5-latka mega Alergiczka

kazaniamp3

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witam mam 5letnią córeczkę jest mega alergiczką.

Wieczny katar (alergia na pyłki) .

Często choruje na zapalenia dróg oddechowych.

Dochodzi do tego alergia pokarmowa na mleko :-(

Mają mamy jakieś praktyczne porady ??

HELP
 
S

serwor

Guest
Według mnie tylko odczulanie inaczej do konca życia musi brac leki.
Takie odczulanie trwa kilka lat ale w wiekszosci przypadkow daje pozytywne rezultaty.
 

kazaniamp3

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
serwor napisał:
Według mnie tylko odczulanie inaczej do konca życia musi brac leki.
Takie odczulanie trwa kilka lat ale w wiekszosci przypadkow daje pozytywne rezultaty.
Słyszałem o tym ale przyznam trochę się tego obawiam. Wiadomo córusia tatusia. :) A tu jakieś wstrząsy po testach mogą być wrrr … mówią, że to mamy panikują
Może na wieś z nią pojechać ? Pobiega za krową, zje coś brudnego i może jej alergia przejdzie ...
 

seba211

Stały bywalec
Dołączył
2 Lipiec 2010
Posty
331
Punkty reakcji
219
*może

Jakby się tak dało to każdy alergik siedziałby na wsi :p
 

kazaniamp3

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
17
Punkty reakcji
0
Empeg napisał:
*może

Jakby się tak dało to każdy alergik siedziałby na wsi :p
Hmm szkoda myślałem, że bliskie zaprzyjaźnienie z mućką pomoże :-(
Jesli to choroba cywilizacyjna to błocko i inne fajne żeczy ze wsi mogły by pomóc.
Wydaje mi się, że brakuje trochę tych atrakcji z naszego dzieciństwa owsiki zjadanie brudnych owoców itd.

I alergii nie było ...

macie gdzieś jakieś owsiki może pomoże (żartuje nie piszcie do opieki społecznej :tongue: )

Ciekawy jestem czy ktoś miał taki szalone pomysły i go zralizował chodzi mi o wieś ?
 

adamlukasz

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie ma się co bać testów, bo po pierwsze nie robią wszystkiego na raz, tylko najpierw na jedną rękę, a jeśli reakcja nie jest zbyt duża to wtedy na drugą. Przynajmniej tak było u mnie. Gdy robiłem sam testy, musiałem je rozłożyć na 2 dni, bo miałem zbyt dużą reakcję. Córce zrobili w jednym dniu, bo reakcja była mała. Poza tym odczekujemy przecież te 15 minut żeby zobaczyć reakcję, jeśli jest zbyt duża, to lekarz zawsze może zalecić jakiś lek (który tak czy siak warto mieć przy sobie na wszelki wypadek). Testy pozwolą określić dokładne alergie, więc wiadomo czego unikać itp. Jeśli natomiast chodzi o coś doraźnego, to polecam Xyzal - w przypadku mojego dziecka działa bardzo dobrze.
 
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
przy alergii dobrze jest takze zazywac probiotyki lagodzace objawy alergii, ja podawalam dziecku latopic przez 3 miesiace, objawy alergii juz w trakcie kuracji znacznie zlagodnialy, a po calej kuracji organizm nabral tolerancji na kilka produktow
 
Do góry