14.02.2013 Jamajski Rum 6 - Walentynki @ Carpe Diem Toruń

K

Klub 55

Guest
Jamajski Rum 6 - Walentynki w Carpe Diem Toruń
Koncert reggae/dancehall - TaLLib


Zapraszamy na cykliczną imprezę w klimatach z Jamajki do Torunia do klubu Carpe Diem, ul. Plac Teatralny 7, na starym mieście w pobliżu Teatru Horzycy. W co drugi czwartek reggae & dancehall balanga ale także co dwa tygodnie nowi goście (djs, mcs, sound systemy, koncerty).

Na szóstej edycji zagrają : wokalista/dee jay z Lublina, od 8 lat na scenie, w 2012 roku wydał swoją debiutancką płytę „Prosto z Serca” - TaLLib , najstarszy sound system z Torunia oraz organizatorzy wielu ciekawych imprez - Feel Like Jumping i ich goście.

wydarzenie facebook: http://www.facebook.com/events/408357209252187/

14.02.2013 (czwartek)
Toruń, Carpe Diem ul. Plac Teatralny 7
http://www.carpediem.pl/
http://www.facebook.com/CARPEDIEMTORUN

Zagrają:
TaLLib
Feel Like Jumping (Hoody Dread & FreedomSound)
+ Goście

Start 21:00
Wejście panie free / panowie 5 pln


Promocje na barze:
Jamajski Rum + Cola: 8 pln
Malibu Drink: 8 pln

w co drugi czwartek goście / djs / mcs / sound systemy / koncerty
reggae & dancehall

http://www.facebook.com/TaLLibPL
http://www.facebook.com/feellikejumpingsoundTaLLib - Tomasz „TaLLib” Słota urodził się w 1986 roku w Lublinie. Muzykę wyniósł z rodzinnego domu. TaLLib od 8 lat pisze utwory w stylu reggae i dancehall. oficjalna strona: http://TALLIB.TV/
Wyjątkowa barwa głosu i ciekawe teksty sprawiły, że o lubelskim wokaliście szybko zrobiło się głośno. W ciągu ostatnich kilku lat zagrał ponad 150 koncertów w całej Polsce.
Twórczość TaLLiba docenili internauci – utwory zamieszczone w serwisie YouTube zanotowały dotąd ponad 5 milionów wyświetleń. W sierpniu TaLLib rozpoczął współpracę z wytwórnią My-Music. Owocem tej współpracy jest wydanie pierwszego singla „Moja Lady”. Utwór zapowiada debiutancki album artysty pt. ”Prosto z Serca”. Teledysk do utworu „Moja Lady” zrealizowała agencja fametone oraz ekipa filmowa Sensi&.

Album „Prosto z Serca”
W roku 2009 w głowie TaLLiba narodził się pomysł nagrania pierwszego albumu. Postanowił stworzyć płytę, która będzie oryginalnym połączeniem jego muzycznych inspiracji. Dzięki pomocy muzyków z grupy Melodiv udało się osiągnąć postawiony cel. „Prosto z Serca” to wybuchowa mieszanka gatunków reggae, dancehall, hip-hop oraz r’n’b, którą docenią nawet najbardziej wybredni słuchacze.
Część utworów znajdujących się na albumie jest doskonale znana fanom TaLLiba z jego występów na żywo. Większość materiału na „Prosto z Serca” to jednak całkowicie nowe utwory i aranżacje. Oprócz grupy Melodiv, na płycie pojawiają się znani kompozytorzy muzyki reggae i hip-hop. Warto tutaj wspomnieć o ekipie Junior Bwoy, która w swoim dorobku ma przebój Marika „Moje Serce”. Elektroniczne oraz hip-hopowe podkłady są dziełem producentów takich jak: Grrracz, Bob One oraz SoDrumatic. Gościnnie na albumie pojawiają się: Cheeba, Grizzulah (EastWest Rockers), Starszy, Sztoss oraz Dj Feel-X.

Oficjalna strona artysty: http://TaLLib.tv/
Facebook: http://fb.com/TaLLibPL
YouTube: http://youtube.com/TaLLibTV

TaLLib - Moja Lady
http://www.youtube.com/watch?v=Svqv661mFgA

TaLLib - Prosto z Serca
http://www.youtube.com/watch?v=YzuUIXI7FZA

TaLLib - Moje
http://www.youtube.com/watch?v=eVQRqHU7PYQ

TaLLib - wywiad w programie Muzyczna Strefa (ITV)
http://www.youtube.com/watch?v=KvmMAlW-CQg
 
K

Klub 55

Guest
PLAKAT


patronat:
mobilizacja , teraz toruń , klubowa , kulturalny toruń , rasta roots reggae , independent , radio gra , gra fm , wirtualny toruń , dla studenta , reggaenet , one love portal , city toruń , riddim.pl , torun24.tv , students.pl , studentnews.pl , dniem i nocą , radio sfera , reggae kujawsko-pomorskie , umk tv
 
Do góry