7 minut dziennie, 3 razy w tygodniu

D

dMn.S

Guest
Witajcie serdecznie, chciałbym Wam zaprezentować nowy program, który pomaga w odchudzaniu / poprawieniu kondycji lub przypakowaniu ;). Nie wiem czy słyszeliście o 7 minutowym treningu, który został założony przez Joela i Chrisa - jeden z nich to kulturysta, a drugi mistrz świata w Taekwondo (który wyszkolił również 5 innych mistrzów). Przygotowali oni program, gdzie ćwicząc 7 minut dziennie i 3 razy w tygodniu (po treningu 1 dzień odpoczynku) można schudnąć, można poprawić kondycję, albo jak w moim przypadku - zacząć wreszcie tyć. Są trzy opcje do wyboru.

W programie tym wypełniamy swój profil fitness: waga, wzrost i inne dane (ankieta), na której podstawie dobierany jest nam poziom treningów. Dla kogoś kto nie ma pieniędzy na siłownię, można spokojnie wybrać ćwiczenia bez przyrządów i robić to całkowicie w domu. Mamy do tego monitor jedzenia, czyli ustalanie własnej diety, zdrowe przepisy, monitor wagi czy aktywności.

Płacimy za to miesięczny abonament, w wysokości 30 zł. Na pewno tych samych filmików w necie nie znajdziecie ;). Naprawdę niezły program. Wszystkich niedowiarków odsyłam do poczytania o tym i na webinary, które odbywają się codziennie o 20.30. Dla chętnych, służę pomocą.

!! Mogę zrobić jedno, darmowe konto np. na 1 dzień, aby osoba chętna zobaczyła przed zakupem jak to wszystko funkcjonuje. Dla zdecydowanych podaje link partnerski - TUTAJ, Wy nic nie tracicie, a możecie zyskać moje pełne wsparcie ;).

Chcesz konto? Masz pytania, pisz w komentarzach lub na mail: damian.slonski@yahoo.pl. Możesz skontaktować się także przez skype: ohtar.damian. Ostatnią opcję polecam szczególnie ;).
 
Do góry