50zł dla Ciebie na start, FOREX

fhtek

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witaj,

Wypróbuj swoich sił jako Makler.. 50zł na dla Ciebie...na dobry start!

Link do rejestracji darmowego konta z premią 50zł na start poniżej:
http://forex2.websinfo.pl

Pozdrawiam
Tomek
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
lol, 50zł na forex?? minimum 10000zł potrzeba żeby coś osiągnąć, poleciałeś kolego ładnie, naprawde świetna promocja.
 

RysiuWillHelp

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
1
Tak naprawdę nie trzeba aż 10000zł. Ale ze 2 tysiące rzeczywiście by się przydały, żeby odpowiednio zarządzać kapitałem. Choć to i tak zależy od strategii i wielkości lota. Ta promocja w Plus500 to typowy wabik, żeby przyciągnąć klienta który później dopłaci.. Za 50zł można tam otworzyć conajwyżej jedną pozycję za wszystko i to nie każdą, a dźwignia duża więc można stracić w kilka minut. Żeby cokolwiek "ugrać" na foreksie trzeba być mocnym w Analizie technicznej, wyzbyć się emocji i z determinacją trzymać się swojej strategii.

Generalnie platforma plus500 jest słaba. Nawet do zabawy z kontem demo lepiej poszukać poważniejszego brokera.
 

mikel10

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
86
Punkty reakcji
0
Tak naprawdę nie trzeba aż 10000zł. Ale ze 2 tysiące rzeczywiście by się przydały, żeby odpowiednio zarządzać kapitałem. Choć to i tak zależy od strategii i wielkości lota. Ta promocja w Plus500 to typowy wabik, żeby przyciągnąć klienta który później dopłaci.. Za 50zł można tam otworzyć conajwyżej jedną pozycję za wszystko i to nie każdą, a dźwignia duża więc można stracić w kilka minut. Żeby cokolwiek "ugrać" na foreksie trzeba być mocnym w Analizie technicznej, wyzbyć się emocji i z determinacją trzymać się swojej strategii.

Generalnie platforma plus500 jest słaba. Nawet do zabawy z kontem demo lepiej poszukać poważniejszego brokera.

Może rozwiń temat i napisz dlaczego uważasz że Plus500 jest słabą platformą?
Gram na różnych i akurat Plus500 uważam za bardzo przyjazną użytkownikowi.

Konto demo jest definitywnie warte polecenia. A co do bonusu 50 pln? No cóż, ja ze swoich 50 w 3 dni zrobiłem 114. Nie jest to jakiś majątek, ale do ćwiczeń, dla kogoś kto nie chce ryzykować swoich pieniędzy jest to świetna rzecz dzięki której możesz poczuć jak to jest grać naprawdę...

Definitywnie polecam dla początkujących.

Jeśli ktoś chciałby więcej informacji na temat Plus500 polecam artykuł TUTAJ.

Pozdrawiam,




lol, 50zł na forex?? minimum 10000zł potrzeba żeby coś osiągnąć, poleciałeś kolego ładnie, naprawde świetna promocja.

A o dźwigni kolego słyszałeś?
 
Do góry