Agencje pracy

pokrzywdzony2011

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
InterKADRA - TO AGENCJA, KTÓRĄ RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM - WYNAGRODZENIA POMNIEJSZANE O KARY UMOWNE, KTÓRE WYMYŚLANE SĄ ZA WSZYSTKO CO MOŻLIWE.. STAWKI CHORE - 6,30ZŁ/H BRUTTO !! NIE POLECAM
 

Allexa

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja powiem, że korzystałam z agencji pracy, w Gdańsku się mieści na Świętego Ducha i jestem zadowolona. bardzo przyjemne panie, szczególnie ta od rekrutacji bo z nią najwięcej czasu spędziłam. Nie będę nazwy podawać, żeby jakiejś pseudo-reklamy nie robić, ale polecam.
 

kahuna210970

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
131
Punkty reakcji
2
Wiek
53
Miasto
Warmia i Mazury
Ja pracuję od 4 lat za pośrednictwem firm i agencji pośredniczących w kilku krajach europy (Anglia, Holandia, Norwegia) i
zawsze przed wyjazdem szukam informacji o danej firmie, jeżeli jest coś nie tak, w dobie internetu prawie natychmiast info
znajduje się na forach itp stronach. Do tej pory tylko w jednym przypadku było nie tak jak w umowie, polecam tę formę
szukania pracy szczególnie za granicą.
 

monoton

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2011
Posty
259
Punkty reakcji
4
pracowałem w gilette poland za pomocą pośredników. NIGDY więcej tego nie zrobie. Banda złodziei. Nie polecam. Polecam za to spotkania networkingowe, które pomagają zdobyć kontakty. A tak swoją drogą pracę zdobywa się w 70 % przez relacje (nie chce tutaj użyć słowa kontakty, bo nie ładnie brzmi).
 

GreatTraveler

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2011
Posty
109
Punkty reakcji
1
ja moge polecic eurokontakt strona http://www.epser.com. jezdze z nimi juz od kilku lat i caly czas jest bez zarzutu. kasa dobra, warunki mieszkaniowe i praca tez bdb.
 

morenkowoz

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
2
Punkty reakcji
1
Witam specjalnie sie zarejestrowalem aby ostrzec przed ANNA SUCHECKĄ I AGENCJE PRACY AS Z CZESTOCHOWY. Ja z kolega mielismy wyjechac do pracy do holandii do firmy Mondial Uitzend BV. Wszystko ladnie pieknie pare dni przed wyjazdem zadzwonil do mnie jakis holender niby Dick Van Diepen w celu weryfikacji języka angielskiego , rozmowa troszke kulala ale moglem sie dogadac (była to rozmowa niemiecko - polsko - angielska) po rozmowie pani suchecka zadzwoniła do mnie mowiac ze ma nasza akceptacje języka i możemy jechac ładnie podziekowalismy i ok. Na następny dzien pani Suchecka załatwila nam busa i w sobote pojechalismy. Po 12h siedzenia w busie dotarliœmy na miejsce , najpierw koczowalismy tam ponad 30min gdy zadzwonilem do pani sucheckiej ze jestemy i czekamy tu na kogos, pani z pretensjami do mnie ze niby przeciez mowila ze w niedziele nie bedzie nas mial kto odebrac stamtšd no ok. Po 10 minutach pszysla jakas babka otwarła nam te "biuro" i zaczekalismy na PANA DICK VAN DIEPENA o ile si enie myle. Po bardzo krótkiej rozmowie pan DICK stwierdzil ze nie ma dla nas pracy bo musimy umiec ONLY PERFECT ENGLISCH. Nie dalo sie nic powiedziec cały czas gadal ze za nas moze miec 5 lepszych i ze mamy jechac do domu i zalatwi nam busa! i znowu koczowanie 2h pod firma o 2 dni na nogach bez spania, Gdy czekaliœmy na powrót pojechaly jakies panie z polski i mowily ze w tej firmie to standard ze ludzie tu przyjezdzaja i jade do domu bo sie dowiaduja ze pracuja za 3 euro. Po powrocie chcialem odzyskac od pani sucheckiej koszt chociazby busa wyparla sie paragrafami ze ja to nic nie interesuje i juz. POPROSTU ŒMIECH NAS SALI!!! A WIEC SZEROKIM ŁUKIEM OD TYCH OSZUSTÓW I KRĘTACZY. Jesli chcesz miec wycieczke do holandii i spowrotem to jedziedz przez AGENCJE PRACY AS.
 

wojtek88.k

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
No niestety pełno dziś oszustów, agencje pracy dodatkowo zawsze liczą sobie bardzo słono za pośrednictwo ;/
 

FestBaba

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2010
Posty
76
Punkty reakcji
0
Firmy też się wycwaniły. Biorą młodego niby staż na parę dni, ten pracuje jak dziki osioł i grosza nie widzi, bo firma nie spisała z nim umowy.
Nawet do sądu nie ma z czym iść, chyba że ma się świadków, ale też liczy się ich wiarygodność.
Tak nas Tuskoland załatwił.
 
S

Sven_Moltisanti

Guest
pomyslcie samo to ze ktos kto siedzi za biurkiem i skontaktuje was z pracodawca bierze za to pieniązki kto wie moze i za tę konkretną osobe (czyli was) to jest to uczciwe i korzystne dla was ?...inna sprawa ze sa prace dostepne tylko na zasadzie posrednictwa...CZYSTY WYZYSK I ZAROBEK NA WASZYM NIEWOLNICTWIE. biuro pracy np studenckie gdzie pracownik jest na stalej niezmienialnej pensji ok...ale pracownik LOWCA GLOW...sami przemyslcie.
 

nastia898

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
55
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wrocław
ja korzystałam z usług manpowera, jednak on pośredniczyli w kontaktach między mną a firmą, dla której pracowałam, i byłam zadowolona, bo są szybcy, obowiązkowi i mili. ale oni szukają także ofert pracy
 

gambi

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Czasem przez agencję jest dużo łatwiej znaleźć pracę, ale trzeba bardzo uważać żeby nie trafić na naciągaczy.
 

undenied

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Agencja Pracy Natalia z Tarnowa- bardzo gorąco NIE polecam. Traktowanie ludzi jak psy, na których da się zarobić.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Najlepiej korzystać z agencji przez kogoś polecanej. Dobrze jak jest to osoba wiarygodna dla nas, osoba, która dzięki takiej agencji ma prace. Tak było w moim przypadku kiedy to koleżanka dała mi namiary na jobsplus. Nie miałam oporów, czy wysłać CV Może wielu z was zawiodło się na takich agencjach, ale ja akurat trafiłam na uczciwą.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Przez agencje pracy można znaleźć tak samo dobre zatrudnienie, co bezpośrednio.
Tylko tutaj ta droga jest jakby na skróty ogarnięta dla firmy. Nie muszą od razu brać do siebie pracownika.
Sprawdzi się, to wtedy go zatrudniają na stałe. Nie sprawdzi się - to wtedy odpuszczają.
Proste ;-)
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
EuroKadra dała niedawno zatrudnienie osobie z naszej rodziny - po 7 latach przerwy od pracy.
Tak więc wygląda na to, że okres sprzyja zatrudnieniu - wszystko powinno iść we własciwym kierunku.
Czas pokaże.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Bo tak jest. Teraz pracę znajdzie każdy - tym bardziej przez agencje.
A same agencje szukają nie tylko osób na produkcję czy do marketów, ale również na wysokie stanowiska.
Prawda jest taka, że aktualnie brakuje fachowców w prawie każdej branży.
Jeśli tylko ktoś się stara, to zatrudnienie na bank utrzyma.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
To prawda. Tak jak mówiłam - EuroKadra dała zatrudnienie bliskiej nam osobie i wygląda na to, że wyjdzie z tego normalna umowa bezpośrednia. Nie ma tutaj o czym dyskutować. Od lat nie było tak dobrych warunków do znajdowania pracy - ludzie muszą to wykorzystywać.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Przyzwyczaj się, że ludzie zawsze będą mieć jakieś wytłumaczenie, że coś jest złe.
Zresztą - Polacy są narodem narzekającym na wszystko, a tym bardziej na swoją pracę i tego nie zmienisz.
Ty wiesz swoje, ja również. Praca przez agencję jest furtką do dobrego zatrudnienia, nawet na wysokim stanowisku.
A kto nie chce uwierzyć, ten dalej będzie twierdzić swoje ;-)
 
Do góry