Agencje pracy

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
A po co tam byłeś?

1. Rejestrowałem się jako osoba bezrobotna(ucząca się), żeby mieć ubezpieczenie - rodzice dziwnie pracują i nie mam odprowadzanych składek od pewnego czasu - a musiałem pójść do lekarza na NFZ :D

2. I przy okazji zapytać o dotacje z UP na podjęcie działalności gospodarczej.
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
Właśnie co tam robiłeś??? :niepewny:

1. Rejestrowałem się jako osoba bezrobotna(ucząca się), żeby mieć ubezpieczenie - rodzice dziwnie pracują i nie mam odprowadzanych składek od pewnego czasu - a musiałem pójść do lekarza na NFZ :D

2. I przy okazji zapytać o dotacje z UP na podjęcie działalności gospodarczej.

Aha
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
ciągle powstaja nowe ale nie wiem czy to dobrze bo nie wiadomo jak działają i czy nie oszukają ludzi.
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
wiadomo, że renoma i czas na rynku pracy dają przekonanie o solidności danej agencji.
 

przemek_ex

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Miasto
Katowice
jest tych agencji jak grzybów po deszczu, wiadomo że nie działają charytatywnie, ale znaleźć pracę bez pośrednictwa agencji jest trudniej, a tak agencja ułatwia sprawę...zresztą ja wychodzę z założenia, że jeśli szukasz pracy to na kilku frontach jednocześnie...
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
bez agencji trudniej, zgodze się a ze nie działaja charytatywnie to wiadomo, tyle tylko ze pracownika to nie obchodzi bo to klient agencji płaci a nie pracownik
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
rzeczywiscie pod tym wzgledem zrobiło się na plus ze nie musisz nic płacić agencji za pośrednictwo tylko płaci klient dla którego jest szukany pracownik.
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
o to, myślę, że teraz nie trudno bo w sezonie wakacyjnym pracy jest dużo więcej.
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
ja się zgłosiłem do agencji pracy, może na wakacje coś mi znajdą
 

shela

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Miasto
Lublin
rzeczywiscie pod tym wzgledem zrobiło się na plus ze nie musisz nic płacić agencji za pośrednictwo tylko płaci klient dla którego jest szukany pracownik.


bezpośrednio nie płacisz ale nie myśl że ktoś zrobi coś za darmo zwłaszcza taka agencja :)
firma płaci za znalezienie pracownika + miesięczne wynagrodzenie do agencji. Agencja z którą masz pewnie umowę płaci tobie ale nie myśl że wszystko co dostanie od firmy o nieeee :D to by było za dobrze ..... i takim to sposobem utrzymujesz siebie i agencję która znalazła Ci prace :)

Proste

a Urząd Pracy hmmm no cóż wolałabym nie komentować ... warto się zarejestrować dla samego ubezpieczenia reszta to fikcja bo trzeba się nachodzić i niewiele z tego się ma
 

wojtas22

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
a wali mnie to z drugiej strony bierze czy nie bierz agencja, jak dzieki niej ma się prace.
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
bezpośrednio nie płacisz ale nie myśl że ktoś zrobi coś za darmo zwłaszcza taka agencja :)
firma płaci za znalezienie pracownika + miesięczne wynagrodzenie do agencji. Agencja z którą masz pewnie umowę płaci tobie ale nie myśl że wszystko co dostanie od firmy o nieeee :D to by było za dobrze ..... i takim to sposobem utrzymujesz siebie i agencję która znalazła Ci prace :)

Proste

a Urząd Pracy hmmm no cóż wolałabym nie komentować ... warto się zarejestrować dla samego ubezpieczenia reszta to fikcja bo trzeba się nachodzić i niewiele z tego się ma

Zgadza się Urząd Pracy chyba tylko po ubezpieczenie.
 
Do góry