post_rockpl

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2014
Posty
8
Punkty reakcji
0
Post-rock PL i Avocado Booking mają przyjemność zaprosić na jedyny koncert Vanna i Climates podczas ich wspólnej europejskiej trasy. Zespoły zagrają 13 grudnia w Klubie Hydrozagadka w Warszawie (ul. 11 listopada 22). Przed nimi wystąpi warszawska grupa ihopeyoudie.

VANNA (post-hardcore, USA)

Pochodząca z Bostonu Vanna zadebiutowała w 2007 roku albumem „Curses”. Od początku swojej działalności uważana jest za projekt nietuzinkowy, wyróżniający się w zalewie post-hardcore'owych formacji - mający niebanalne pomysły, doskonałego wokalistę i bardzo masywne, ale żywe brzmienie.

Ich najnowsze wydawnictwo, "Void" (wyprodukowane przez Willa Putneya, odpowiedzialnego za płyty m.in. The Amity Affliction, Suicide Silence czy Northlane) okazało się dużo bardziej zaskakujące i bezkompromisowe niż poprzednie - zrezygnowano z ogólnie przyjętych standardów post-hardcore na rzecz cięższego, hardcore'owego, brzmienia.

W 2011 gościli w Polsce supportując Eyes Set To Kill w Krakowie, teraz pora na gig w Warszawie!

CLIMATES (melodic hardcore, UK)

Wschodząca brytyjska gwiazda sceny hardcore. Istnieją od 2012 a już zdążyli grać z Architects, Heights, More Than Life, While She Sleeps, Counterparts, Bury Tomorrow, Dance Gavin Dance czy This Is Hell.

Po wydaniu kilku EPek niedawno podpisali umowę z Artery Recordings i 13 października ukazał się ich debiutancki longplay "Body Clocks" wyprodukowany przez Stu McKaya (Brutality Will Prevail, Malevolence).

Dobrze znani polskiej publiczności tym razem na żywo zaprezentują nowy materiał!

IHOPEYOUDIE (hardcore/screamo, Warszawa)

Smutni panowie prosto z podziemia stolicy. Świetne, emocjonalne screamo z tekstami w języku polskim. Na koncie mają album “Dom samobójczych snów” pełny świeżych pomysłów, przemyślanych melodii i agresywnego wokalu.


13.12.2014 (Sobota) Warszawa, Klub Hydrozagadka
Vanna + Climates + ihopeyoudie
Bilety: 30 PLN (przedsprzedaż) / 40 PLN (w dniu koncertu)

Bilety w przedsprzedaży dostępne tylko na stronie Bilety24.pl
 
Do góry