Adolf Hitler film

Sobombi

Bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2012
Posty
123
Punkty reakcji
43
Wiek
35
Miasto
Chorzów
Film jest dla wszystkich tych osób co są się dowiedzieć jakim Hitler był paskudną osobą. Uwaga film jest drastyczny.http://www.youtube.com/watch?v=8U3cgYMZpmc&feature=related
 
0

03092010

Guest
kiedy widze, slysze o takich przypadkach jak ten nizej, to jestem zdecydowanie za aborcja. zabrzmi to brutalnie, ale podczas aborcji dziecko jeden jedyny raz dozna cierpienia. po coz go skazywac na pieklo na ziemi? pomijajac morale, bo to chyba najmniej istotne w obliczu tego jak strasznie cierpia zaraz po przyjsicu na swiat. i nie mowcie o rodzinach zastepczych bo i tam nie ma gwarancji na to, ze spotka sie ludzi.

http://www.youtube.com/watch?v=wksyWvuDUX0&feature=related

serce mi peka. i krew zalewa jednoczesnie.
 

vik123

Bywalec
Dołączył
11 Listopad 2011
Posty
1 186
Punkty reakcji
45
Miasto
Perth, WA
Nie slyszalem o tym filmie. Warto go obejzec czy nie? Dlaczego?
Dodam, ze znam calkiem dobrze zyciorys Hitlera i jego droge do wladzy i zbrodni wojennych. Tyle, ze rzeczywistosc i propaganda to dwie calkiem rozne rzeczy. Kto tutaj wie, ze przejecie wladzy dyktatorskiej przez Hitlera bylo glownie finansowane przez zydowskich bankierow?

pozdrawiam,
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
bali się komunistów i grabienia majątku. Z dwojga złego wybrali krzykacza, który ochoczo zadbał o wielki kapitał, rozdając zamówienia na produkcję broni. Ciekawe bywają koalicje
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
W TV na "Filmbox" może jeszcze będzie, bo oni tam nawracają do już obejrzanych
 

mbo12

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Mimo braków w formalnym wykształceniu Hitler cenił wiedzę przydatną w sprawowaniu władzy. Dużo czytał, miał sporą prywatną bibliotekę. Często otrzymywał książki w prezencie od swoich współpracowników i podwładnych. Czytając książki robił notatki na ich marginesach. Po II wojnie światowej nie przykładano dużej wagi do określenia wpływu czytanych przez niego lektur na głoszoną i realizowaną politykę.
 
Do góry