Alcatel, LG czy Samsung ?

baltix

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam drogich forumowiczow zwracam sie do was z prosba o doradzenie mi ktory telefon jest lepszy ( mam na mysli wydajnosc w grach i ogolnie)
Telefony jakie sobie upatrzylem to:
Alcatel One touch idol 2s
LG L60
Samsung galaxy ace 3

Z niecierpliwoscia czekam na wasze odezwy ( Z GORY DZIEKUJE! :D)
 
I

Infiner

Guest
Powiem Ci,że jeśli chcesz kupić sobie telefon z androidem to jedynie od Lg L90. Poniżej nie warto ponieważ telefon będzie Ci się po prostu zacinał i nie wiem czy będziesz z niego zadowolony...
Alcatel rownież jest taki sobie.
Może Sony Xperia M ?
http://najtaniej.co/produkt/telefony/sony-xperia-m.html

Aktualnie jest w dobrej cenie, wprawdzie aparat 5 mpix mógłby być lepszy ale za to masz tutaj dobrą markę.
Napisz również ile mniej więcej możesz wydać na telefon. To jeszcze coś się wymyśli.
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Z wyżej wymienionych Alcatel jest najlepszy. Jest tylko jeden szkopuł - nie spodziewałbym się aktualizacji do Lollipopa. Na chwilę obecną nie kupiłbym telefonu, który pozbawiony jest tak kluczowej aktualizacji. Mimo wszystko w rozrachunku parametry/cena to świetny zakup. Jako alternatywę mogę polecić Motorolę Moto G, lub trochę dopłacając LG G2 Mini, HTC Desire 610, Sony Xperia M2.
 

izzzyy

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
1
Myślę, że zdecydowanie jak wyżej. Zastanów się nad Motorolą Moto G lub Sony Xperia.
Samsung brzmi całkiem fajnie, ale tylko na początku użytkowania, potem ciągłe zawieszanie jest bardzo irytujące.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
izzzyy napisał:
Samsung brzmi całkiem fajnie, ale tylko na początku użytkowania, potem ciągłe zawieszanie jest bardzo irytujące.
Przez rok nie zawiesił mi sie ANI RAZU.
 
Do góry