Alergia

malwina78

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja od jakiś 5 lat mam alergie...Głównie na pyłki, trawy ...ale ostatnio zaraz jak się obudze, leje mi się z powiek i oczy są pełne czerwonego barwniku :/...
...Chodziłem przez jakiś rok do alergologa...Czy byly jakieś pozytywne rezultaty po tych wizytach...owszem...kobieta wciskala mi sterydy...dziwilem, się...przecież ja nie jem tak długo a na wadze...ciągle mi przybywa...Zrezygnowałem z tego lekarstwa i udawałem, że je zarzywam...Teraz już od jakiegoś czasu...nie chodze nigdzie...Walczę...z tym metodą naturalna...Okłady odczasu do czasu Alertec i nic więcej...
A wy jak walczycie z alergią...Czy komuś udało sie ją pokonać ??
Pozdrawiam :)

Pokonać? :) Dobry żart... Ale osłabić i owszem, można. Kiedy nadchodzi sezon "moich" pyłków przerzucam się z soczewek na zwykłe okulary, łykam dodatkowe witaminki, inhalacje itp. A czego to do domu nie nakupiłam, żeby się jakoś nie poprawiło... Mam nawet podkładkę do laptopa antyalergiczną :)
 

Jenny001

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kurcze, jak można przepisać od razu sterydy na alergię ??!! Przecież w przypadku faceta to może się skończyć bezpłodnością !!! Dobrze, że je odstawiłeś. Ja też miałam alergię dosłownie na wszystko. Dzieciństwo spędziłam w szpitalach. Tak mnie leczyli, że było tylko gorzej, aż kilka lat temu trafiłam do gabinetu biorezonansu. Tam zrobili mi szczegolowe testy alergiczne i rozpoczęto odczulanie. Z 300 sprawdzonych alergenów byłam uczulona prawie na wszystko, wiec najpierw zaczelam odczulac te najcięższe alergeny. Później przeszłam do lżejszych. Trochę mnie to kosztowało (czasu i pieniędzy) ale warto było. W tej chwili nie pamiętam już co to alergia. Aby nadrobić straty z dzieciństwa przygarnełam 3 koty i psa (kiedyś ze względu na alergię nie mogłam ich mieć). Używam wszystkich kosmetyków(kiedyś tylko szare mydło) i jem co mi się podoba. Szczerze polecam wszystkim alergikom tą metodę. Gabinet jest w Warszawie, tel. 511 555 007. Nie warto wydawać pieniędzy na leki, ani tracić czasu w przychodniach i szpitalach. Lekarze zawsze wcześniej czy później zaczną faszerować alergika sterydami. Szkoda naszego zdrowia.
 

Altka

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Odczulanie w moim wypadku trzeba powtarzać często dość, więc dałam sobie spokój z tym. Alergia mnie męczy ale jeśli biorę regularnie np. claritine active to OK, biorę na noc i rano mogę funkcjonować. Tanio i mam spokój, ostatnio za opakowanie w łódzkiej "za grosze" płaciłam 10zł niecałe za claritine. Ewentualnie kiedyś brałam zyrtec, ale drogi i wtedy musiałam latać po receptę, dobry był to fakt, ale za kilka tabletek trzeba było wyłożyć sporo kasy ;/ Dodatkowo mam jeszcze pod ręką jak napada mnie katar czy kichanie, jakieś krople dla alergików.
 

szczukkazimierz

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sposób na alergie? Zapraszam do spróbowania!
Witam serdecznie. Mam do zaproponowania Coś dla tych, którzy zmagają się z tą chorobą i nie mają nic do stracenia i chcą spróbować czegoś co nie zaszkodzi a pomóc może...

- idźcie do lekarza rodzinnego i musicie wydębić 2 antybiotyki (nie będzie łatwo to wydębić bo to na receptę): amoksycylinę i metronidazol. To antybiotyki na różne bakterie gram ujemne czy dodatnie, gronkowce i paciorkowce itd, które żyją sobie w przewodzie pokarmowym
- dalej bierzecie antybiotyki przez min. 14 dni amoksycylina 1000mg rano i wieczór + metronidazol 500mg rano i wieczór i tyle, uwaga! pamiętajcie o zmiejszeniu wydzielania kwasu żołądkowego polecam IPP40 oraz np. gasec albo enterol na jelita, pamiętajcie o jogurtach itd. Najlepiej brać antybiotyki na niezniszczony żołądek lekami. I tyle.
- potem sprawdźcie swoje płytki
- jeżeli komuś to pomoże na dłużej to w ramach miłego gestu możecie mi wysłać butelkę dobrej wódeczki, winka albo jakiegoś innego wynalazku:) (adres podam przez mail)
Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam przede wszystkim pacjentów w ich zmaganiu się z tym trudnym tematem, hematologów, alergologów i wszystkich "wielkich" lekarzy w koło.
prof. dr hab. ;) Szczuk Kazimierz
szczukkazimierz@gmail.com
 

kat32

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie wszystkich alergików :) ja sama co prawda nie walczę z alegią, ale problem jest mi niezwykle bliski, bo mam w domu dwóch kochanych alergików: męża i synka :) planujemy właśnie urlop i chciałam prosić Was o porady dotyczące ośrodków nad polskim morzem, w którym w dobrych warunkach moglibysmy miło spędzić czas, a przy okazji moi mężczyźni mogliby skorzystać z jakichś zabiegów, możecie coś polecić? znalazłam co prawda w internecie baze takich miejsc ( http://www.mojealergie.pl/object.html ), ale brakuje mi tu opinii na temat poszczególnych ośrodków, dlatego liczę na Waszą pomoc!

pozdrawiam!
 

high_heels

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2012
Posty
102
Punkty reakcji
0
hehe a ja na odważnie:D bo tak no chemią nie chce się kurować, bo to może więcej szkód przynieść, dlatego teraz próbuje naturala.pl/Produkt/90/dao i na razie działa.
 

Kamila

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2017
Posty
7
Punkty reakcji
1
alergia to moja zmora i mecze sie z nia od wielu lat, lzawienie oczu to u mnie codziennosc, w swoim zyciu testowalam wiele kropli do oczu i bywalo roznie, w koncu trafilam na hialeye, z ktorych jestem w 100% zadowolona, mam nadzieje, ze juz tak zoastanie

alergia to moja zmora i mecze sie z nia od wielu lat, lzawienie oczu to u mnie codziennosc, w swoim zyciu testowalam wiele kropli do oczu i bywalo roznie, w koncu trafilam na hialeye, z ktorych jestem w 100% zadowolona, mam nadzieje, ze juz tak zoastanie
 
Do góry