Agencje pracy

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
A z ciekawości jak wtedy wyglądało życie tam mam na myśli, w codziennym życiu było drogo tanio? Jak koszty życia?

Bo ja w lutym wyjadę ale do DE ogarnąłem już nawet mieszkanie tam na 5 mc i zastanawiam się jak ceny w europie zachodniej, raczej na początek też coś ogarnę przez agencję pracy. Ja do Lipska wyjadę, niemieckiego się uczę już od 10 mc angielski znam.
W Niemczech paliwo jest dość drogie, ale jeżeli chodzi o ceny jedzenia w sklepach to nie ma tragedii. Wiele produktów można kupić taniej niż w Polsce.
 

ann5

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2022
Posty
1
Punkty reakcji
0
Postanowiłem drastycznie zmienić zawód i nauczyć się programowania. Programowanie jest jedną z najbardziej pożądanych dziedzin, zarówno w dzisiejszym świecie, jak i w przyszłości. Aby jednak stać się naprawdę wykwalifikowanym specjalistą w tej dziedzinie, nie można obejść się bez kursów programowania.
 

dawid128

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2022
Posty
309
Punkty reakcji
8
Też się uczę programowania, może w przyszłości pójdę w tą stronę.
 

macfanpl

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2018
Posty
46
Punkty reakcji
3
Agencje pracy. Bardzo trudny temat. Pełno jest agencji pracy, natomiast tych faktycznie dobrych jest mało. Teraz pytanie: co czyni agencję pracy dobrą? Ano bardzo prosta odpowiedź: nie handlowanie danymi.
 
Do góry