Acodin ?

iLyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
124
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
"A z iloma tymi substancjami się spotkałeś, hę ? "
Z bardzo wieloma. Uważasz, że skoro mam taki osąd, to muszę być niedoświadczony? Hipokryzja.

"ps, nigdy nie wzielam wiecej niz 10 tabletek, wiec nie rozumiem dlaczego mowicie , ze acodin dziala dopiero gdy wezmie sie ich 30 "
To była metafora. Chodziło mi o to, że dopiero w tych większych dawkach ukazuje swoją moc ;] 4 Plateau..
 

nevermore

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
ps, nigdy nie wzielam wiecej niz 10 tabletek, wiec nie rozumiem dlaczego mowicie , ze acodin dziala dopiero gdy wezmie sie ich 30
Każdy ma indywidualne preferencje, dużo zależy od twojego organizmu, zależy też czego oczekujesz - jak fajnej "bani" to może Ci tyle wystarczy.

"A z iloma tymi substancjami się spotkałeś, hę ? "
Z bardzo wieloma. Uważasz, że skoro mam taki osąd, to muszę być niedoświadczony? Hipokryzja.

"ps, nigdy nie wzielam wiecej niz 10 tabletek, wiec nie rozumiem dlaczego mowicie , ze acodin dziala dopiero gdy wezmie sie ich 30 "
To była metafora. Chodziło mi o to, że dopiero w tych większych dawkach ukazuje swoją moc ;] 4 Plateau..
Szczerze powiedziawszy faktycznie założyłem, że jesteś bardzo niedoświadczony, znam niewiele (jedną ?) osób które twierdzą, że kaszlodyn to jest to... no nieważne, za to przepraszam, ale Tobie polecam poczytać słownik i nie używać wyrazów jeśli nie wiesz co oznaczają... i nie chce Mi się wierzyć, że osiągnąłeś 4 plateau.
 

iLyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
124
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
Założenia są lepsze od odpowiedzi, prawda?

Doskonale znam znaczenie słów, które używam. Znowu jakiś problem na tle odbioru tego co piszę? Więc może nt. 4 plateau w ogóle nie będę się wypowiadał.
 

Cin_Cin89

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Tanie halucynacje dla młodego pokolenia :) dziwi mnie wypowiedź wcześniejszej osoby że miała takie halucynacje po mniej niż 10 tabletkach trochę to chyba naciągnę ponieważ to jest stosowane do wagi człowieka 8-12 można brać dziennie profilaktycznie ( mogę się mylić, przeczytaj ulotkę ) tez słyszałem że po 25-30 są jazdy :)
 

iLyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
124
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
Tanie halucynacje dla młodego pokolenia :) dziwi mnie wypowiedź wcześniejszej osoby że miała takie halucynacje po mniej niż 10 tabletkach trochę to chyba naciągnę ponieważ to jest stosowane do wagi człowieka 8-12 można brać dziennie profilaktycznie ( mogę się mylić, przeczytaj ulotkę ) tez słyszałem że po 25-30 są jazdy :)

normalne halucynacje praktycznie w ogóle po dxm nie występują (ew. naprawdę duże dawki). profilaktycznie można przyjąć do 4-6 dziennie w ściślej opisanych na ulotce odstępach czasowych. Btw. lekką jazdę można mieć po dawce 5 tabletek wziętych na raz. Później co 5 to lvl up ;p

Swoją drogą, nie rozumiem rozgraniczenia narkotyków na te dla młodego pokolenia i na te dla starego pokolenia. Każdy ćpa co lubi. Ale że tanie, to na pewno + ;]
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Gdańsk
Jakość produktu jest wprost proporcjonalna do ceny produktu(Czyli im droższe tym lepsza jakość) ;P
 

ciigarette

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja osatnio wziełam 20 ale nic mi nie było za bardzo : D
ale 2 miesiące temu wziełam 30 małam takie akcje że szok . : nie polecam . Bałam się zamknąć oczy jak szłam spac bo wydawało mi się że umieram w głowie tak mi się kreciło że szok . A jak zasypiałam to nic innego nie widziałam tylko białe tło . :) Wiec nie radze. Może fajne jest to uczucie ale najgorsze jest to drapanie i szczypanie na całym ciele :|

1_5845a781ae25.jpg
 

AmericanAlice

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Po dxm nie ma sie halucynacji,tylko CEV'y i OEV'y(halucynacje maja niektorzy przy 4 plateau, lub przy sigmie) halucynacji sie NIe odroznia od rzeczywistosci.

Na swędzenie polecam aviomarin :)3-5 tabletek na opakowanie acodinu :)

az tyle? mi zawsze starczal 1 lub wogule. aviomarin zmienia typ odczuc po dxm, poteguje oev'y

pozdrawiam
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Nie warto się faszerować lekami, bo to bardzo niszczy organizm. Raz próbowałam i więcej nie wezmę tego. Tak pozatym, to leki służą do leczenia, a nie do 'ćpania'.

Pozdrawiam serdecznie,
 

ciigarette

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
No nie warto mieszać acodinów z innymi lekami . ! bo to żałosne
i nie bierzcie tego bo skończy się źle . ja brałam i wylądowałam w sylwestra w szpitalu i płukali mi żołądek ;/ masakra!!!!!!!!!!!!
nie breć tego!
to największy koszmar! :bag:
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Jest bez recepty, a w jakim celu pytasz?
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
nie chciała się zbłaźnić w aptece, pewnie na 18 sobie zamierza łyknąć
 

P.M.

Neurotyczka
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
718
Punkty reakcji
30
Być może. Oby się w porę opamiętała, jeżeli oczywiście ma złe zamiary.
 

ciigarette

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
aA mam pytanie czy jest cos po vicodinie ;> ? Czy ma sie takie jazdy jak po acodinie ?
Ciekawe.... !!
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Nie. Poza tym nie śmieć w tym temacie :p
 

dada100

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Rzeszów
mam pytanie -co jest dobre na początek i gdzie to można kupić ?dotąd paliłam maryśke i brałam eske i chce spróbować czegoś więcej.z góry dzięki za odpowiedzi
 

melostupro

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
133
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Springfield
dawka śmiertelna to coś około 20 mg\kg m.c.
nie zamierzam spróbowac, ale brzmi ciekawie jako obiekt badan i doświadczeń ;D

ile czasu po zażyciu zaczyna działac?
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
10-60 min, w zależności od "pustości" żołądka oraz indywidualnych uwarunkowań osobniczych, czyli tempa przemiany materii i aktywności enzymu CYP2D6.
 
Do góry