14 Zasad Bycia Prawdziwym Metalm

Status
Zamknięty.

Questra

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2006
Posty
203
Punkty reakcji
0
Miasto
My do Unii pryszli, Otwierajtie!
14) Jeżeli zgadzasz się z większością, co napisane jest powyżej, to j.e.b.a.ł cię pies...
eee... czy to znaczy , że was wszystkich (zgadzających się) j.e.b.a.ł pies? :lol:
znam paru metali z którymi da się rozmawiać ,i tylko niektórzy dla mnie są spoko :p
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Questra - Ci ŚW naprawde tak Ci mózg wyprali że ironii nie rozróżniasz?
 

Dziecko Zła

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dagobah
taaak.. no, prawda - brudasy, debile, w ogóle dno, margines społeczeństwa.. cóż taka etykieta została nam przylepiona i nie ma sensu się burzyć - w sumie jeśli ktoś tak sądzi - pokazuje swoje wybrakowanie, totalną zwykłość, powierzchowność.. ale abstrahując od tego, mam pytanie: jaśnie Pan Romuś Giertych - nasz ukochany - po tych całych aferach zaapelował do nas z jakże inteligentnym projektem Zero Tolerancji. Dobra, Romanie - proszę Cię bardzo. Ale z jakiej racji na reklamie to ludzie ubrani w skóry, glany, na czarno stricte 'metalowcy' tzw. brudasy wprowadzają zamęt w szkołach? Czemu to przed nimi zamykają się bramy tych instytucji? y? Kuriozm? Nie wiem czy ktoś z was widział tę reklamę - ale to jest totalna zniewaga! Żenada! [..]
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Drogie Dziecko - o tej reklamie mówiło się w temacie 'Metalowcy' :p
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
buahaha. gdzieś to juz kiedys czytalam a przynajmniej coś podobnego :D
można sięprzy tym niezle uśmiac;p
pozdr!
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Metale oj... nie trawię... bo wiem jaka wiekszość tutaj jest.. no ale niech sobie chodzą tylko niech omija śmiecia... bo umarł...
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
No jaka? Miażdży Cie czyjaś większość intelektualna? Nie pasuje Ci tutaj, że metale nie są tacy jak w gimnazjach, chowający się po kątach i dający tłuc? Jak masz krytykować to krytykuj, a nie rzygaj pojedynczymi niepopartymi niczym stwierdzeniami.
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
nie trawie metali i tyle... bo nie sa prawdziwi w tym co robią... mówię ogolnie a wiadomo że są ci prawdziwy i takich tylko cenię... ale tych pozerów nie.. wiec po co nerwy ?
 

stara baba

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Miasto
zza swiatow
oto 14 zasad bycia cool sformułowanych pżez Darklich'a. Ja zgadzam sie z nimi w 100% myśle że paru osbą tutaj pomogą ossiągnać"nirvane" :daibel2: :loldev:

1) Noś krótkie włosy. Tak jest modnie i cool. Długie się tłuszczą i trzeba je czesać.
2) Myj się często, obcinaj paznokcie i uzywaj kosemtyków. Zdrowa cera, święzy oddech i przyjemny zapach to podstawa !
3) Pytany o jakikolwiek zespół, zawsze mów, że masz 15 płyt tej kapeli. Jeżeli, nie daj Swarogu, nie wydali tyle, to też dobrze, bo wyjdziesz na kultowca, który ma stos demówek i bootlegów.
4) Pamietaj, MayheM skończyło się z Euronymousem !
5) Kto się z tobą nie zgadza jest pozorem. I tyle !
6) Pisz wiersze. Laski metalówy na to lecą !
7) Ściągaj mp3 ! Dzięki temu będziesz miał więcej płyt i będziesz lepszy od innych !
8) Nie szata zdobi człowieka ! Nie ma co się wstydzić dresów ani skate'owskich cool ciuchów !
9) Miej szerokie horyzonty. Tekno, hip hop, nu metal to przecież :cenzura:ista muzyka !
10) Tylko czaderski, zielony plecak pokaże wszystkim pozerom, jaki z ciebie metal !
11) :cenzura: Nergala ! - to działa zawsze i wszędzie.
12) Na Odyna, nie pij ! Cool laski nie lubią pijanych.
13) Nie prowokuj kłótni. Scena powinna się kochać i wspierać.
14) Jeżeli zgadzasz się z większością, co napisane jest powyżej, to j.e.b.a.ł cię pies...


haha, dobre :)
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Metalowcy <--o metalowcach w nonsensopedii
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
nie trawie metali i tyle... bo nie sa prawdziwi w tym co robią... mówię ogolnie a wiadomo że są ci prawdziwy i takich tylko cenię... ale tych pozerów nie.. wiec po co nerwy ?

panie, pierd*lisz pan głupoty, samemu gubiąc się w tym co mówisz... Skończ pan pierd*lić, bo nudzisz nas.
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wloocibor ok powiedz mi jaki jesteś... bo raczej nie rozumiesz moich słów... powiedz jakim metalem jesteś.. czym dla Ciebie jest bycie metalem...
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Metale - pierwiastki chemiczne charakteryzujące się obecnością w sieci krystalicznej elektronów swobodnych (niezwiązanych).

Źródło: Wikipedia (tak wiem wiem, ale to z lenistwa)

A czym może być dla nas bycie metalami? Bieganiem nago po lesie, zarzynaniem chrześcijan i propagowaniem idei niezgodnych z własnymi? To chyba to pozerstwo o którym mówiłeś.

Niezależność, szukanie innych perspektyw, determinacja, silne poczucie własnej wartości - niektóre z cech wynikających wg. mnie z należenia do tej subkultury.
 
Status
Zamknięty.
Do góry