Agencje pracy

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Teraz za wiecznie zarejestrowanych też się biorą, jak odrzucisz którąś z kolei ofertę to cię wykreślają.
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
I myślisz że to coś da? Spadnie liczba zarejestrowanych, ale nie bezrobotnych.
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Może wtedy zwiększy się liczba zatrudnionych, bezrobotnym uż nie będzie im zależało żeby ich nie zatrudniać bo stracą zasiłek.
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
A wiesz co ja myślę? Nic się nie zmieni, za chwilę znajdą sposób żeby kombinować inaczej, w końcu Polak potrafi... Jest grupa bezrobotnych którzy boją się pracy jak diabeł święconej wody i żadne ustawowe zmiany nie przekonają ich ze warto pracować.
 

szalwia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łódź
Agencje pracy są w porządku, oczywiste jest, że trzeba trafić na dobrą, nie oszukującą potencjalnego pracownika, ;)
w tej chwili jestem zarejestrowana w agencji pracy na dość dobrych warunkach, polecam Kennemerland.
Potrafią znaleźć dobrze płatną prace dla studenta, wiem z własnego doświadczenia, ;)
 

Kamol3

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Witam. Czy wie ktoś coś na temat agencji pracy o nazwie Work Service ?
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Nic nie słyszałem, musi to być cos malego! Jeżeli cie interesuje to poszperaj na jej temat w necie. Ale radze skorzystac z tych większych agencji, sprawdz czy jest w zapt
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
słyszałem o start people, wiem ze ma siedziby w prawie wszystkich większych miastach
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
a potem twierdza ze w Polsce jest zle, ludzie potrafia tylko narzekać! <_<
 
Do góry