14 Zasad Bycia Prawdziwym Metalm

Status
Zamknięty.

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
metale to ludzie tak jak wszyscy inni. nie rozumiem tych stereotypów że ludzie słuchający metalu to brudasy itd. to największa bzdura jaką kiedy kolwiek słyszałam!! mam znajomych którzy są metalowcami i powiem ze wole ich czarne skórzane spodnie, długie włosy, pieszczochy, glany itd niz dresy i panów z wrzodami pod pachami. sama tez słucham metalu chociaz nie utozsamiam sie do końca z tą muzyką poniewaz uwazam ze jeśli ktoś słucha metalu to nie odrazu musi sie ubierac w glany itd. uwazam ze Ci ludzie są bardzo ciekawi, poza tym uwielbiam chłopaków z długimi włosami :)

pozdrawiam


satana.gif
 

szametu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
z reklamy Plusa :P
ja tez lubie panow w dlugich wlosach ... a stereotypy ... ktos wymyslil jakis poglad o kims. a ten ktos, kto ten poglad powtazra, wcale go nie sprawdzil. bo i po co ? i tak narodzila sie bajka. a jej ojcem byl stereotyp :p a matka jej ...

... bajka jest na pol sierota :( ... powiem tak - more stereotypow. bedzie smieszniej :p
 

BlackMonk

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
moim szczerym i objektywnym zdaniem ten tekst ktory napisales jest beznadziejny... opisujesz ciagle ten sam stereotym "metalowca"... jeszcze tylko brakuje "miej w swoim pokoju kilka czarnych swiec z tluszczu nieochrzczonych dzieci" ...
 

Nihei

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
tekst odjechany hrehrehre
dodałbym jeszcze od siebie:
15. Badź jak Dani Filth, Dani jest spoko i laski go kochają
16. zawsze jak kupujesz bluze metalowego zespołu zeby pokazać że jesteś prawdziwym metalem to wybieraj jak najnowsze bluzy z jak najnowszymi zespołami, przecierz niemusi to byc bluza kapeli ktorej słuchasz albo znasz, wazne że fajnie wygląda
17. ...to wcale nie jest wstyd chodzić w męskich stringach
 

G.F.-V.

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2005
Posty
190
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
Nowy Chaos...
Jak przeczytałam te 14 zasad umarłam...Boże umarłam ze śmiechu...będziecie mnie mieć ludzie na sumieniu... :D
Genialne.

P.S. Co do "dyskusji" na temat punków i metali...Fakt, że nietórzy ludzie z tych subkultur nie wiedzą co to higiena, to nie znaczy, że wszyscy...Zresztą tak samo można spotkac zapuszczonego skate'a lub ludzia z innej subkultury...
Zresztą punki i metale to kochane "stworzonka"* ^_^

*bez obrazy, metafora taka.
 

gumiok77

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2006
Posty
93
Punkty reakcji
0
cale jest dobra hmmmm... nawet bardzo, ALE POdDSUMOWANIE zwalilo mnie z nog :lol:


I JESLI ZOBACZE KIEDYS METALA KTORY TAK WYGLADA TO CHYBA ZADUSZE GO GOLYMI REKAMI I WYCIANGEN BEBECHY PRZEZ GARDLO
 

Madame Ewa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2006
Posty
579
Punkty reakcji
0
10) Tylko czaderski, zielony plecak pokaże wszystkim pozerom, jaki z ciebie metal !


Rewelacja!! Buhahaha!!!
O kurcze? Nie można miec długich włosów? Lece do fryzjera!!! Mam włosy prawie do pasa, tak nie można! Ide się ściąć na łyso. :lol: :lol2: :rotfl2:
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
moim szczerym i objektywnym zdaniem ten tekst ktory napisales jest beznadziejny... opisujesz ciagle ten sam stereotym "metalowca"... jeszcze tylko brakuje "miej w swoim pokoju kilka czarnych swiec z tluszczu nieochrzczonych dzieci" ...

Hmmm kolo chyba nie zajarzyłeś o co chodzi... :mruga: :/


A mi się to podoba

8) Nie szata zdobi człowieka ! Nie ma co się wstydzić dresów ani skate'owskich cool ciuchów !

Tak załorzyć na siebie glany spodnie skeitowe bluze dresiarską T-shirt z ulubionym zespołem... Jasssne I wyjdźcie tak na jedną z głównych ulic w mieście :p :]
 

błękit_nieba

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
44
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Dobre! :daibel2:

A tutaj mój mały apel do paru ludzi - nie uogólniajcie! Każdy człowiek jest inny i czy to ważne do jakiej subkultury należy? Chociaż w sumie czasem rozumiem niechęć do metali. Nic dziwnego skoro niektórym (bo oczywiście nie wszystkim) wydaje się, że skoro słuchają metalu są lepsi od innych i nawet nie zaszczycą nikogo usmiechem. nie wszyscy owczywiście, ale niektórzy tak mają.
 

gina85

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
39
hehehe, nie ma to jak dobre i oryginalne podsumowanie wypowiedzi :p :D :lol:
:sexy: :sexy: :sexy: raczej"grzeczne dziewczynki ida do nieba,a niegrzeczne wszedzie" :sexy: :sexy: :sexy:


p.s. <_< metalowiec w krotkich wlosach,bez picia,poeta(hmmm).............. :mruga: to moze jeszcze wskoczy w garniturek i zalozy krawat zeby pojsc do sklepu po mleko 1,5% ??? :/
 
Status
Zamknięty.
Do góry