Aerosmith

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Niedawno zacząłem słuchać. Muzyka spoko, jak dla mnie w sam raz. "Crying", "Crazy", "I Don't Want to Miss a Thing" :eek:k2:
 

cbrf3

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Super wykonawcy podziwiam ich za talent i charyzmę no i za to że pieniądze nie uderzyły im do głowy i już tyle lat graja razem BB)
 

dudu66

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2010
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z przed monitora
Dream On, I don`t wanna miss a thing, Same old Song and Dance, Lord of The Tights, Klasyki

Polecam też Walk this Way, zagrane razem z RUN D.M.C, świetny kawałek
 

Kasage

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2010
Posty
28
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Bardzo lubię ten zespół. Szczególe "Deuces are wild", a ze spokojniejszych to "Janie's got a gun".
 

Alice111

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
okolice Koszalina
Nie jestem ich jakąś psychofanką, jednak mam do nich sentyment, jak leci,nigdy nie przełączam kanału, programu czy czego tam jeszcze. Żywię do nich głęboki szacunek, co pewnie nigdy już się nie zmieni. Te piosenki, które słyszałam-lubię, wokalista z niewiadomych przyczyn urzekł mnie głosem wyśpiewując słowa "I wanna the miss you baby" czy jak to tam leciało, gdy to słyszę, napawam się tą chwilą ^^.
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
Zespół znam, jasna sprawa. : ) Jak na razie miałam do czynienia jedynie z piosenką "Dream on", chociaż mam w planach nadrobić zaległości w najbliższym czasie. ; ]
 

daga80

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2017
Posty
29
Punkty reakcji
1
Aerosmith to zaraz obok Depeche Mode mój najukochańszy zespól. Słuchałam ich już od podstawówki i mam związanych z nimi wiele wspomnień. Byłam na koncercie w Łodzi i myślałam że wrócę rozczarowana bo wiadomo że wiek robi swoje a najmłodsi nie są ale było FENOMENALNIE ! (no może z jednym ale że nie zagrali Crazy i w sumie nie wiem dlaczego nie było takiego wielkiego hitu). Głos Stevena to kosmos.
 
Do góry