A6W opinie efekty

activeq

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2013
Posty
22
Punkty reakcji
0
Mnie po a6w strasznie bolały plecy. Tzn podczas ćwiczeń. No i zazwyczaj jest tak że przez pierwsze kilka dni daje się rade, ale w pewnym momencie przychodzi ściana i ciężko iść dalej zgodnie z rozpiską. No ale powodzenia!
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Ja mam słuchawki na uszach, nie katuję domowników moją muzyką tym bardziej, że dzielę pokój z bratem. Eeee macan do mamy tak bym nie powiedział :p Ale jak ktoś coś do mnie mówi to ja do niego "i tak cie nie słyszę".
A ja mam coś takiego, że w różnych dniach ćwiczeń niektóre bardziej mnie męczą a drugie wykonuję z lekkością, a za parę dni jest na odwrót te co były dla mnie lekkie muszę się ostro spinać żeby wykonać ileś tam powtórzeń.
 
M

MacaN

Guest
grzechuu1990 napisał:
Eeee macan do mamy tak bym nie powiedział
Jak, wyjdź z pokoju bo trenuję ? ;)


activeq napisał:
Mnie po a6w strasznie bolały plecy. Tzn podczas ćwiczeń. No i zazwyczaj jest tak że przez pierwsze kilka dni daje się rade, ale w pewnym momencie przychodzi ściana i ciężko iść dalej zgodnie z rozpiską. No ale powodzenia!
Trza było na kocu wykonywać i karku do góry nie cięgnąć łapami jak plecy nie idą to ciała za głowę nie podniesiesz, tylko uszkodzisz ;)
 
M

MacaN

Guest
zawsze możesz dodać Mamo... No czego chcesz to chyba poprawne stylistycznie zdanie, prawda ?
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Ja niestety nie dokończyłem mojej szóstki :( z powodu braku czasu (i sił). Został mi tydzień do ukończenia całego treningu, ale cóż zrobić. Po tych pięciu tygodniach widzę dużą różnicę w porównaniu z tym co było przedtem. Wzmocniły mi się mięśnie brzucha, teraz jeszcze biegam sobie po drabinach i spalił mi się tłuszcz co optycznie polepszyło efekt. Jak się trochę ogarnę, to jeszcze spróbuję kiedyś wykonać od początku do końca cały cykl ćwiczeń. Pozdro ^_^
 
K

kargin

Guest
U mnie żadnego szału nie było - teraz basen i siłownia. Chodzę 3 razy na tydzień do GoldsGym - w zasadzie cała nadwaga stracona, ale przede wszystkim znacznie lepsze samopoczucie. Czuję się zdrowo, mam dużo siły i jakoś mam więcej chęci do życia. Fakt, że na tej siłowni panuje świetny klimat, również ma swoje znaczenie.
 
Do góry