AGD pod zabudowe

D

Dorka123

Guest
nierannyptaszek napisał:
Dorka, oni mają fajne piekarniki parowe, do zabudowy tak jak pisałaś wyżej. Słyszałaś o takim?
Słyszałam i chyba się zdecyduje... mięsa podobno wychodzą świetne, soczyste i tracą mniej smaku podczas obróbki, jeśli wiecie co mam na myśli. Ale chciałabym taki 3w1, żeby móc też gotować na parze w piekarniku, a nie tylko piec z użyciem pary, ma ktoś taki?
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Jeśli rzeczywiście jesteś zainteresowana kupnem piekarnika tego typu to powinien cię zainteresować model EOB 8956 VAX. Wygoogluj sobie, ma dosyć dobre "parametry" - jeśli można to tak nazwać. Nie mam dokładnie tego samego modelu, aczkolwiek to jest jeden z nowszych modeli.
 
M

martinx

Guest
My jakiś czas temu kupowaliśmy agd do mieszkania. Wymienialiśmy meble kuchenne tak więc kupiliśmy cały sprzęt pod zabudowę. Jest to wygodniejsze bo wymaga mniejszej ilości czyszczenia oraz ceny sprzetu wolnostojącego oraz pod zabudowę obecnie są praktycznie takie same.
Zrobiliśmy całość zakupów w sklepie rtv Euro agd. Wcześniej porównaliśmy sobie ceny we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz w sklepie Euro mają obecnie najlepsze ceny na sprzęt. Można tam brać również sprzęt na raty z czego skorzystaliśmy bo nie mieliśmy dostatecznej ilości pieniędzy aby kupic wszystko za gotówkę. Obecnie spokojnie możemy sobie to wszystko spłacać oraz praktycznie nie odczuwa się tak dużego ubytku pieniędzy. Obsługa w sklepie jest również zorientowana . Mogą doradzić co wybrać.
 
A

amalane

Guest
martinx napisał:
My jakiś czas temu kupowaliśmy agd do mieszkania. Wymienialiśmy meble kuchenne tak więc kupiliśmy cały sprzęt pod zabudowę. Jest to wygodniejsze bo wymaga mniejszej ilości czyszczenia oraz ceny sprzetu wolnostojącego oraz pod zabudowę obecnie są praktycznie takie same.
Zrobiliśmy całość zakupów w sklepie rtv Euro agd. Wcześniej porównaliśmy sobie ceny we wszystkich sklepach stacjonarnych oraz w sklepie Euro mają obecnie najlepsze ceny na sprzęt. Można tam brać również sprzęt na raty z czego skorzystaliśmy bo nie mieliśmy dostatecznej ilości pieniędzy aby kupic wszystko za gotówkę. Obecnie spokojnie możemy sobie to wszystko spłacać oraz praktycznie nie odczuwa się tak dużego ubytku pieniędzy. Obsługa w sklepie jest również zorientowana . Mogą doradzić co wybrać.
Ja również w tym sklepie kupowałam sprzęty. Pamietam,że na początku chciałam wszystko zamówić przez internet ale pomyślałam sobie,ze jednak lepiej jest zobaczyć jak sprzety wyglądają na żywo w sklepie. Tak wiec zamówiłam rzeczy do sklepu w moim mieście . Już na następny dzień były w Euro na stanie. Wszystko było w porżadku. Kupowałam tak jak Ty na raty. Mozna było do nich wziąć ubezpieczenie ale ja nie skorzystałam tak wiec raty to realne 0% a nie jak w innych tego typu sklepach z dodatkowymi opłatami.
 

Anhella

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2010
Posty
30
Punkty reakcji
0
[SIZE=11pt]Rok temu kupowałam lodówkę i zmywarkę pod zabudowę, zdecydowaliśmy się na markę Kernau ze względu na ograniczony budżet i 5 letnią gwarancję. Do dzisiaj działają bez zarzutu. [/SIZE]
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
barrys napisał:
Aktualnie szukam jakiegoś dobrego okapu nad wyspę . Co byście polecili?
Okap hmm jak coś dobrego i nowoczesnego to zobacz sobie Electroluxa Hob2Hoo. Okap jest zintegrowany z płytą indukcyjną. Genialne rozwiązanie.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
W jaki sposób zintegrowany z płytą? Sam się włacza?
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
75
Punkty reakcji
3
Mam taki właśnie okap z electroluxa, spoko opcja ta funkcja, sam dostosowuje moc do potrzeb, ja nie muszę pamiętać zeby regulować na większy albo mniejszy ciąg
Caraoka jak Ci się to rowiązanie sprawdza? Bo ja to mój sprzęt mam od paru tygodni dopiero, ale gość od mebli pochwalił wybór, mam białe fronty i mówił że dzięki okapowi nie będą żółkły
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Mam ciemne szafki ale mimo wszystko bez okapu osad się na nich zbierałby może mniej widocznie, ale na pewno w takim samym stopniu jak na białych. Jesli chodzi o sprawdzanie się tej funkcji to dla mnie jest świetna. Kompletnie można zapomnieć o kontrolowaniu okapu a jednoczesnie miec pewnosc ze wszystko bedzie dzialac tak jak powinno.
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
75
Punkty reakcji
3
to na pewno :) dzięki temu hob2hood facet sie w końcu nie wścieka że zapomniałam o okapie bo okap sam tego pilnuje ;) jeden problem mniej na głowie,w mieszkaniu w końcu nie czuć wszedzie zapachami z kuchni
 
Do góry