A może by tak..jakiś Pan się skusił?

julietehumbert

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
To jak już się ktoś skusił na temat to pociągnijmy dalej. Poszukiwana osoba do rozmowy, najchętniej drogą e-mailową. Wiem, że wątków parę było ale nie zamierzam nikomu nikogo podkradać..Chętnie poznam ciekawą duszę, spragnioną nowych doznań. Nie, nie chodzi mi o e-seks czy jakieś sexcam ☺ Szukam Pana, najętniej starszego bo tacy są najbardziej doświadczeni życiowo. Nie wykluczam jednak, że ktoś młodszy nie zakręci moim wirtualnym światem tak, że nie będziemy mogli oderwać się od klawiatury. Tematów tysiące, od muzyki i ulubionej książki poczynając a kończąc na religii. Jak dodam, że o seksie i pikantniejszych tematach też chętnie wymienię się poglądami to może nikogo nie wystraszę, więc tak, o seksie też zamierzam rozmawiać. Dodam, że mimo młodego wieku sporo już mam na swojej głowie. Tak więc obiecuję, że nikogo nie zanudzę...a wręcz przeciwnie. Ze swoim młodym ale świeżym i racjonalnym umysłem jestem zaprzyjaźniona więc póki co e-maila nie podaje. Zainteresowany? Odezwij się tu i napisz coś co mnie zauroczy a na pewno odwdzięczę się adresem ☺
 

Zawsze

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
51
Punkty reakcji
0
Witaj. Nie wiem czy zainteresuje cię moja osoba w kilku zdaniach bo na to potrzeba więcej czasu ;) ale próbujemy :) mam 28lat mieszkam w Anglii, tutaj pracuje itp. Od dawna również szukam kogoś z kim mógłbym po prostu porozmawiać tak o wszystkim i o niczym. Mimo tego że mam znajomych, rodzinę itd. Czuję się bardzo samotny. Jeśli chciała byś porozmawiać to odezwij się proszę. Pozdrawiam
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Myśle ze po ponad roku w koncu sobie kogos znalazła :p Szczerze powiedziawszy to pewnie miała wysyp chłopów i już jej tu nie ma xd
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Przecież to ON a nie ONA ... to po pierwsze a po drugie ten sposób naciągactwa odziwo jeszcze hula. Aż dziwne że tylu łosi w tym kraju żyje.
Zaraz będzie chciał na bilet w Bitcoinach albo przez Western Union no bo przecież chce przyjechać, nie??? :D :D BB)
30-stu "chłopaków do wzięcia" typu Bandziorek x 80zł PKP = jest z czego pochlac :)
 
Do góry