A Ty jesteś IN?

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
O co to chodzi z tym byciem IN u Was? Wpadłam na chwilę do Poznania i gdzie nie jadę to mi się rzucają w oczy plakaty. To jakaś poznańska akcja?
Just curious, bo mi to nie daje spokoju, a taksówkarz nie umiał mi powiedzieć. :D
 

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
Nie widziałem tego a jestem w Poznaniu dość często. Od kiedy to wisi?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Nie mam pojęcia od kiedy, bo w Poznaniu bywam przejazdem. Ale - jak by nie patrzeć - w oko wpada. Dlatego moje pytanie. :)
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Widziałem wczoraj u siebie w mieście - prawdopodobnie INEA coś szykuje bo kolorystycznie by pasowało :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Chodziło mi o coś takiego. Machnęłam fotę wczoraj. Kojarzycie?

30k95k2.jpg
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Widziałem podobne plakaty, ale nie wiem do końca o z tym przedsięwzięciem chodzi. Pewnie za jakiś czas wyjdzie o co biega.
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
Tylko pamiętajcie żeby zamawiać u przedstawiciela albo zarzucić telefonicznie przynętę to sami zadzwonią z lepszą ofertą ;) Te oficjalne ceny są zawsze z dupy wzięte ...
 

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
dbx napisał:
Tylko pamiętajcie żeby zamawiać u przedstawiciela albo zarzucić telefonicznie przynętę to sami zadzwonią z lepszą ofertą ;) Te oficjalne ceny są zawsze z d*py wzięte ...
tak, ale to piszesz o przedłużaniu umowy. Nie spotkałem się by dane warunki promocyjne były negocjowalne.
 

dbx

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2012
Posty
156
Punkty reakcji
6
Wiek
40
Miasto
WLKP
gjanicki napisał:
Tylko pamiętajcie żeby zamawiać u przedstawiciela albo zarzucić telefonicznie przynętę to sami zadzwonią z lepszą ofertą ;) Te oficjalne ceny są zawsze z d*py wzięte ...
tak, ale to piszesz o przedłużaniu umowy. Nie spotkałem się by dane warunki promocyjne były negocjowalne.
Przez telefon może i nie są negocjowalne, dla nowych użytkowników, ale u przedstawicieli na bank można negocjować (cena już z góry jest niższa więc nawet jak ktoś nie umie gadać to i tak jest taniej). A jak chcesz przedłużyć to dzwonisz i mówisz że chcesz przejść do konkurencji - jak nie zostaniesz przełączony od razu do jakiegoś działu utrzymania klienta to w ciągu miesiąca do Ciebie zadzwonią sami :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
nianiaSweet napisał:
rzeczywiście ofertę mają bardzo fajną, ale są dsotępni póki co w Poznaniu, czy wiecie czy planuja ekspansję na rynek warszawski?
Tego nie wiem, ale z tego co widziałam, mają na stronie formularz do sprawdzania zasięgu. Wrzucasz adres i dostajesz info, czy łapiesz się na ofertę czy nie.
 
N

nianiaSweet

Guest
o to nie wiedziałam że w taki sposób mozna sprawdzić czy łapiemy się w zasięgu inei, ale pomysł fajny.
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
No ja sprawdziłem i niestety nie łapie mnie ich oferta, a szkoda bo spodobała mi się. Nie wiadomo czy będzie bardziej dostępna dla innych? Bo na razie jest chyba lokalnie z tego co widzę.
 
N

nianiaSweet

Guest
póki co to tylko oferta dla Poznania i Kutna, ciekawe czy poszerzą ofertę na cały kraj bo oferta jest naprawdę atrakcyjna.
 

Anwalar

Bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2015
Posty
159
Punkty reakcji
33
Po prostu INEA ze zwykłego sprzedawcy internetu, rozszerzyli swoją ofertę na telefony.
 
Do góry