mi do gustu. Taka inna nuta. Pozytywne dźwięki. Ma ona naprawdę talent, niestety narkotyki psują jej życie. Gdyby nie była uzalężniona wielka przyszłośc by na nią czekała. :)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
I tak czeka, ale pewnie tylko czasowo ;p
Który z wielkich wykonawców nie był narkomanem xd
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Muzyka mi się podoba i śmiem nawet twierdzić, że pani Winehouse zajdzie bardzo daleko.

taaak, w stronę światła pójdzie, jeśli trafi.

Głos ma ciekawy, piosenki lubię.
 
N

Nestia21

Guest
Świetnie śpiewa- trzeba jej to przyznać. Ale się stoczyła. Osiągnęła ludzkie DNO.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Eee narzekacie, włosy ma cudowne ^^. No a głos rzeczywiście oryginalny. Świetny. Chciałabym, aby nadal śpiewała ....
 

gregor_n

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Amy Amy Amy ;) Dziewczyna ma talent ot co ! a ja najbardziej lubię 'tears dry on their own' /// ALE ALE.... niestety jej wizerunek jako narkomanki wpływa mocno na odbiór jej twórczości a to wielka szkoda jest :((
 

im-a-dreamer

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Dla mnie obecnie nr 1. Słucham wyłącznie piosenek Amy i dalej nie mogę się nadziwić dla jej niesamowitego talentu. Miejmy nadzieję, że niedługo ukaże się 3 album Amy, a ja w tym czasie zdąrzę zwiedzić Londyn i postaram się o jakąs fotkę z moją ulubioną piosenkarką :p
 

rukbat

Nowicjusz
Dołączył
11 Wrzesień 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Tak, Amy Winehouse to bardzo ciekawa wokalistka. Ciekawy głos, fajne piosenki. Słyszałam, że pije, ćpa, itp. ale to już jej sprawa. Mnie interesuje sama muzyka, która w jej wykonaniu jest świetna:)
 
Do góry