50 dowodów że pandemia jest oszustwem!

antn780

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2020
Posty
5
Punkty reakcji
5
Widzę coraz więcej ludzi, którzy zaczynają uświadamiać sobie prawdę. Politycy straszyli nas wirusem, którego śmiertelność miała wynosić nawet 10%. Po kilku miesiącach, gdy koronawirus został dogłębnie przebadany okazuje się, że zostaliśmy okłamani, a koronawirus wcale nie jest taki groźny.
Wiem, że niektórzy ludzie z poczucia obowiązku pilnie przestrzegają zaleceń politykówi i to, co piszę może im się wydawać szokujące, ale to sama prawda poparta opiniami wybitnych lekarzy i wirusologów.
Wszystkie ciekawostki i linki źródłowe do nich znajdziesz na stronie http://GlobAwake.org
Proszę wejdźcie na tę stronę i przeczytajcie cały artykuł o pandemii i o tym, co następnego się szykuje (a nie będzie to przyjemne).

50 dowodów że pandemia jest oszustwem:

1. Nowe badanie serologiczne przeprowadzone w hrabstwie Santa Clara w Kalifornii przez Uniwersytet Stanforda wykryło przeciwciała u 50 do 85 razy większej liczby osób, niż wcześniej szacowano. To wskazuje na śmiertelność COVID-19 w granicach od 0,12% do 0,2%, lub nawet mniej (śmiertelność porównywalna do ciężkiej grypy). Według byłego izraelskiego ministra zdrowia, profesora Yorama Lassa, nowy wirus korony jest mniej niebezpieczny niż grypa, a godziny policyjne zabiły więcej ludzi niż wirus.
2, Wielka Brytania usunęła COVID-19 z listy niebezpiecznych chorób zakaźnych, ponieważ ogólny wskaźnik umieralności jest „ogólnie niski”.
3, W nowym arkuszu informacyjnym WHO pisze, że zgodnie z obecną wiedzą COVID-19 rozprzestrzenia się wolniej niż grypa (o około 50%), oraz że bezobjawowe przenoszenie COVID-19 jest znacznie niższe niż w przypadku grypy.
4. Model z Imperial College London przewidywał od 250 000 do 500 000 zgonów „przez” COVID-19 dla Wielkiej Brytanii. Jednak autorzy badania przyznali teraz, że wiele z tych zgonów nie jest dodatkowych, ale są częścią normalnej rocznej umieralności w Wielkiej Brytanii wynoszącej 600 000 osób rocznie.
5. Wiele doniesień medialnych o młodych i zdrowych ludziach umierających na COVID-19 okazało się fałszywymi: wielu z tych młodych ludzi albo nie zmarło z powodu COVID-19 i byli już poważnie chorzy (np. z powodu niezdiagnozowanej białaczki), albo w rzeczywistości mieli 109 zamiast 9 lat.
6. Jak zauważają dwaj profesorowie Ioannidis i Bhakdi, kraje jak Korea Południowa i Japonia, które nie wprowadziły zaostrzeń dla obywateli, doświadczyły niemal zerowej śmiertelności związanej z COVID-19, podczas gdy statek wycieczkowy Diamond Princess miał ekstrapolowaną śmiertelność, tj. na poziomie lub poniżej poziomu sezonowej grypy lub silnego przeziębienia.
7. Wiele klinik w Europie i USA pozostało silnie niewykorzystanych lub prawie pustych podczas szczytu COVID-19, a w niektórych przypadkach musiano odsyłać personel do domu. Liczne operacje i terapie zostały anulowane, w tym niektóre przeszczepy narządów i badania przesiewowe w kierunku raka.
8. Brytyjski Guardian przytacza badania, zgodnie z którymi zanieczyszczenie powietrza może być „kluczowym czynnikiem” przyczyniającym się do śmierci z COVID-19. Na przykład 80% zgonów w czterech krajach miało miejsce w najbardziej zanieczyszczonych regionach (w tym w Lombardii i Madrycie). Zobacz mapę zanieczyszczenia na stronie źródłowej.
9. Nawet 50% wszystkich dodatkowych zgonów mogło być spowodowane nie przez COVID-19, ale przez skutki wprowadzonych restrykcji, panikę i strach. Na przykład leczenie zawałów serca i udarów mózgu zmniejszyło się nawet o 60%, ponieważ wielu pacjentów nie odważyło się już pójść do szpitala.
10. Szpitalna lekarz z hiszpańskiego miasta Malaga pisze na Twitterze, że ludzie częściej umierają na skutek paniki i zapaści systemu niż na wirusa. Ogromna ilość ludzi, którzy napływają do szpitala z przeziębieniem, grypą i ewentualnie z COVID-19 doprowadziła do załamania się procedur. Nowe danej z Wielkiej Brytanii pokazują, że obecnie około 2000 osób tygodniowo umiera w domu nie z powodu COVID-19, ale ponieważ nie mogą lub nie chcą korzystać z systemu opieki zdrowotnej. Są to głównie pacjenci z nagłymi przypadkami jak zawał serca czy udar, a także osoby przewlekle chore. Naukowcy z Austrii doszli do wniosku, że w marcu zmarło tam więcej osób z powodu nieleczonych zawałów serca, niż z powodu COVID-19.
11. Jeśli chodzi o sytuację we Włoszech: większość mediów błędnie informuje, że we Włoszech dochodzi do 800 zgonów z powodu korona-wirusa dziennie. W rzeczywistości prezydent włoskiej ochrony cywilnej podkreśla, że zgony są „z koronawirusem, a nie z powodu koronawirusa”. Innymi słowy, osoby te zmarły i dodatkowo zostały pozytywnie przetestowane.
12. Organizacje charytatywne ostrzegają, że „znacznie więcej ludzi” umrze z wyniku restrykcji ekonomicznych podjętych z powody pandemii, niż z samego COVID-19. Prognozy przewidują teraz, że od 35 do 65 milionów ludzi popadnie w absolutną biedę, a wielu z nich grozi głód.
13. W 2019 r. badanie WHO pokazało, że “jest niewiele lub nawet w ogóle nie ma dowodów naukowych” na skuteczność takich środków, jak „dystans społeczny”, ograniczenia podróży czy blokady. Nie ma również dowodów naukowych na skuteczność maseczek na twarz u osób zdrowych lub bezobjawowych. Wręcz przeciwnie, eksperci ostrzegają, że takie maski utrudniają normalne oddychanie i mogą stać się “źródłem rozprzestrzeniania się zarazków“.
14. Politycy nie przestrzegają nakazów noszenia maseczek, które sami wprowadzili. Wyciekł film, na którym prezydent Niemiec ściąga maskę zaraz gdy kamera zostaje wyłączona. Zobacz film na GlobAwake.org
15. Producent zestawu testowego COVID-19 stwierdza, że powinien on być wykorzystywany wyłącznie do celów badawczych, a nie do zastosowań diagnostycznych, ponieważ nie został jeszcze klinicznie zatwierdzony.
16. Twórca tego testu, Kary Mullis, laureat nagrody Nobla, stwierdził, że test RT-PCR absolutnie nie nadaje się do wykrywania wirusów, bo nie jest testem specyficznym, tylko wskazuje na obecność pewnej sekwencji białek, która może pojawić się w organizmie w bardzo różnych okolicznościach np. w zakażeniu chlamydiami, mykoplazmą, grypą lub innym wirusem.
17. Na zlecenie prezydenta Tanzanii – Johna Magufuli, przeprowadzono testy na obecność koronawirusa na kozach oraz owocach papai. Okazało się, że zarówno kozy, jak i owoce otrzymały pozytywne wyniki testu!
18. Test na koronawirusa nie daje wyników binarnych (pozytywny lub negatywny), ale wynik z pewnego continuum. Każdy test wychodzi w pewnym stopniu pozytywny i negatywny jednocześnie, a tylko od polityków zależy gdzie postawią granicę. W różnych krajach te standardy są różne. Laboratoria badawcze mogą dowolnie manipulować czułością testu i w ten sposób otrzymać na zamówienie taką liczbę zakażonych, jaka jest im potrzebna.
19. Aż 80% pozytywnych wyników tego testu to wyniki fałszywie pozytywne. Oznacza to, że jeśli w telewizji słyszymy, że zakażonych jest 10 tys. osób, to tak naprawdę może ich być tylko 2 tys.!
20. Obserwowany szybki wzrost nowych infekcji wynika prawie wyłącznie z faktu, że liczba testów gwałtownie wzrosła w czasie (zobacz wykres na stronie źródłowej). Tak więc w rzeczywistości nigdy nie nastąpiło wykładnicze rozprzestrzenianie się koronawirusa. Podane liczby dotyczące nowych infekcji ukrywają fakt, że liczba nowych infekcji spada od około początku lub połowy marca.


Więcej dowodów oraz zdjęcia, filmy i wykresy zobacz na stronie http://GlobAwake.org

Wiem, że trudno w to wszystko uwierzyć, skoro w telewizji od miesięcy słyszymy zupełnie inną wersję, ale zastanówcie się, komu powinniśmy bardziej ufać - politykom, czy naukowcom i lekarzom? Proszę nie dajmy się nabierać politykom. Kopiujcie i przeklejajcie ten tekst wszędzie gdzie się da i wysyłajcie znajomym. Przeczytajcie cały artykuł na GlobAwake.org
Jeśli się nie obudzimy, politycy nigdy nie przestaną wykorzystywać naszej niewiedzy i naiwności, a na jesień zorganizują nam jeszcze większą epidemię strachu i jeszcze więcej ludzi umrze z powodu kryzysu i niewydolności szpitali!
 

antn780

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2020
Posty
5
Punkty reakcji
5
21. Dyrektor Departamentu Zdrowia w Illinois potwierdził, że nawet śmiertelnie chore osoby, które wyraźnie umierają z innej przyczyny, ale które wykazują pozytywny wynik testu na obecność nowego koronawirusa przed lub po śmierci, są rejestrowane jako zgony z powodu COVID-19.
22, Według ujawnionego protokołu austriackiej grupy zadaniowej do spraw koronawirusa, kanclerz Kurz domagał się w marcu, aby ludność „bardziej bała się” infekcji lub śmierci rodziców lub dziadków. Dokument strategiczny niemieckiego Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, który również ujrzał światło dzienne, wzywa do prowadzenia kampanii strachu psychologicznego, którą rzeczywiście wdrożyli politycy i media.
23. Szwajcarski rząd twierdził że sytuacja w południowej Szwajcarii czyli bezpośrednio przy Włochach jest dramatyczna ale miejscowi lekarze zaprzeczyli – sytuacja nie jest w żadnym przypadku dramatyczna.
24. W internecie pojawiła się akcja pod tagiem #filmyourhospital, gdzie ludzie z całego świata, nagrywają szpitale w swojej okolicy. Okazuje się, że są one puste jak nigdy!
25. Wielu seniorom w szwedzkich domach opieki zamiast leczenia COVID-19 podawany jest paliatywny koktajl z morfina, która hamuje oddychanie i prowadzi do śmierci – pisze tvp.info. To aktywna eutanazja – wskazuje prof. geriatrii Yngve Gustafson.
26. Zdaniem naukowców koronawirus SARS-CoV-2 nie mógł powstać naturalnie. Profesor Luc Montagnier, francuski wirusolog, zdobywca nagrody Nobla za odkrycie wirusa HIV, powiedział że po przeprowadzeniu szczegółowych badań uzyskał całkowitą pewność, że wirus powstał w laboratorium.
27. O tym, że pandemia była planowana świadczy też wiele innych przesłanek np. ćwiczenia w zakresie kontroli rozprzestrzeniania się koronawirusa, które zorganizowano w Wuhan na dwa miesiące przed pojawieniem się pierwszych zachorowań.
28. Miesiąc przed wybuchem pandemii Fundacja Billa Gatesa zorganizowała „Event 201″, który był symulacją przebiegu pandemii wirusa, a dokładniej mówiąc – właśnie koronawirusa.
29. Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich dokładnie zobrazowała obecną pandemię - zobacz zdjęcia na stronie.
 

antn780

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2020
Posty
5
Punkty reakcji
5
Czy obejrzeliście już film "Plandemia", który pokazuje, jak nas oszukali?

"Plandemia - indoktornacja" to długo oczekiwany film dokumentalny, który od razu stał się hitem internetu. Tutaj można go obejrzeć z polskim lektorem: https://globawake.org/#plandemia

Wiem, że część Polaków już przejrzała na oczy, ale niestety jest jeszcze wielu, którzy czerpią wiedzę tylko z telewizji i głównych serwisów internetowych i którzy ciągle boją się koronawirusa. Prawie wszyscy Polacy stosują się do nakazu noszenia masek w sklepach, a niektórzy noszą je nawet na ulicy. Jeśli Polacy dalej będą bezgranicznie ufać politykom to będzie po nas...

Wszystkie podane niżej fakty poparte są źródłami, które znajdziecie w tekście lub na stronie z filmem. Zauważcie, że politycy nigdy nie podadzą wam źródeł naukowych, na których opierają swoje decyzje.

Chyba wszyscy pamiętamy wczesne doniesienia o koronawirusie, mówiące o jego śmiertelności wynoszącej 15%. Pamiętamy groźby polityków, mówiące że zarazi się nawet 80% ludzi. Te dane już dawno zostały zdementowane. Już w marcu Wielka Brytania wykreśliła COVID-19 z listy niebezpiecznych chorób zakaźnych, a WHO przyznała, że COVID-19 jest mniej zaraźliwy niż grypa. WHO nigdy nie wprowadziła stanu pandemii. Nie ma na to żadnego oficjalnego dokumentu. Jedynie dyrektor WHO powiedział przed kamerami, że "ten stan można określić jako pandemię", co nie jest prawnie wiążące. Najpoważniejsza na świecie instytucja ds. chorób zakaźnych - amerykańska CDC - określiła śmiertelność COVID-19 na zaledwie 0,26%. Niezależne badania podają jeszcze niższe liczby. Dla porównania, śmiertelność mocnej grypy sezonowej z lat 2017/2018 wynosiła około 0,45%. Rzeczywiste zagrożenie okazało się kilkaset razy mniejsze, niż nam mówili! Restrykcje jednak pozostały. Dlaczego Polacy ciągle dają się nabierać telewizyjnej propagandzie? Czas z tym skończyć! Nie ma żadnej epidemii COVID-19, jest tylko epidemia testów!

1. Czy do wszystkich Polaków dotarła już informacja, że testy stosowane do wykrywania koronawirusa nigdy nie zostały zatwierdzony klinicznie?! Wiosną tłumaczyli nam, że nie było czasu, by sprawdzić ich wiarygodność. Mimo braku potwierdzonych danych, wprowadzili ogromne restrykcje. To jest kompletnie nielogiczne podejście. Od tamtej pory minęło jednak kilka miesięcy. Był czas na uzyskanie atestu dla tych testów. Dlaczego ciągle tego nie zrobili?!
2. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że producent tych testów twierdzi, że nadają się one tylko do badań naukowych i nie powinny być stosowane do wykrywania koronawirusa?!
3. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że Kary Mullis, który wynalazł tę metodę (PCR), za co zresztą dostał Nagrodę Nobla, stanowczo odradzał stosowanie jej do wykrywania wirusa?!
4. Czy wszyscy Polacy wiedzą, że liczba wykrytych przypadków jest zawsze proporcjonalna do liczby wykonanych testów? W czerwcu postanowili masowo przebadać górników i nagle powstała "epidemia" na Śląsku. Co z tego, że górnicy nie mieli żadnych dolegliwości... Prezydent Tanzanii wykonał test na koronawirusa na kozach i owocach papai. Testy wyszły pozytywnie! Nie ma żadnej epidemii, testy są fałszywe!

Na początku sierpnia 1,3 mln ludzi protestowało w Niemczech przeciwko, jak to nazywają, korona-oszustwu. Niemcy to naród, który najlepiej rozumie, jak wygląda faszyzm i totalitaryzm. Oni widzą, co się święci. W Polsce protesty gromadzą najwyżej 6 tysięcy osób. Ta bierność bardzo źle się dla nas skończy. Chiński autorytaryzm to nic, w porównaniu do tego, co nam szykują. Czas się przebudzić i zacząć działać.

Po pierwsze, każdy powinien obejrzeć film "Plandemia - indoktornacja", który w pełni dowodzi, że pandemia jest oszustwem. Tutaj link do filmu i ogromnej liczby innych dowodów.

https://globawake.org/#plandemia

Po drugie, bardzo ważne jest, aby każdy rozumiał, po co nam to korona-oszustwo wprowadzili. A ich plany są naprawdę przerażające. Tutaj można się z nimi zapoznać w wielkim skrócie: https://youtube.com/watch?v=83JWpiY7OV8

Po trzecie, każdy powinien przekazać link do tego filmu jak największej liczbie znajomych i wszystkim członkom rodziny. Od miesięcy walczę o to, by dotrzeć z tą wiedzą do jak największej liczby ludzi. Samemu sobie jednak nie poradzę. To nasza wspólna walka. Proszę o kopiowanie tego tekstu w inne miejsca w internecie. Tylko jeśli będzie nas więcej, damy radę się obronić.
 

kaziuziuta

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Większyc głupot dawno nie czytałem. Znaczy się, prawdą jest to, że testy na COVID nIe do końca są skuteczne, że niezawsze poprawnie wykrywają COVID, ale nie zmienia to faktu, że COVID jest i zabija.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
2 384
Punkty reakcji
63
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Większyc głupot dawno nie czytałem. Znaczy się, prawdą jest to, że testy na COVID nIe do końca są skuteczne, że niezawsze poprawnie wykrywają COVID, ale nie zmienia to faktu, że COVID jest i zabija.
Jest realnie ale jest formom łagodnej grypy .
Atakuje i zabija głównie starsze osoby lub
Osoby które mają inne choroby.
Statystki to potwierdzajom np Google
Pokazało mapę że ilość chorych jest bardzo
Marginalna a ilość osób które umarły
Jest marginalna.
Większość osób nie dotyka ten wirus.
Większość nie ma tej choroby lub szybko z niej
Wychodzi a skrajnym przypadku
Wychodzi z niej po długim czasie i Przeżywa
go poważniej. Ten wirus pokazał że trzeba powrócić do ogłaszania epidemii
Gdy osiągnie wysoki poziom
Umieralności a nie stopień
Osób chorych bo dzisiaj
Każdy wirus szybko zdobywa
Świat i absurdem jest ogłaszanie
Epidemii bo opanował
Świat i zawsze liczył się poziom
Osób które umarły a nie chorych.
Grypa ptasia, świńska, wirus
Korona nie zabijały wielu osób.
Jedynie osoby starsze lub posiadające inne choroby.
Te choroby skutecznie zniszczyły
Gospodarkę.
Ogłaszanie epidemii bez śmiertelności powoduje że co jakiś
Czas będą wracały choroby.
Te epidemie skutecznie rujnują życie
Całego społeczeństwa a szczególnie
Młodym którzy są zwalniani z pracy
A przyszłością czeka je bieda.
Media wykreowały dla zysków że masowo umierają ludzie .
Światowa organizacja zdrowia pomagała tym bez żadnego uzasadnienia kreując zagrożenie
i ignorując dla zysków firm medycznych że ofiar było nie wiele .
Przypadku tych dwóch gryp wystarczyło normalne leczenie a przez histerie medialną
rządu kupowały szczepionki i gwarantowały ich zyski czyli chodzi o ptasią grypę i świńska.
Ta choroba może być tak jak HIV stworzona przez te firmy lub leki na tą chorobe
chronią tą chorobę i osłabiają jej działanie .
Większość tych korporacji pochodzi USA a tym kraju od powstania Izraela
to państwo stało się jego kolonią .
Mediach , Gospodarcze , Listach na najbogatszych i kulturze
dominuje ta grupa i ta grupa stanowi niewielki procent tego kraju a
tych ważnych dla kraju elementów gospodarki dominuje ta grupa.
Ten wirus ma ukryć problemu Izraela i kryzys gospodarczy tego Państwa .
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Ten temat wygląda zasadniczo jak obwieszczenie ("przeczytaj te źródła i przyłącz się do nas"), a nie jak zachęta do dyskusji ;)
Najbezpieczniej chyba zgodzić się z powyższym
Większyc głupot dawno nie czytałem. Znaczy się, prawdą jest to, że testy na COVID nIe do końca są skuteczne, że niezawsze poprawnie wykrywają COVID, ale nie zmienia to faktu, że COVID jest i zabija.
I mówię to, będąc przekonanym, że nie warto iść w lockdowny, zakazy itp. Mając jednak w bliskiej rodzinie parę osób w służbie zdrowia, w tym na oddziale zakaźnym, słyszę co drugi dzień naoczne relacje, które potwierdzają mi: wirus istnieje i zabija. Może być nawet czasem (rzadko ale jednak) groźniejszy niż taka grypa. Pytanie tylko na ile opłaca się zatrzymywać grubą większość z powodu ryzyka dla nielicznych. Oczywiście, można podejść od strony moralnej, że chrońmy tych nielicznych ograniczając wszystkich - ale w takim razie, czemu nie zajęliśmy się równie mocno innymi chorobami, a nawet "przyczynami" (wypadki, alkohol, aborcja, you name it) które były i są i też zagrażają?
 

antn780

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2020
Posty
5
Punkty reakcji
5
Czy naprawdę tak trudno uwierzyć, że politycy kłamią? Przecież nie zdarza się to po raz pierwszy. Każdy dorosły człowiek powinien pamiętać chociażby pandemię świńskiej grypy. Wtedy media też rozsiewały wielką panikę. Były odwołane loty, zakaz organizacji imprez masowych, zamknięte szkoły oraz kwarantanny poszczególnych osób i całych regionów. Według szacunków WHO i CDC zmarło wtedy 284 tys. ludzi. To połowa tego, ile każdego roku umiera na grypę sezonową. Świńska grypa, jak na złość, okazała się wyjątkowo łagodnym szczepem grypy sezonowej. Nie przeszkodziło to jednak Big Pharmie w zarobieniu grubych miliardów na sprzedaży nikomu nie potrzebnych leków i szczepionek. Skoro ludzie tak łatwo dali się nabrać na wymyśloną pandemię świńskiej grypy, to czemu by tego nie powtórzyć, tym razem na większą skalę? Korporacje są prawnie zobowiązane do robienia wszystkiego, co w ich mocy, aby zwiększyć swoje zyski. To właśnie robią i nie można się im dziwić. Dziwić można się tylko ludziom, którzy bezkrytycznie wierzą we wszystko, co zobaczą w telewizji.

Nie ma żadnych dowodów świadczących o wystąpieniu epidemii. Ogólna liczba zgonów w porównaniu do lat poprzednich w niektórych krajach wzrosła, ale można to wytłumaczyć innymi czynnikami niż samą chorobą. W innych krajach liczba zgonów pozostała na stałym poziomie lub, jak w Polsce, nawet zmalała. Osobiste doświadczenia ludzi też nie wskazują, abyśmy częściej chorowali lub aby ludzie wokół nas umierali częściej niż w poprzednich latach. Każdy zna kogoś, kto jest otyły, bo epidemia otyłości jest faktem. Gdyby epidemia COVID-19 była realna, to każdy znałby kogoś, kto zmarł na tę chorobę.

Jedyne, co przekonuje ludzi do istnienia epidemii, poza fałszywymi testami, to dowody anegdotyczne - doniesienia o przepełnionych szpitalach, nagrania ukazujące ciężarówki wywożące trumny lub informacje o śmierci młodych osób i dzieci. Do tego typu dowodów nie można przywiązywać dużej wagi, bo pojedyncze przypadki o niczym nie świadczą. Na zwykłą grypę sezonową ludzie też czasami umierają, a szpitale co roku bywają przepełnione. Ponadto, bardzo wiele z tych medialnych doniesień okazało się kłamstwami. Media zostały przyłapane na używaniu manekinów do zainscenizowania przepełnionych szpitali. Nagrania internautów wyjawiły, że szpitale, które politycy i media określali jako strefę wojny z COVID-19, były w rzeczywistości puste. Wiele doniesień o młodych i zdrowych ludziach umierających na koronawirusa okazało się fałszywymi: wielu z tych młodych ludzi albo nie zmarło z powodu COVID-19 i byli już poważnie chorzy (np. z powodu niezdiagnozowanej białaczki), albo w rzeczywistości mieli 109 zamiast 9 lat.

Zdjęcia i filmy przedstawiające manekiny, puste szpitale i fałszywe trumny można zobaczyć tutaj: https://globawake.org/epidemia-strachu

Rozumiem, że nie każdy jest zdolny, aby przeczytać dłuższy tekst z podanej przeze mnie strony. Dla takich osób, w wielkim skrócie przedstawiam 7 niezaprzeczalnych dowodów, że tzw. pandemia jest niczym innym, jak operacją psychologiczną (PsyOps). Źródła podanych faktów można znaleźć tutaj: justpaste.it/4ow5e

1. Nie jest możliwe, aby wirus pochodził od nietoperza

Według wersji rządowej koronawirus przeskoczył na człowieka, bo pewien Chińczyk zjadł zupkę z nietoperza. Motyw zakażenia człowieka od zwierzęcia często pojawiał się w filmach katastroficznych, dlatego ludzie łatwo w to uwierzyli. Jednak to, co jest możliwe w filmach, niekoniecznie jest możliwe w przyrodzie. Według lekarzy, wirusologów i genetyków oficjalna narracja jest absolutnie fałszywa. Dlaczego? Ponieważ, aby tak się stało, wirus musiałby najpierw przeskoczyć z nietoperza na człowieka. Następnie musiałby się rozmnożyć w komórkach ludzkich, co jest niemożliwe, ponieważ wirus pochodzący od nietoperza jest w pełni dostosowany do komórek nietoperza. Po trzecie, musiałby stać się zaraźliwy. Te trzy kroki zdarzają się w naturze, ale to zajmuje setki lat. Tutaj tego czasu nie było. SARS-CoV-2 pojawił się nagle, znikąd. Według oficjalnej wersji zdarzeń przeskoczył on bezpośrednio z martwego nietoperza na człowieka i natychmiast stał się niezwykle efektywny i zaraźliwy. Według ekspertów jest to absolutnie niemożliwe. Nawet telewizja przestała już powtarzać te bzdury o zupce z nietoperza.


2. Są dowody, że wirus powstał w laboratorium

Profesor Luc Montagnier, francuski wirusolog, zdobywca nagrody Nobla za odkrycie wirusa HIV, powiedział że po przeprowadzeniu szczegółowych badań uzyskał całkowitą pewność, że wirus powstał w laboratorium. Ponadto dowody, że wirus powstawał w laboratoriach, w Karolinie Północnej, Fort Detrick, US Army Research Institute of Infectious Disease oraz w laboratorium w Wuhan. 3,7 mln dolarów wpłynęło z National Institutes of Health w USA do laboratorium w Wuhan. Wiadomo także, że NIAID, departament powiązany z National Institutes of Health, którym zarządza dr. Anthony Fauci, wykonywało w przeszłości eksperymenty na koronawirusach wspólnie z laboratorium w Wuhan. 116 krajów z całego świata domaga się przeprowadzenia międzynarodowego śledztwa w sprawie pochodzenia koronawirusa. Autorem rezolucji są państwa członkowskie Unii Europejskiej, a wsparcie zadeklarowały m.in. kraje afrykańskie, Brazylia, Kanada, Rosja i Japonia.

Fakt, że wirus był modyfikowany w laboratorium nie oznacza automatycznie, że jest on niebezpieczny. Prawdopodobnie celem tego było tylko wywołanie paniki.


3. Fałszowali dane o śmiertelności wirusa

Według najwcześniejszych doniesień śmiertelność koronawirusa miała wynosić 16%. Z czasem media podawały co raz mniejsze liczby. W marcu, w czasie wprowadzania lockdownu, było to 3,4% (wg WHO) i 5-10% (wg mediów). Obecnie CDC szacuje, że śmiertelność COVID-19 wynosi zaledwie 0,26%, czyli mniej więcej tyle, co grypa sezonowa. Początkowe doniesienia były więc zawyżone co najmniej 60-krotnie. Były one liczone poprzez podzielenie liczby zgonów przez liczbę stwierdzonych zakażeń. Pomijano przy tym fakt, że jest wielu ludzi zakażonych, którzy jednak nie zostali przetestowani, bo nie mieli żadnych objawów. A co za tym idzie, pomijano fakt, że rzeczywista śmiertelność jest dużo niższa. Nigdy wcześniej nie liczono śmiertelności choroby zakaźnej w ten sposób, a niezależni naukowcy apelowali do polityków, że popełniają błąd. Politycy robili to więc w pełni świadomie, po to, aby wywołać panikę.

Model z Imperial College London przewidywał od 250 000 do 500 000 zgonów na COVID-19 w Wielkiej Brytanii. Jednak autorzy badania przyznali, że wiele z tych zgonów nie jest dodatkowych, ale są częścią normalnej rocznej umieralności w Wielkiej Brytanii wynoszącej 600 000 osób rocznie. Model rozwoju epidemii został więc de facto sfałszowany.


4. Stosują fałszywe testy

Pisałem o tym już wyżej. Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla stosowania testów, które nie są zatwierdzone klinicznie. To zwykłe oszustwo.
 

antn780

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2020
Posty
5
Punkty reakcji
5
5. Wprowadzili lockdown bez uzasadnienia


Rząd wprowadził lockdown z zamiarem ratowania życia ludzi. Warto zatem choćby pobieżnie oszacować o jaką stawkę chodziło. Przyjmijmy, że śmiertelność COVID-19 wynosi 0,26%, jak podaje rządowa agencja CDC (choć szacunki rządowe już wcześniej okazywały się zawyżone). Wiemy też, że na tę chorobę umierają ludzie najsłabsi, u kresu swojego życia. Do 0,26% najsłabszych ludzi w społeczeństwie zaliczają się ci, którym pozostało najwyżej 2 miesiące, a średnio 1 miesiąc życia. Przyjmijmy hojnie, że zarazić mogłoby się 20% społeczeństwa, a więc tyle ile choruje na grypę w najgorszych sezonach (choć WHO podaje, że koronawirus rozprzestrzenia się około 50% wolniej niż grypa). Czyli na sto tysięcy ludzi zaraziłoby się 20 tysięcy, a 0,26% z nich czyli 52 osoby by zmarły, tracąc średnio 1 miesiąc życia. 52 utracone miesiące życia w przeliczeniu na sto tysięcy osób to 23 minuty. Kwarantanna narodowa, kryzys, stres, odwołane operacje, zawieszenie praw obywatelskich, przymusowe szczepienia, tarcza antykryzysowa kosztująca 312 mld zł, czyli 8200 zł na osobę – wszystko to wprowadzone zostało z zamiarem przedłużenia naszych żyć o 23 minuty. To niedorzeczne.

Nawet jeśli byśmy w tym rachunku uwzględnili wyższą śmiertelność równą 3,4%, jaką podawała WHO w chwili wprowadzania lockdownu, to i tak nie znaleźlibyśmy dla niego uzasadnienia. Nawet jeśli byśmy uwzględnili obawy, że zabraknie respiratorów, co później okazało się kłamstwem, bo respiratory nie były potrzebne i tylko pogarszały stan pacjentów. Jeśli nie wierzcie, to zróbcie własne obliczenia. Może gdyby do tego wszystkiego dodać założenie, że politycy woleli poświęcić gospodarkę, niż życie ludzi, bo niesie to mniejsze straty polityczne, to wtedy restrykcje jako tako by się kalkulowały, ale tylko przy założeniu, że epidemia trwałaby nie dłużej niż dwa miesiące, jak to było w Chinach.


6. Kłamią, że szczepionka może zatrzymać wirusa

Jedynym rozwiązaniem na pandemię ma być szczepionka. Do tej pory, średni czas opracowania nowej szczepionki wynosił 29,5 lat. Najszybciej wynaleziono szczepionkę na wściekliznę w 1885 roku, po 4 latach badań. Ale są też wirusy, na które mimo wielu prób, nigdy nie udało się znaleźć szczepionki. Tak jest w przypadku malarii, na którą bez skutku poszukuje się szczepionki od 1967 roku. Jeśli szczepionka na koronawirusa pojawi się w ciągu kilku miesięcy lub lat, będzie to na pewno jakiś przekręt.

Innym kłamstwem jest to, że szczepionka rozwiąże problem pandemii. Szczepionka na grypę znana jest już od 40 lat, a jej skuteczność w zapobieganiu grypie jest bardzo mizerna - według Cochrane Collaboration wynosi ona około 1%. Dodatkowo szczepienie na grypę zwiększa prawdopodobieństwo zachorowania na inne choroby grypopodobne, w tym na koronawirusa. Widać więc wyraźnie, że nie jest możliwe, aby szczepionka mogła zwalczyć pandemię, a jeśli to nam obiecują, to musi się w tym kryć jakieś oszustwo.


7. Premier przyznał, że chodzi o NWO


Na początku czerwca, premier Morawiecki powiedział w sejmie wprost, że nadchodzi Nowy Porządek Świata. Byłoby niedorzeczne twierdzić, że premier użył tych słów przez przypadek lub że robi sobie żarty. To tak, jakby na spotkaniu z żydami miał żartować o "ostatecznym rozwiązaniu kwestii koronawirusa". Niektóre zwroty mają konkretne znaczenie i premier na pewno to rozumie. Wie czym jest Nowy Porządek Świata i jest świadomy wagi swoich słów.


W zasadzie wszystko, co media mówiły nam o koronawirusie okazało się kłamstwem. Dowodów na to, że tzw. pandemia jest operacją psychologiczną jest aż nadto. Brakuje tylko odwagi, żeby te dowody zaakceptować. Czas wyłączyć telewizor i przerzucić się na media niezależne:
youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ- wRealu24, niezależny kanał o polityce
youtube.com/user/niezaleznatelewizja - NTV, polecam zwłaszcza programy Janusza Zagórskiego
neon24.pl - serwis dziennikarstwa obywatelskiego
salon24.pl - jak wyżej, ale trochę mniej niezależny niż neon24
prisonplanet.pl - serwis demaskujący budowę państwa policyjnego
londonreal.tv - dla osób znających angielski, wywiady z mądrymi ludźmi
 

kaziuziuta

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Jest realnie ale jest formom łagodnej grypy .
Atakuje i zabija głównie starsze osoby lub
Osoby które mają inne choroby.
Statystki to potwierdzajom np Google
Pokazało mapę że ilość chorych jest bardzo
Marginalna a ilość osób które umarły
U nas w kraju robi się ok. 20 000 testów dziennie na bazie których stwierdza się ok. 700 -900 zachorowań/dzień. Moim zdaniem jest to dużo. Grupy, które twierdzą, że COVID to polityczny wymysł zakładają, że ludzie umierają na choroby współistniejące, a przypisywany jest im COVID, a w rzeczywistości jest odwrotnie. Ludzie umierają na COVID, a w kartach mają wpisane "śmierć w wyniku zaburzeń krążeniowo - oddechowych". Ludzie, którzy umierają na kwarantannach też nie są wpisywania na listę osób, które zmarły na COVID. Skoro nie ma COVID to dlaczego prezydentowi Brazylii postawiono zarzut ludobójstwa, bo w opinii wielu nie zrobił wszystkiego, aby zapobiec ogromnej umieralności?
Jedyne w co mogę uwierzyć, to w to, że rząd nie podaje prawdziwych danych o umieralności.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
2 384
Punkty reakcji
63
Miasto
Dąbrowa Górnicza
U nas w kraju robi się ok. 20 000 testów dziennie na bazie których stwierdza się ok. 700 -900 zachorowań/dzień. Moim zdaniem jest to dużo. Grupy, które twierdzą, że COVID to polityczny wymysł zakładają, że ludzie umierają na choroby współistniejące, a przypisywany jest im COVID, a w rzeczywistości jest odwrotnie. Ludzie umierają na COVID, a w kartach mają wpisane "śmierć w wyniku zaburzeń krążeniowo - oddechowych". Ludzie, którzy umierają na kwarantannach też nie są wpisywania na listę osób, które zmarły na COVID. Skoro nie ma COVID to dlaczego prezydentowi Brazylii postawiono zarzut ludobójstwa, bo w opinii wielu nie zrobił wszystkiego, aby zapobiec ogromnej umieralności?
Jedyne w co mogę uwierzyć, to w to, że rząd nie podaje prawdziwych danych o umieralności.
Brazylii ma charakter polityczny za
Wprowadzenie bezpieczeństwa tym kraju.
Armia i policja militarna zyska pełne prawa
Do zniszczenia dzielnicach nędzy karteli i
Przejęcia całkowitej kontroli nad tym miejscem.
Szkołach armia i policja dba o bezpieczeństwo
I kontroluje uczniów przed wejściem do szkoły
I ma pełne prawo robić kontrolę w szkole.
Patrolują korytarze w szkole i jej teren.
Ten wirus jest odmianom grypy.
Nie powoduje wysokiej umieralności i
Więcej osób choruje na inne choroby
Ale media milczą o tym .
Google na podstawie danych innych krajów
Dali statystki z całego świata.
Na całym świecie ilość chorych
Stosunku do populacji jest bardzo marginalna.
Na konferencji prasowej rząd włoski
Potwierdził ze większość osób
Nie dotyka ta choroba i umierają starsze
Osoby lub posiadające inne choroby.
Przez tego wirusa zabrano innym chorym
Prawo do leczenia bo szpitale dostosowano
Do Wirusa i lekarzy skierowano do walki z
Nim.
Wizyty tylko przez telefon lub internet.
Skrajnym przypadku domowa wizyta.
Szpitale dla pieniędzy lub lekarz pomaga
Pacjentom przez wykreowanie wirusa
Zyskać pomoc.
Bez mediów nikt by nie wiedział o nim.
Zyskały dwa środowiska.
1 firmy produkujące maski i inne zasłony
I produkujące żele antybakteryjne i podobne
Substancje higieniczne.
2 największe zyski wielkie korporacje i ich
Szefowie.
Na całym świecie korporacje zyskały
Dzięki wirusowi obniżkę wynagrodzeń
Pracowników, anulowanie umów
Związkowych i dzięki temu nie
Wypłacają za nadgodziny, gorsze umowy dla
Pracowników, anulowanie imprez i wycieczek
Dla pracowników, zrezygnowanie z Funduszu
Pracowniczego.
 

glowonog

feniks
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 037
Punkty reakcji
43
Były odwołane loty, zakaz organizacji imprez masowych, zamknięte szkoły oraz kwarantanny poszczególnych osób i całych regionów. Według szacunków WHO i CDC zmarło wtedy 284 tys. ludzi. To połowa tego, ile każdego roku umiera na grypę sezonową.
A czy przyszło Ci do głowy, że umarło "tylko" 284 tys. ludzi dzięki wprowadzonym środkom zaradczym?
 

glowonog

feniks
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 037
Punkty reakcji
43
1. Nie jest możliwe, aby wirus pochodził od nietoperza

Według wersji rządowej koronawirus przeskoczył na człowieka, bo pewien Chińczyk zjadł zupkę z nietoperza.

Dalej nie czytam. Wiesz dlaczego? Bo rozpisujesz się o pandemii, jakbyś był w tym co najmniej ekspertem, a nie zadałeś sobie nawet trudu, by sprawdzić, że oficjalnie wirus wcale nie pochodzi od zjedzenia nietoperza. Pochodzi od zjedzenia (choć niekoniecznie) zwierzęcia, które to musiało spotkać się z nietoperzem, a w którym wirus ewoluował do formy, po której mogło ono zarazić człowieka.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
2 384
Punkty reakcji
63
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Ta choroba została wykorzystana dla
Zysków firm medycznych i wielkich
Korporacji.
Kto zyskał ten zrobił ta podstawowa
Zasada policyjna pokazuje że kto
Zyskał ten odpowiada za ten czyn .
1 firmy medyczne wykreowały
Wirusa jak wcześniej świńskom
Grupę i od ptaków.
Wykorzystały swoje międzynarodowe
Wpływy by ogłoszono epidemie.
Media przekupione przez nich
Zrobiły panikę a rządy kupiły szczepionki
I prywatnie obywatele.
2 korporacje największe historii
Zyski i informacje o tym podał ostatnio
Dziennik gazeta prawna i Rzeczpospolita.
Wszystkie rządy dały im miliony a
ograniczenia zlikwidowały małe lub
Średnie firmy .
Razem te dwie organizacje zyskały
I te dwie organizacje posiadają
Jedną wspólną cechę etnicznom i
Dominują tam Żydzi.
Media też kontrolują i pełno ich
Mediach by kontrolowali
Co jest robione i moga ich dzielić
Poglądy i wartości ale Izrael jest
Państwem każdego Żyda i
Muszą być ich agentem bo
Przedstawicielem danego
Państwa się bywa a Żydem
Jest się do śmierci.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
2 384
Punkty reakcji
63
Miasto
Dąbrowa Górnicza
U nas w kraju robi się ok. 20 000 testów dziennie na bazie których stwierdza się ok. 700 -900 zachorowań/dzień. Moim zdaniem jest to dużo. Grupy, które twierdzą, że COVID to polityczny wymysł zakładają, że ludzie umierają na choroby współistniejące, a przypisywany jest im COVID, a w rzeczywistości jest odwrotnie. Ludzie umierają na COVID, a w kartach mają wpisane "śmierć w wyniku zaburzeń krążeniowo - oddechowych". Ludzie, którzy umierają na kwarantannach też nie są wpisywania na listę osób, które zmarły na COVID. Skoro nie ma COVID to dlaczego prezydentowi Brazylii postawiono zarzut ludobójstwa, bo w opinii wielu nie zrobił wszystkiego, aby zapobiec ogromnej umieralności?
Jedyne w co mogę uwierzyć, to w to, że rząd nie podaje prawdziwych danych o umieralności.
Nie jest to spora liczba bo więcej śmierci lub
Chorych powodują inne choroby.
Więcej osób umarło przez panikę z nim związanom niż na niego.
Nastąpiło zamrożenie służby zdrowia i lekarze
Zostali skierowano do walki z nim.
Nie znanych powodów nie które przychodnie
Lub szpitale mogą przyjmować chorych a inne nie i zdarza się że chorzy są kierowani
Do innego szpitala i kończy się negatywnie dla
Nich a nieznanych powodów nie może ich
Przyjąć.
Zatrzymano badania i operacje .
Tylko przez telefon porady a rzeczywistości
Nie da się zadzwonić do lekarza.
Przez panikę ludzie zrezygnowali z badań.
Osoby które umarły na poważne choroby
Umarli przez ta chorobę i panikę niż na
wirusa np
Umarła na udar lub nowotwór
A dodatkowo ma wirusa i
Bardziej prawdopodobne jest że nie umarła
Na niego i dodatkowo go wykryto.
 

kaziuziuta

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Brazylii ma charakter polityczny za
Wprowadzenie bezpieczeństwa tym kraju.
Armia i policja militarna zyska pełne prawa
Pokaz źródło, którymi podeprzesz tą tezę? W tej chwili w Brazylii zanotowano 4,6 mln zakazonych oraz 140 000 zmarłych.

Nie dotyka ta choroba i umierają starsze
Osoby lub posiadające inne choroby.
Dokładnie, ten wirus zabija ludzi, którzy mogliby jeszcze żyć - skraca życie. COVID zabije ci matkę, ojca, babcie to wtedy zrozumiesz. No i co najważniejsze, z takim podejście jakie prezntujesz najprawdopodobniej, to ty ich zabijesz przynoszac do domu COVIDa.
Bez mediów nikt by nie wiedział o nim.
Zyskały dwa środowiska.
Bezsensowna logika myslenia.
Nie jest to spora liczba bo więcej śmierci lub
Chorych powodują inne choroby.
Więcej osób umarło przez panikę z nim związanom niż na niego.
Skąd wiesz? Ja wiem, że ludziom, którzy umierają w domach nikt nie robi badań no COVID i w akcie zgonu wpisuje się śmierć w wyniku 'zatrzymania układu krążeniowo - wydolnościowego". PIS to chora władza, która cały czas kłamie. W przypadku COVID pokazują zakłamane dane, gdyż pokazują, że w Polsce na COVId dziennie umiera ok. 10 osób, a tymczasem umieralność każdego miesiąca jest większa o ok. 1000 osób w stosunku do tego samego miesiąca w zeszłym roku.

Zatrzymano badania i operacje .
Tak zrobiono, bo przykładowo pacjentów po operacji COVID zabija max. w 3 dni. Lekarze starają się, aby nie wpuścić go do szpitala.

Reasumują, Morawietzky oraz Kaczyński wzorem Brazylii powinni już dawno mieć postawione zarzuty ludobójstwa
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
2 384
Punkty reakcji
63
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Pokaz źródło, którymi podeprzesz tą tezę? W tej chwili w Brazylii zanotowano 4,6 mln zakazonych oraz 140 000 zmarłych.


Dokładnie, ten wirus zabija ludzi, którzy mogliby jeszcze żyć - skraca życie. COVID zabije ci matkę, ojca, babcie to wtedy zrozumiesz. No i co najważniejsze, z takim podejście jakie prezntujesz najprawdopodobniej, to ty ich zabijesz przynoszac do domu COVIDa.

Bezsensowna logika myslenia.

Skąd wiesz? Ja wiem, że ludziom, którzy umierają w domach nikt nie robi badań no COVID i w akcie zgonu wpisuje się śmierć w wyniku 'zatrzymania układu krążeniowo - wydolnościowego". PIS to chora władza, która cały czas kłamie. W przypadku COVID pokazują zakłamane dane, gdyż pokazują, że w Polsce na COVId dziennie umiera ok. 10 osób, a tymczasem umieralność każdego miesiąca jest większa o ok. 1000 osób w stosunku do tego samego miesiąca w zeszłym roku.


Tak zrobiono, bo przykładowo pacjentów po operacji COVID zabija max. w 3 dni. Lekarze starają się, aby nie wpuścić go do szpitala.

Reasumują, Morawietzky oraz Kaczyński wzorem Brazylii powinni już dawno mieć postawione zarzuty ludobójstwa
Brazylia jest federacja i regiony mają
Samodzielność finansową i dlatego
Odpowiadają całkowicie za swoje finanse
I walkę z wirusem.
Tak samo USA oskarżanie Trumpa o wirusa
Jest bez sensu powodu autonomi
Gospodarczej Stanów i zamieszki
Rasowe zamieszki blokują z nim walkę.
Media większości są kontrolowane
Przez korporacje lub za pieniądze
Przygotują wszystko .
Korporacje medyczne i zwykle
Były wstanie przygotować kampanie
O tym wirusie.
Firmy medyczne zyskały na nim miliony.
Zwykle korporacje też zyskały bo
mniejsze i
Średnie firmy zbankrutowały a dzięki
Temu zyskali ich majątek .
Na całym świecie pomoc polega na
dawania im pieniędzy.
Pracowniczy powodu wirusa
Zyskali mniejsze wynagrodzenie
I utratę pracy.
By utrzymać zajęcie dostali gorsze
Warunki.
Osoby chore, czekające na
Receptę, zabiegi szpitalu nie mogą
Czekać bo zależy od tego ich życie
A choroba nie poczeka i nie
Zatrzyma się.
Więcej osób zabiło zatrzymanie
Służby zdrowia niż wirus np
Media podały że szpital nie przyjął
Kobiety która miała ból brzucha i
Skierował ją do innego szpitala
a normalnie trafiła by do niego .
Takich przypadków jest sporo
Bo zatrzymano szpitale a
Dostanie się do lekarza
Jest trudne a infolinia zajęta
I tak samo porady telefoniczne
Lub przez internet a osoby
Które nie chodzą nie mają kontaktu
Z lekarzem a wizyty domowe
Ograniczone .
Zamiast prowadzić że
Osoby samodzielne muszą przed
Wejście do lekarza umyć ręce i zasłonić
Twarz i po tym następuje mierzenie
Temperatury.
Po tym rozmowa przez telefon z
lekarzem
I pokazanie mu ciała.
Po tym lekarz przyjmuje go lub nie.
Nie zrobiono tego i zabrano
Wszystkich lekarzy do walki z wirusem.
Przypadku braku recepty stworzono
Zagrożenie dla osób chorych psychicznie
I bez niej nie dostaną recepty a
Aptece nie dostaną leku bo
Może być narkomanem a
Bez leku tak wyglada .
Przez zatrzymanie medycyny
stworzono zagrożenie dla społeczeństwa.
Nie wiadomo jak powstał i
To pokazuje jego wykreowanie
Przez media.
Faktem jest tylko informacja
Że odpowiadają za niego nietoperze.
Media podały że zjedzone chore zwierzę ,
Później że nietoperz zaraził się od
Innego zwierzęcia, nietoperze
Zjadły coś chorego lub zostały
Zjedzone przez inne zwierzę a to
Zwierzę przez człowieka.
Państwach których aborcja jest
finansowana pomimo zatrzymania innych zabiegów
Nadal jest wykonywana.
Gwarantuje szybkie zyski i trwa krótko.
Po zabraniu ciała idzie na organy.
Udowodniła to prowokacja medialna.
Nagraniu przedstawicielka firmy aborcyjnej
Wprost mówi jak pobierają organy , cene i sposób
Pobrania .
Pomimo wirusa ją wykonują.
 
Ostatnia edycja:

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
2 384
Punkty reakcji
63
Miasto
Dąbrowa Górnicza
A czy przyszło Ci do głowy, że umarło "tylko" 284 tys. ludzi dzięki wprowadzonym środkom zaradczym?
Ile umarło powodu zatrzymania służby
Zdrowia i zabiegów i
Paniki by iść do szpitala .
Ile umarło powodu kryzysu
ekonomicznego który
Spowodował wirus bo zatrzymano
Gospodarke.
Dla zwykłej grypy nie prowadza
Się specjalnych zabezpieczeń
I nie zatrzymuje gospodarki.
Zwykła grypa jest bardziej
Niebezpieczna niż korona wirus.
Większa jest szansa na jego złapanie
Niż korony.
Dodatkowo też powodu korony
Nastąpiło zwiększenie przemocy
Domowej i izolacja to spowodowała
Że jest bardziej ukryta i przyczyniła
Do zwiększonej liczby pobić,
Morderstw, chorób psychicznych.
 

kaziuziuta

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
Tak samo USA oskarżanie Trumpa o wirusa
Jest bez sensu powodu autonomi
Gospodarczej Stanów i zamieszki
Rasowe zamieszki blokują z nim walkę.
Media większości są kontrolowane
Przez korporacje lub za pieniądze
Przygotują wszystko .
Korporacje medyczne i zwykle
Były wstanie przygotować kampanie
O tym wirusie.
Odkryłeś międzynarodowy spisek przeciwko ludności całego świata?
 

izakowska

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wierzę, że wirus istnieje.
Prawda, że rządzący sobie z nim nie radzą.
Niedowiarki mogą iść i zapytać w pobliskim szpitalu czy nie potrzeba wolontariuszy?
 

kaziuziuta

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
67
Punkty reakcji
1
W końcu komuś trzeba zaufać, a prędzej zaufam lekarzom specjalistom, niż ludziom, którzy zwyczajnie wymyslają przeróżne pierdoły, które nie mają nic wspólnego z faktami. Ruchy anty COVIDowe oraz antMASEczkowe najczęściej prowadzone są przez zwykłych oszustów, którzy pierwsze co robią, to proszą o wpłaty... COVID nie jest grypą ani przeziębieniem i tutaj zostało to wyjaśnione:
Moim zdaniem, w Polsce COVID zabija znacznie więcej osób, niż pokazują to media, bo chociaż na TT spotkałem się wypowiedzia pielęgniarki, która zrezygnowała z pracy po tym, gdy w szpitalu w jeden dzień zmarło 36 osób. Było to bodajże w Czarnkowie.
 
Do góry