Alkomat elektrochemiczny

nutria

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2013
Posty
107
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Słupsk
jakby mi wyszło 0,2 to jeszcze nie wsiadłabym za kółko :) przezorny zawsze ubezpieczony :)
 
G

Georginia40

Guest
Szukam jakiegoś alkomatu w przystępnej cenie. Możecie mi polecić coś do 200 - 300 zł ?
 
S

szyszana

Guest
W tej cenie to już masz normalnie alkomaty elektrochemiczne, zobacz na https://geekee.pl
A czemu akurat takie? Oczywiście chodzi o dokładność pomiaru. Można kupić alkomat za 30 zł, ale jaki jest tego sens, skoro nie będzie dawał prawidłowych pomiarów? A tutaj przecież chodzi o bezpieczeństwo...
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Zgadzam się, że w tej kwestii nie warto oszczędzać jeśli chce się mieć pewny wybór, jeśli ktoś nie ma dużo kasy na ten cel to zawsze może kupić jednorazówki np. alkohit start. Ważne żeby miały odpowiednie certyfikaty.
 

Venas

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
@Georginia
W tej kwocie jest sporo ciekawych alkomatów ale za 4 stówki ja bym wybrał alcovisora f-50 z tego sprawdzonego przeze mnie sklepu Jest całkiem dokladny i można na nim polegać. Sam go mam trochę czasu i nie zawiódł mnie jeszcze.
 

mari_jane

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2016
Posty
17
Punkty reakcji
0
Venas napisał:
@Georginia
W tej kwocie jest sporo ciekawych alkomatów ale za 4 stówki ja bym wybrał alcovisora f-50 z tego sprawdzonego przeze mnie sklepu Jest całkiem dokladny i można na nim polegać. Sam go mam trochę czasu i nie zawiódł mnie jeszcze.
Za kwotę czterystu złotych to możesz kupić alkomat Xblitz do zastosowania profesjonalnego! Mam go i działa bez zarzutu...
 

darek_volko

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Zgadzam się z koleżanką powyżej, sam mam alkomat XBLITZ ALLCONTROL i sprawdza się dobrze. Cenowo przystępnie, dodatkowa funkcja pomiaru pasywnego. Warto.
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Facet myśli nad zakupem alkomatu, jakich unikać? Jak szukałam na allegro to ceny od paru złotych do ponad tysiaka. Aż takiego to nam nie potrzeba, ale też nie chcemy oszczędzać bo to jednak musi być wiarygodny wynik. Ktoś z Was ma alkohita?
 

niedzwiedzica

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2017
Posty
89
Punkty reakcji
2
Sznurek się przydał ;) kupił w końcu alkohita x50, chyba najpopularniejszy i najbardziej chwalon alkomat ever. Pobawiłam się chwilę tym cackiem, proste w obsłudze, pomiar błyskawiczny i dokładny, dosyć długą gwarancję też dostał na niego, oddzielnie na sensor i oddzielnie na sam sprzęt.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
No nie wiem, chyba x60 był w prasie bardziej zauważony, ale to inna sprawa. Jak wypróbowałaś, to masz także gotowy prezent dla teścia, czy innego bliskiego kierowcę. Zresztą alkomat przydaje się także podczas różnych imprez, które sama organizujesz. W końcu ludzie przyjeżdżają samochodami i lepiej od razu odbierać im kluczyki i oddawać jeżeli masz pewność, że są trzeźwi lub ktoś inny będzie prowadził.
 
Do góry