Aktywne Warsztaty z Zakresu Pierwszej Pomocy

LEARNPOWER

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witamy serdecznie!

Firma LEARNPOWER zaprasza do uczestnictwa w szkoleniach z zakresu pierwszej pomocy wraz z akcją ratunkową. Nasze niekonwencjonalne podejście do szkolenia stawia na najwyższym szczeblu wykorzystanie w praktyce wiedzy teoretycznej przy wykorzystaniu wielu rekwizytów, takich jak:

• WRAK SAMOCHODU
• PRZYJAZD KARETKI
• ALKOGOGLE
• FANTOM
• STATYSTA
• SZTUCZNA KREW I RANY

Szkolenie może zostać uwiecznione na profesjonalnie nakręconym filmie/zdjęciach, mogących stanowić podstawę do celów marketingowych firmy. Ponadto dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą instruktorską oraz ratowników medycznych, którzy z pewnością zweryfikują wiedzę teoretyczną podczas praktycznych zajęć lub akcji ratunkowej. Scenariusz tej akcji jest dopasowany indywidualnie w zależności od wymagań.
Posiadamy także symulator dachowania, mający na celu naukę wydobywania z samochodu powypadkowego, a jednocześnie przy szybkiej prędkości obrotów, uświadomienia sobie co dzieje się podczas wypadku z kierowcą.
Szkolenie może również przybrać formę integracyjną przez dodanie elementów takich jak zawody w rozwijaniu węża gaśniczego lub ewakuacji budynku. Warto dodać, że każdy pracownik musi przejść owe szkolenie i otrzymać certyfikat stwierdzający o jego uczestnictwie. Co jeszcze otrzyma uczestnik? Przede wszystkim możliwość wypróbowania samego siebie podczas zainscenizowanego wypadku, ale ponadto materiały szkoleniowe, certyfikat udziału w akcji ratunkowej oraz saszetkę ratunkową.

W celu bliższego poznania naszej oferty pozostawiam nr tel. 533 377 688
W załączniku dołączam film z jednej z akcji jakie przeprowadziliśmy:


http://www.youtube.com/watch?v=3iR4m_gcQVY

Pozdrawiamy i czekamy na Was!
 
Do góry