Akcent:)

ankaz

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
M. Górka
Hej mam takie pytanko tak jak w opisie tematu kto zna rumuńską grupę Akcent?? To jest mój ulubiony zespół :) Są jeszcze jacyś ich fani?? Możecie coś na ich temat powiedzieć co się u nich dzieje??
:))
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Moja dobra koleżanka jest ich wierną fanką. Nie ma konta na Forumowisku, ale jak chcesz, dam Ci jej namiary. Osobiście wpadło mi w ucho parę kawałków [i to wcale nie tych z list przebojów], ale ogólnie to nie mój styl (;
 

ankaz

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
M. Górka
Tak oni są z Rumuni:):D Jedne z ich przebojów to "Kylie" czy "King of Disco" ale mają jeszcze inne i wedługg mnie też są odlotowe:)
Monia^^ była bym bardzo wdzięczna za te namiary:)
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Wysłałam na PW. Ale ona też się niedługo pewnie tu zarejestruje, więc sobie pogadacie... o boskim Adrianie... ;|
 

Negras_Aguas

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2008
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk/Lizbona
O Boże dla mnie to totalnie kiczowata i komercyjna muzyka o niczym. Kiedyś się tym jarałem, boszz ale byłem głupi... komercha komercha komercha.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Eee tam. A czy ktoś powiedział, że przy komercyjnej muzyce nie można się bawić?

Uwielbiałam King of disco swojego czasu. Ale dawno nie słyszałam nic o tym zespole.
 

Chaosek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
1
Wiek
80
Miasto
;0
Czasami słucham Kylie a tak to żadnej z ich muzyki nie znam, tylko to wpadło mi w ucho :D
 

ankaz

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
M. Górka
Popieram agę-byczek że i przy tej muzyce można się bawić:)_ Ciekawe jakiej Ty słuchasz muzyki i czy ona też nie jest komercyjna??
Monia dzięki dostałam. A co do boskiego Adriana to nie wiem czy on akurat jest aż tak:) Mi bardzo podoba sie głos Mariusa:D :p
 

MCur1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Nie nawidzę tego... Rodzice mnie tym katują, tymi najbardziej znanymi utworami "kylie" itd. Kolejny zespół z wykonawców spotykanych na vivie, mtv, 4funTV, który zdobył swoje chwilowe 5 minut. Prawdziwy kicz, shit, :cenzura:, komercja itd. Zniknie tak szybko jak zniknęło to całe o-zone (też z tamtej części europy) i nikt o tym nie będzie pamiętał.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Nie nawidzę tego... Rodzice mnie tym katują, tymi najbardziej znanymi utworami "kylie" itd. Kolejny zespół z wykonawców spotykanych na vivie, mtv, 4funTV, który zdobył swoje chwilowe 5 minut. Prawdziwy kicz, shit, :cenzura: , komercja itd. Zniknie tak szybko jak zniknęło to całe o-zone (też z tamtej części europy) i nikt o tym nie będzie pamiętał.
I co z tego? To wszystko, co tu napisałeś, sprawia, że słysząc ich kawałek na jakiejś imprezce będziesz stał pod ścianą?

Luuudzie, luzu trochę.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
A co do boskiego Adriana to nie wiem czy on akurat jest aż tak:) Mi bardzo podoba sie głos Mariusa:D :p
Kolejna? Ona też po uszy zakochana w nim, a teraz jak odszedł, to w Adrianie. <_<

Ale popieram, bo 'King of Disco' słyszałam pierwszy raz i od razu mi w ucho wpadło;p
 

ankaz

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
M. Górka
Oj Monia chyba sie pomyliłaś bo mi daleko do zakochania w Adrianie czy Mariuszu:) Ja traktuję to jako muzykę do zabawy itp. a ich jako zespół. Słucham ich bo muzyka mi sie podoba a nie goście którzy tam śpiewają:)
 

MCur1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
32
I co z tego? To wszystko, co tu napisałeś, sprawia, że słysząc ich kawałek na jakiejś imprezce będziesz stał pod ścianą?


Może i bym nie stał, ale najpierw musiał bym cholernie dużo wypić, ażeby bawić się dobrze przy tym czymś... Bo uwierz mi, że na trzeźwo ta muzyka bardzo by mnie irytowała i najchętniej rozwaliłbym wieżę,z której to coś leci na jakiejś imprezie.


Luuudzie, luzu trochę.

Wiesz tyle tych utworów już słyszałem bo jak już wspomniałem wcześniej rodzice mnie tym katują i jakoś nie mogę sie przy tym wyluzować.
 

kajeczka123

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2008
Posty
111
Punkty reakcji
0
ja też słyszałam. jak dla mnie to takie rumuńskie discopolo trochę. Niektóre piosenki mają naprawde wpadające w ucho:)
 

ankaz

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
M. Górka
Dzięki za odpowiedzi:) Dobrze że każdy ma swój gust i przecież nie musicie słuchać Akcentu:)
 
Do góry