Adwokat Łódź

J

jadwinia

Guest
Potrzebuję pomocy adwokata i dostałam tylko namiar na pana Wawrzyńca Chróścielewskiego i jego kancelarię. Czy ktoś z tym panem współpracował już? Koleżanka która mi go poleciła sama ma problemy z dorastającym synem, który jest typem chuligana. Ale ten adwokat mu pomógł. Czy ktoś jeszcze spotkał się z nim?
 

sandal_wood

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
ja przy rozwodzie korzystałam z pomocy pani Małgorzaty Książek z Piotrkowa Trybunalskiego, bardzo znakomity fachowiec i dzięki niej udało mi się uratować większość majątku, przed byłym mężem, minus, że trzeba dojechać do Piotrkowa, ale ceny są niższa niż w Łodzi, więc to i tak się opłaca
 

Krateczka

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Kiedy byłam w trakcie sprawy rozwodowej, to pomoc prawną uzyskałam w kancelarii adwokackiej Pani Moniki Kitscha-Kwasiborskiej, która mieści się na ul. J. Kossaka 9 w Łodzi. Myślę, że gdyby nie jej profesjonalizm i wiedza to nie było by mi tak łatwo przejść przez cały proces. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to podaję numer kontaktowy do Pani mecenas: 664-137-647.
 

PaniChanelowa

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja kiedyś korzystałam z pomocy kancelarii adwokackiej Pani Justyny Jarentowskiej z Tomaszowie Lubelskim i Kancelaria Pani Jarentowskiej znajduję sie na Lwowskiej 25 i jak by ktoś z was szukał dobrego adwokata , porady prawnej to można sie kontaktować przez stronę lub pod mailem adwokat@jarentowska.pl lub numerem telefonu 785 044 447.
 

malgorka

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2023
Posty
16
Punkty reakcji
0
Dobry jest mecenas Mariusz Olężałek, korzystalismy z jego usług. Chodzilo o sprawe karna akurat
 
Do góry