Alternatywne odbieranie/wysylanie duzej ilosci SMS

followc

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam! W nieco odleglych wciąż planach, wraz ze znajomym, chcemy założyć działalność polegającą na czacie sms premium. Aktualnie próbuję zorientować się, jakie są możliwości odbierania/wysyłania takich sms-ów. Stąd też pytanie jakie znacie alternatywne, do portali typu Cashbill, Dotpay (które kasują ~50% wartosci owego sms-a, co przy planowanych kilkunastu tysiącach miesiecznie robi sie kwotą olbrzymią;), metody. pozdrawiam
 
A

alfabeta11

Guest
Wiele dużych serwisów korzysta z PAYU więc powinno być dobre. Kwestia jest taka, że te 23% zabiera państwo, infrastruktura też trochę kosztuje. Wątpię, żebyś znalazł serwis oferujący takie usługi z dużo mniejszymi opłatami. Oni nie mogą sobie na to pozwolić ;)
 

followc

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Coś w tym niestety jest;) A wie ktoś może coś na temat stworzenia własnej infrastruktury? np odbiornik gsm z karta sim i jakaś umowa z operatorem? Jest to możliwe do wykoniania dla amatora?
 
A

alfabeta11

Guest
Z tego co się tam gdzieś kiedyś doczytałem to można zrobić coś takiego ale to kwestia spełnienia odpowiednich kryteriów przy zawieraniu umowy. Chodzi tutaj o miesięczne przychody. Ale, żeby wiedzieć więcej proponuję kontakt z operatorem. Zyski i tak są małe ;)
 
Do góry