alergia na kota

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Może się pojawić. Ja miałem alergie na psa gdy byłem mniejszy, a teraz żadnej alergii nie mam. Z czasem mi ona przeszła.
 

uagatka

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, niedawno przygarnęłam małego kotka i wraz z nim przyszła alergia. Ale tak się przywiązałam, że nie mogłabym go oddać. Zaczęłam szukać jakiś prepearatów na alergię i znalazłam na obcojęzycznych stronach. Zamówiłam kilka sztuk i są naprawdę godne polecenia. Preparat nazywa się Allerpet C. Należy nim przetrzeć kota raz w tyg, więc butelka na długo starcza. A problemy z alergią się skończyły. :) a preparat nie jest szkodliwy dla naszego futrzaka. Można go znaleźć na allegro, wystawiłam na sprzedaż.
 

marchewka43

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
tez mam alergie na zwierzeta, ostatnio mialam nawet spokoj bo odczulanie zadzialalo ale tydzien temu bylam u mojej kolezanki (ona ma kota i psa) i masakra jakas wrocilam do domu cala "zaplakana" i zapuchnieta, dopiero pozniej znalazlam artykul, ze zima alergeny od zwierzat sie nasilaja wiec uwazajcie na siebie heh... jak ktos chce odsylam do zrodla http://www.odetchnijspokojnie.pl/44-inne-zagrozenia
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
a możecie polecić jakieś doraźne dobre leki, które pozwalają przezwyciężyć reakcję alergiczną?
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
A ja mam pytanie do alergików - czy mieliście kiedyś stycznośc z tymi niby antyalargicznymi rasami kotów - koty rosyjskie i syberyjskie? Czy faktycznie one nie uczulają?
 

WaZe

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
42
Punkty reakcji
1
A ja mam pytanie do alergików - czy mieliście kiedyś stycznośc z tymi niby antyalargicznymi rasami kotów - koty rosyjskie i syberyjskie? Czy faktycznie one nie uczulają?

Ja nie, ale z tego, co wiem, to niektóre hodowle zgadzają się na testowe spotaknie z kotem - przyjeżdza się na kilka godzin, przebywa z kotem i po takiej wizycie można dopiero zdecydować.
 

marekmo

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Może tak być, że na jednego kota masz uczulenie na inne nie. Wszystko zależy od tego co wydziela sam kot. Niektóre po prostu mogą być bardziej uczulające.
 

aszczypiorek88

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Z alergią się nie rodzisz tylko ją nabywasz ;)
Przez całe życie moja rodzina miała psy, wystarczyło, że wyjechałem i od razu wykryto u mnie uczulenie na kota i psa, abstrakcja ;)
 

alani

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
65
Punkty reakcji
0
niestety mam alergie na siersc kota od dziecka:( zawsze mi to bardzo przeszkadzalobo chcialam miec swojego zwierzaka a tu nic z tego:p ostatnio problem sie uaktywnil bo mama mojego faceta ma kota i czesto u niej bywamy:( ze swojej stronym oge polecic hitaxe fast bo widze ze kicham rzadziej i noc nie jest taki zapchany jak to zwykle bywalo. u mnie zawsze najgorszym objawem byla tez swedzaca skora i to po tym leku ustaje:p
 

simpson

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
43
ja w ogole nie moge sie do kotow zblizac a tak je uwielbiam:( to chyba na zasadzie nie wolno wiec jeszcze bardziej korci:p ale rzeczywiscie jak juz musze odwiedzic kogos kto ma kota to biore hitaxe fast i jakos nie mam kataru i kichania;)
 

pawso44

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2015
Posty
111
Punkty reakcji
3
Grunt to sprawdozne leki, mojej kuzynki córka jest alergiczką, teraz są w trakcie odcuzlania ale to podobno ma potrwać kilka lat a i tak muszą brać leki, sam myślałem o odczulaniu ale nie wiaodmo czy to nawet pomoże, wolę już sporadycznie hitaxe fast wziąć i też mieć spokój
 
Do góry