Akcesoria i przybory do makijażu

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
A czy możecie polecić jaki pędzel do pudru sypkiego, najlepiej z wysyłką z pl
 

tonsab

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja Ci polecam akcesoria do makijażu Annabelle Minerals. Jakościowo są naprawdę świetne i ja, osobiście czuję olbrzymią różnicę w korzystaniu z pędzli annabelle a takimi zwykłymi.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Przez

tonsab napisał:
Ja Ci polecam akcesoria do makijażu Annabelle Minerals. Jakościowo są naprawdę świetne i ja, osobiście czuję olbrzymią różnicę w korzystaniu z pędzli annabelle a takimi zwykłymi.
Przez internet chyba najlepiej zamówić, prawda?
 

Akiko

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2018
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ze wszystkich marek z jakich korzystałam to Annabelle Minerals ukradło moje serce. Mają przede wszystkim świetne pudry, bardzo dobrej jakości, naturalne składające się z minerałów dbających o cerę i poprawiających niedociągłości oraz idealnie kryjącychl.
A dodatkowo ich pędzel do różu jest chyba najlepszym i nabardziej wytrzymałym pędzlem jaki do tej pory miałam
 

tonsab

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ja od niedawna mam pędzle do makijażu z eshopannabelle. Mój ulubiony to pędzel do podkładu. Jest bardzo solidnie wykonany i mimo codziennego mycia dalej wygląda jak nowy
 

tonsab

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2016
Posty
21
Punkty reakcji
0
Fitorka napisał:
A czy możecie polecić jaki pędzel do pudru sypkiego, najlepiej z wysyłką z pl
Ja mam pędzle z eshopannabelle. Są bardzo dobrej jakości. Długo szukałam pędzla do podkładu sypkiego i dopiero on nie zostawia mi plam i równomiernie nakłada każdą warstwę. Dodatkowo mimo ciągłego mycia wygląda jak nowy
 

Akiko

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2018
Posty
31
Punkty reakcji
0
Ja mam pędzle z eshopannabelle. Są bardzo dobrej jakości. Długo szukałam pędzla do podkładu sypkiego i dopiero on nie zostawia mi plam i równomiernie nakłada każdą warstwę. Dodatkowo mimo ciągłego mycia wygląda jak nowy

A widziałaś może że na stronie pojawiłą się gąbka do makijażu : http://annabelleminerals.com/pl_pl/akcesoria-do-makijazu/240-softie-l-gabka-do-makijazu.html
Nie zamawiałam jeszcze, ale myślę, że jak mi się cienie już skończąto wypróbuje, choć fajnie by było znać opinie o niej:)
 

Elka88

Zbanowany
Dołączył
17 Grudzień 2020
Posty
9
Punkty reakcji
0
Hej :) Ostatnio uczę się trochę robić makijaże i nie bardzo mi idzie z blendowaniem... nie wiem, może mam zły pędzel..? Czego wy używacie i macie może jakieś tajemne techniki? :D
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja mam taki klasyczny zestaw pędzli z notino - chyba glamour collection się nazywa, takie różowe w kosmetyczce, dla mnie najlepszy pomiar cena/jakość
 

Aniela

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2021
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja mam taki klasyczny zestaw pędzli z notino - chyba glamour collection się nazywa, takie różowe w kosmetyczce, dla mnie najlepszy pomiar cena/jakość
ja też ostatnio kupiłam sobie z notino, chyba nawet ta sama kolekcja https://www.notino.pl/notino/glamour-collection-flawless-face-brush-set-zestaw-pedzli-z-etui/ i jestem nimi zachwycona. Według mnie jest to też świetny pomysł na prezent: piękny i praktyczny, tym bardziej że pewnie każdej z nas zawsze było szkoda kasy na pędzle, wiem po sobie:::)
 

kawa29

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2021
Posty
17
Punkty reakcji
0
Z tej listy to wybieram lusterko, pędzle, kuferek nie bardzo, gdyż wolę zwykłą kosmetyczkę by się zmieściła w walizce.
 
Do góry