Alimenty dla dzieci

Problemowaijedyna

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2015
Posty
14
Punkty reakcji
0
Witam.
Rozstalam się z partnerem a ojcem moich paro miesięcznych bliźniąt. Do sądu poszedł wniosek o alimenty. Dostałam odpowiedź z sądu o dodanie paragonów na rzeczy dziecięce. Jestem osobą bez żadnych przychodów, mieszkającą bokiem u rodziny. Z tej racji mam pytanie. Czy może znajdą się jakieś mamy w Warszawie które mają paragony na rzeczy dziecięce i mogły by mi je dać? Sprawa jest dosyć pilna bo mam na to góra trzy tygodnie.
Pozdrawiam.
 

prawnik1

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Skoro nie posiada Pani żadnych dochodów, i nie ma Pani z czego utrzymywać dzieci, to proszę nie okłamywać sądu, przedstawiając jakiekolwiek paragony, tylko w piśmie procesowym w odpowiedzi na zobowiązanie sądu, przedstawić faktyczną sytuację i powołać się na pomoc osób dobrej woli (rodziny, osób obcych np. organizacji charytatywnych, fundacji, OPS-u), bowiem rozumiem, że przetrwała Pani właśnie dzięki pomocy innych osób. Zatem radzę być z sądem szczerym, wówczas są większe szanse na zasądzenie alimentów od ojca dzieci.
prawnik warszawa
 

terefere_kuku

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
w sądzie paragonów nie wezmą pod uwagę tylko faktury imienne - wiem, bo usłyszałam że "paragony można z kosza na śmieci albo od koleżanki wziąć". i słusznie, bo w taki sposób można wywindować koszty i noralnie w świecie oszukiwać. są fajne kalkulatory do obliczenia kosztów utrzymania dziecka, zrobione w exelu - tam jest lista i się uzupełnia. a lista doosyć szczegółowa, bo i środki czystości, odzież, koszty mieszkania itd. gdzieś je nawet mam na kompie chyba.
 

Jaagoda

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
Bardzo dobrym adwokatem, który na pewno będzie w stanie wam pomóc w zakresie prawa rodzinnego i który przyjmuje zlecenia z całej Polski jest mecenas Paweł Odolecki. Mecenas jest osobą godną zaufania, profesjonalną i dyskretną. Znam go ponieważ przeprowadzał rozwód mojej siostry, gdzie byłam świadkiem i wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie wykazując profesjonalizm, a zarazem empatią. Nie popada w rutynę i każdą sprawę traktuje indywidualnie, oferując usługi na najwyższym poziomie, zgodnie z surowymi zasadami etyki.
 
Do góry