52 książki

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Akcja ma na celu przeczytanie w ciągu roku co najmniej 52 książek, czyli średnio książka na tydzień. Słyszeliście o tym? Próbowaliście albo zamierzacie podjąć takie wyzwanie?

Zauważyłam, że sporo osób bierze w tym udział, na fb jest grupa, w której ponad 60 tysięcy osób zadeklarowało wzięcie udziału.
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Właśnie się zapisałam. Myślę, że to naprawdę godna uwagi akcja. Im więcej czytasz, tym więcej dostrzegasz. Nie wspomnę już o kulturze czytania, czy wzrokowym wyłapywaniu nowych słów. Sama poznałam ostatnio nowe słowo podczas lektury Dziewczyny z pociągu.

Polecam.
 
A

alfabeta11

Guest
Nawet nie 52. Ciężko jest czytać tyle kiedy ma się inne zajęcia itp. Ważne, żeby w ogóle czytać. Chociaż ze dwie w miesiącu.

Nie mniej, podziwiam osoby, które podołają temu wyzwaniu :)
 

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Ilusia napisał:
Delilaah, dnia 20 Lip 2016 - 12:48, napisał: Właśnie się zapisałam. A liczyłaś może, ile już przeczytałaś w tym roku? Delilaah, dnia 20 Lip 2016 - 12:48, napisał: Sama poznałam ostatnio nowe słowo podczas lektury Dziewczyny z pociągu. O, jakie? :)
W tym roku dopiero 2 książki przeczytałam. Słaby wynik, ale nowa praca, brak czasu, brak chęci jak było zimno i ciemno. Dodam je z pewnością na grupę na dniach.

Semafor. Naprawdę trudno w to uwierzyć, ale nie słyszałam wcześniej tego słowa. Rzadko pociągami jeździłam najwidoczniej.
 
W

wiki9969

Guest
A ja podejmuję wyzwanie. :) I mam zamiar liczyć od teraz do końca roku. :)

Zaczynam:

1. Mariusz Zielke -Twardzielka. :)
 
Do góry