A Ty jesteś IN?

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Oferta ofertą ale opinie nie są zbyt przychylne dla firmy INEA (przynajmniej jeżeli chodzi o moje okolice - miasto Września).
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Opinia opinią, nie każdemu wszystko pasuje. Mam znajomych w Wielkopolsce, którzy akurat chwalą sobie ich. Wszystko zależy od człowieka, nikt jeszcze nie zrobił tak aby wszystkim dogodzić.
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
nierannyptaszek napisał:
Opinia opinią, nie każdemu wszystko pasuje. Mam znajomych w Wielkopolsce, którzy akurat chwalą sobie ich. Wszystko zależy od człowieka, nikt jeszcze nie zrobił tak aby wszystkim dogodzić.
Stąd nawias do mojej wypowiedzi - być może w innych rejonach jest lepiej ;) Sam miałem być ich klientem i z takim zamiarem poszedłem kiedyś do biura obsługi które w moim mieście (Września) było czynne tylko jeden dzień w tygodniu - niestety kolejka niezadowolonych klientów była taka że nowy klient nie miał szansy się dopchać... Nikt jeszcze nie zrobił tak żeby wszystkim dogodzić ale jak coś nie działa to znaczy że nie działa :)
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Nie działa? Aż z ciekawości napisałem do tych znajomych na fejsie, piszą, ze u nich hula. Więc nie wiem skąd masz informacje jakoby inea nie działała ;)
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
nierannyptaszek napisał:
Nie działa? Aż z ciekawości napisałem do tych znajomych na fejsie, piszą, ze u nich hula. Więc nie wiem skąd masz informacje jakoby inea nie działała ;)
Mam łącze internetowe z Inei od 3 lat i naprawdę nie mogę na nic narzekać, nie wiem za to jak jest z telefonią w tej sieci, tym bardziej, że mnie cały czas namawiają do przejścia do ich sieci.
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
nierannyptaszek napisał:
Nie działa? Aż z ciekawości napisałem do tych znajomych na fejsie, piszą, ze u nich hula. Więc nie wiem skąd masz informacje jakoby inea nie działała ;)
Ja nie muszę nigdzie pisać - wystarczy że pójdę do pracy bo mój szef, który siedzi biuro obok, poszukuje właśnie nowego dostawcy usług ponieważ jest na okresie wypowiedzenia :D Można powiedzieć że informacje z pierwszej ręki ;)
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
samba_mamba napisał:
U moich też działa. Może kwestia zgłoszenia i sprawdzenia czy wszystko ok?
Myślę że każdy od tego zaczyna ;)
Opierając się o opinie znajomych mógłbym porównać internet od INEA do Neostrady na łączu analogowym której byłem kiedyś (nie)szczęśliwym posiadaczem. Gdyby mi się teraz ktoś zapytał czy to działało to odpowiedziałbym że tak ale z jakością i szybkością transferu bywało różnie ;) Trzeba też wziąć pod uwagę jak kto ten internet użytkuje - gierki na facebooku i przeglądanie forum to nie to samo co rozmowy na skype czy wymiana plików. W tym pierwszym przypadku użytkownik może nawet nie wiedzieć że to za co zapłacił nie do końca działa tak jak w umowie...
 
N

nianiaSweet

Guest
dbx napisał:
Oferta ofertą ale opinie nie są zbyt przychylne dla firmy INEA (przynajmniej jeżeli chodzi o moje okolice - miasto Września).
nie wiem jakie argumenty przemawiają na nie, ale mi wystarczy do wystawienia pozytywnej opinii ich oferta, najdroższy pakiet kosztuje jedynie 99.90 https://www.inea.pl/oferta/dla-ciebie/telewizja-internetja płacę za skromniejszą ofertę o 50 zł więcej, wiec na pewno skorzystałabym z Inei gdyby byli dostępni w warszawie.
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Jeżeli sama oferta wystarcza Ci do wystawiania pozytywnych opinii to raczej nie mamy o czym dyskutować ;) ...druga sprawa że kwota którą podajesz obowiązuje tylko przez pierwsze trzy miesiące.
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Nie no, jasne, że patrzy się również na jakość sygnału i stabilność w praktyce, patrząc jednak na samą ofertę mogę ją uznać za ciekawą i uznaję. :)
 
N

nianiaSweet

Guest
każdy może mieć własne zdanie, ja mam porównanie bo place więcej za skromniejszy pakiet, w Inei miałabym za mniejsze pieniadze więcej, wiec dla mnie to korzystniejsza oferta.
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
nianiaSweet napisał:
każdy może mieć własne zdanie, ja mam porównanie bo place więcej za skromniejszy pakiet, w Inei miałabym za mniejsze pieniadze więcej, wiec dla mnie to korzystniejsza oferta.
...z tym że to Twoja oferta jest po prostu kiepska a niekoniecznie tamta taka super ;) ...i też mam porównanie :)
 
N

nianiaSweet

Guest
porównuje pomiędzy oferta którą obecnie mam a ofertę Inei, więc wiem która jest korzystniejsza z mojego punktu wiedzenia, gdybym mogła to na pewno bym ją wymieniła na to co dla mnie korzystniejsze.
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Moja siostra też korzysta z ich usług i naprawdę sobie chwali. Ma internet razem z telewizją i telefonem. Szkoda tylko że nie maja zasięgu na całą Polskę. Na pewno więcej osób by skorzystało.
 
N

nianiaSweet

Guest
no ja z internetu dowiedziałam się, ze istnieje taki operator, ucieszyłam sie ze bedzie to jakaś atrakcyjna oferta, a poźniej doczytałam że oferta nie obejmuje całej polski niestety.
 

Gangeska167

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
INEA promuje się tak, i to nie tylko w Poznaniu, widziałam tez w wielu innych miejscach Polski. Ale chyba odnoszą sukces reklamowy, skoro wszyscy tacy zaintrygowani ;)
 

BetMan

Zbanowany
Dołączył
29 Grudzień 2021
Posty
119
Punkty reakcji
14
INEA, na dzień dzisiejszy jeden z gorszych dostawców Internetu w Poznaniu, chyba dlatego że są prawie monopolistą...
 
Do góry