42 Sopot Festival 2005

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Michał zrobił wielką karierę.
Schował się w cien po to, żeby jego żona mogla zdobywać szczyty.
Ale pewnie nie pomyślał CZYM ma je zdobyć.
A zdobyła sławę oszustwem ;)
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
No wlasnie.Ja co nieraz ja słyszałma w tv,to ona zawsze spiewa pisoenki innych.Czy ona w ogole ma swoje piosenki?Powiedzcie mi,bo ja nie wiem.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ribana nieważne czyje śpiewa :)
A powiedz mi czy jakaś kiedykolwiek jej wyszla? :p
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Nie,jej nie wyszła,ale chodzi mi o to,ze nie mozna czyiś piosneke spiewac,bo to dowodzi,że dany wokalista nie umie nawet napsiac słów.
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Kiedy Mandaryna zaczynała kariere każdy mówił, że nie umie śpiewać.
Że się do tego nie nadaje.
Zaczela od tanczenia i to jej wychodzilo okej.
Chciala posunac sie za daleko..
Chyba nie myslala o tym, ze musi umiec spiewać.
W koncu sa komputery..
 
F

faithless

Guest
Michał był równie beznadzeijny :p
"mandarynka nie jest od spiewania a od robienia SHOW !!! " Pozdro :*
 

slovik1

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2005
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Poznań
Racja zobaczycie jak jej płyty przestaną sie tak dobże spżedawać będzie prowadzić jakiś program na Polsacie czy TVN
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Wątpie, żeby faithless'kowi spodobał się ten pomysł :p
TVN odpada :p
Ale sądze, że taki program przyniósłby duza oglądalność po wystepie w Sopocie :D
"Godzina szczerości z Mandaryną"
 
F

faithless

Guest
Szymon Majewski powienien, zaprosic Mandaryne do swojego nowego show. Program z tym czyms co udaje ze umi spiewac mialby wielka ogladalnosc. A jesli mowa o programie stworzonym , czy tez tylko prowadzonym przez ta panią ODPADA ! nie zniusł bym tego.
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
Sopot Festival.. no cóż. najbardziej z tego wszystkiego podobał mi się występ Scorpionsów :) co do innych. mam inne gusta muzyczne. nie kręci mnie widowkisko Mandaryny czy Dody-Elektrody. nie porusza mnie też muzyka Piaska czy Łez. Ewelina Flinta, Krzysztof Kiljański, jedyne co mogłam posłuchać w spokoju, bez nerwów :D
niestety istota tego festiwalu powoli zaczyna odchodzić. za mało tam muzyki, która jest prawdziwą muzyką, tzn. nie tworzoną za pomocą komputera. nie kręci mnie to. dla mnie zarówno ważny jest tekst piosenki jak i jej melodia. we wszystkich wykonaniach tegóż festiwalu wg brakowało dobrej muzyki i dobrego tekstu. nie poruszyło mnie.
 
F

faithless

Guest
"zetka " poruszyłas wazny problem. Muzyka nie nalezy do pierwszej ligi. Bursztynowy słowik miał byc nagrodą dla debiutantów, a nagrode otrzymał "debiutant" Piasek. Reklamy sprawiły ze nie mozna było delektowac sie muzyka. 42 Sopot festival mozna nazwac festivalem słowa (mówionego a nie spiewanego) i ... REKLAMY !!! Miejmy nadzieje ze za rok TVN poprawi tego roczne błedy
 
F

faithless

Guest
06.09.2005 | 10:54 | autor: Patryk Pallus "(...)TVN osiągnął (...) dość znaczące, cennikowe przychody z reklam zamieszczonych przy relacjach z imprezy. Wyniosły one 8,4 mln zł. Dla porównania Jedynka przy zeszłorocznym festiwalu sopockim zarobiła tylko 4,3 mln zł." żrudło www.tvnmaniak.pl
 
Do góry